Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - Sala w Cedrowicach

MiuMiu - Pią Lut 12, 2010 12:43 pm
Temat postu: Sala w Cedrowicach
Witam serdecznie
Chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat nowo wybudowanej sali w Cedrowicach- a dokładnie Cedrowice Parcela. Czy ktoś był ogladac te sale bądź był na sylwestrze tam organizowanym? Wiem ze to nowa sala i wesel tam jeszcze nie było ale interesują mnie wszystkie informacje jakie na jej temat posiadacie.
Pozdrawiam MiuMiu

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 2:04 pm ]
Nikt nic nie wie, szkoda, może niedługo to się zmieni, ja jak na razie mam numer telefonu wiec jeśli ktoś by się zainteresował to proszę: 606-654-496

kasiorek664 - Sro Lut 17, 2010 9:59 am

hej. Byłam kilka razy już oglądać tą sale...jest bardzo ładna, taka elegancka. Tam są dwie sale, tylko nie wiem czy ta druga jest już zrobiona. Nie wiem jak jedzenie, ale znajomi byli na sylwetrze i bardzo chwilili jedzenie i obsługe. jak chcesz cos jeszcze się dowiedziec to pisz.
MiuMiu - Sro Lut 17, 2010 3:34 pm

chciałabym przede wszystkim wiedzieć na ile osób są te sale?, wiem ze są dwie z czego jedna ma takie podwieszane szarfy przy suficie.
kasiorek664 planujesz tam wesele? jak u nich z terminami?

kasiorek664 - Czw Lut 18, 2010 9:26 am

Tak planujemy tam wesele, My wynajęliśmy ta pierwszą salę a wesele mamy na 150 osób także bez problemu się tam zmieszczą wszyscy a druga sala nie wiem czy nie jest trochę większa, wesele mamy w tym roku. Sama się trochę boje bo to nowa sala, ale mam nadzieję że bedzie dobrze i wszytsko się uda. MY nie mielismy z terminem problemu bo byliśmy oglądać salę jakos w pażdzierniku, ale teraz nie wiem, zależy kiedy chcesz wesele??
MiuMiu - Czw Lut 18, 2010 5:53 pm

Do wesela jeszcze mamy dość sporo czasu ale jak czytam ile wcześniej trzeba w niektórych miastach zamawiać sale to się przeraziłam.
A wy macie w tej sali bliżej ulicy? Bo u nas tak dużo ludzi nie będzie dlatego chciałabym się zorientować zanim pojedziemy ja ogladac. Jeśli można wiedzieć to ile płacicie za osobę?

kasiorek664 - Wto Lut 23, 2010 11:17 am

Jak my rezerwowaliśmy salę to było sporo terminów bo sala była dopiero otwarta, a teraz nie wiem jak jest, ale ogólnie to mniej więcej 2 lata wczesniej trzeba zarezerwować sale. Na kiedy chcecie mniej wiecej wesele za rok czy 2?? wstępnie mozecie sobie zarezerwowac salę. Musicie obejrzeć i sami zobaczyć czy Wam odpowiada ta sala. Cena na ten rok to 150 zł w cenie są 4 posiłki.
MiuMiu - Czw Lut 25, 2010 7:31 pm

Wesele w czerwcu za dwa lata wiec jeszcze sporo czasu. Właśnie będziemy musieli się tam wybrać:) A co jeszcze jest wliczone w tą cenę?
MaMichala - Pią Mar 12, 2010 1:41 pm

A gdzie dokładnie jest ta sala?
MiuMiu - Sro Kwi 14, 2010 10:48 am

Dokładnie to są to chyba Cedrowice parcela ale co do numeru to niestety nie wiem.
marta_ - Sro Kwi 21, 2010 12:32 am

My mamy rezerwację za rok na salę w Cedrowicach. Opinie od osób , które się tam bawiły na Sylwestrze i imprezach okolicznościowych spowodowały, że szybko się "zapisaliśmy". Jak jest na weselu nie mamy pojęcia ale jesteśmy na TAK od samego początku, jak tylko zobaczyliśmy tą salę :)
MiuMiu - Sro Kwi 21, 2010 1:59 pm

marta_ napisał/a:
My mamy rezerwację za rok na salę w Cedrowicach. Opinie od osób , które się tam bawiły na Sylwestrze i imprezach okolicznościowych spowodowały, że szybko się "zapisaliśmy". Jak jest na weselu nie mamy pojęcia ale jesteśmy na TAK od samego początku, jak tylko zobaczyliśmy tą salę :)


a może jakieś szczegóły:) W której sali będziecie mieć wesele? Jakie ceny i jak z terminami były jakieś problemy?

notfi - Sob Cze 26, 2010 2:07 pm

ach... powiem wam, ze byłam ostatnio obejrzeć tą salę i jest przepiękna :) , więc chyba się na nią zdecyduje bo zarówno sala jak i okolice bardzo mnie zauroczyły.
Tak ogólnie to są tam dwie sale jedna jest bardzo nowoczesna w kolorze różowym, druga zaś ma całkiem inny klimat, - obie są śliczne :) .
Właściciel bardzo sympatyczny Pan, bardzo miło się z nim rozmawia ;)
jak coś chętnie odpowiem na pytania :)

MiuMiu - Wto Cze 29, 2010 11:40 am

najlepiej napisz wszystko co wiesz:) No i pochwal się kiedy ślub:)
notfi - Pią Lip 02, 2010 1:59 pm

w sumie za dużo nie wiem :P
cena za osobę to około 150 zł + ciasta 25 zł bez poprawin,
pan właściciel powiedział że przymierza się do założenia strony internetowej :)
a co do mojego ślubu to termin jeszcze nieustalony ale przymierzamy się do 2012 roku ;)
z tego co czytam MiuMiu też planujesz tam wesele ;>

MiuMiu - Pią Lip 02, 2010 3:21 pm

No tak :) to żebyś napisała co wiesz było tylko takim sprawdzeniem czy wszystkim mówią to samo czy nie :D My tez już byliśmy na sali mamy zarezerwowana sale te fioletowa właśnie na 2012 rok. No dobrze niech robią ta stronę na pewno się przyda :)
notfi - Pią Lip 02, 2010 7:25 pm

też mi się bardziej podoba ta sale fioletowa i jeśli się zdecyduje to właśnie na nią;) a w jakim miesiącu będzie wesele ;> z poprawinami czy bez ;>?? i ile płacicie?? może jak wiesz jakieś szczegóły to napisz bo ja to tylko w sumie chwilkę tam byłam;)
MiuMiu - Sob Lip 03, 2010 8:48 am

wesele w czerwcu z poprawinami płacimy za wszystko 225 zł za osobę.

[ Dodano: Pią Lip 09, 2010 11:57 am ]
i stół wiejski to koszt ok 1000zł

ppeppe - Pon Gru 20, 2010 5:47 pm
Temat postu: WRAŻENIA Z WESELA U KRÓLA???
WITAM,
JAK WAM SMAKUJE JEDZENIE NA SALI W CEDROWICACH U KRÓLA? CZY JEST JEGO DUŻO,CZY STARCZA, DLA KAŻDEGO, CZY DOSTAJE SIĘ CIEPŁE POSIŁKI, CZY JAK TO BYWA NA NIEKTÓRYCH, ŻE JEDNI JUZ ZJEDLI A INNI DOPIERO DOSTAJĄ? CZY JAK SIE PROSI PRZYKŁADOWO HERBATĘ TO DOSTAJĘ SIE JĄ OD RAZU CZY TRZEBA 5 RAZY PRZYPOMINAĆ. PRZEDSTAWICIE MI OGÓLNE WRAŻENIA Z WESELA NA KTÓRYM WŁASNIE TAM BYLIŚCIE....

POZDRAWIAM!!

kryszka - Pon Gru 20, 2010 6:40 pm

ppeppe - zapoznaj się proszę z Regulaminem forum i nie pisz z CAPS LOCKiem - w necie oznacza to krzyk.
tereska - Sro Sty 25, 2012 8:17 pm

Witam,

Jak się nazywa ta sala w Cedrowicach? czy jest jakaś strona internetowa??

Help

Kalanchoe - Sro Sty 25, 2012 10:03 pm

tereska napisał/a:
Jak się nazywa ta sala w Cedrowicach? czy jest jakaś strona internetowa??


Dokładnie?! Jest jakaś strona? Wpisując w wyszukiwarkę wyskakują noclegi... :kwasny:

ewa.krzys - Czw Sty 26, 2012 9:27 am

tereska, Kalanchoe, http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13824 to jest wątek o tej sali.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group