Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - The Beat Brothers - Warszawa/Łódź

paulinachich - Pon Maj 04, 2009 7:10 pm
Temat postu: The Beat Brothers - Warszawa/Łódź
Forumowicze i forumowiczki, czy ktos z Was mial moze przyjemnosc slyszec na zywo zespol Beat Brothers? Bede wdzieczna za kazda opinie.
aneczka_85 - Sro Wrz 09, 2009 2:19 pm

Witam,
również jestem zainteresowana wszelkimi opiniami na temat zespołu Beat Brothers :)

Truskaweczka11 - Pon Paź 26, 2009 8:34 pm

moi rodzice bawili się przy tym zespole i bardzo im się podobało, ale nie wiem jak jest z prowadzeniem wesela..może ktoś bawił się przy tym zespole?:)
LukaszO - Sob Lis 21, 2009 10:02 pm

the Beat Brothers - Warszawa/ Łódź - nie jestem człnkiem zespołu ale chciałbym się dowiedzieć jakie doświadczenia z tym zespołem mają osoby, które zdecydowały się na niego.
renacia86 - Pon Lis 23, 2009 4:02 pm

ja przez przypadek znalazłam na you tube jak bawią i grają...według mnie suuuper, jeślibym nie miała juz zespołu z pewnością bym dzwoniła do tego zespołu. Mi się bardzo podoba.
aneczka_85 - Pon Lis 23, 2009 4:35 pm

Ja bawiłam się na weselu mojej przyjaciółki, gdzie zespół Beat Brothers umilał czas gościom :)
Zabawa była świetna, naprawdę fajnie grają oraz zabawiają gości :) Przyjaciółka wypowiadała się o nich w samych superlatywach - pełen profesjonalizm. Z narzeczonym byliśmy zachwyceni dlatego zdecydowaliśmy sie na ten zespół i będą grać również u nas na weselu :)

aga22666 - Pon Lis 23, 2009 7:38 pm
Temat postu: The Beat Brothers
Witam wszystkich :) Rowniez u mnie na weselu, ktore odbedzie sie w czerwcu 201o Ten zespol bedzie grac. Mam nadzieje, ze wszytsko bedzie ok.
aga22666 - Sro Sty 20, 2010 9:16 pm

Witam :) mnie rowniez interesuja informacje na temat tego zespolu
Magdalena F. - Pon Cze 28, 2010 8:38 am

Kochani:)

Zespół "The Beat Brothers" grał na moim weselu w maju 2010 (więc całkiem niedawno :) ). Uważam, że spisał się świetnie!! Przed naszym weselem nie bawiliśmy się nigdy na weselu, na którym ten zespół bawił gości - zatem podjęlismy małe ryzyko, no bo w koncu zespół na weselu to najwazniejsza sprawa (oczywiscie zaraz po gosciach, bo to GOSCIE sprawic moga tylko, że wesele bedzie udane - jesli sie bedą bawić to zabawa bedzie niezapomniana - u NAS wlasnie tak było).
Beat Brothers sa naprawdę bardzo profesjonalnymi ludzmi, rewelacyjnie prowadzą zabawe (zatem o wodzierejowanie martwic sie zupelnie nie trzeba), utwory które grają sa naprawdę dla wszystkich i straszych i młodych, graja dużo (nie ma mowy o przysłowiowym "A teraz idziemy na jednego..." co 4-5 utwór... . Bloki muzyczne trwaja na tyle długo, że goście, jesli tylko chca to naprawde moga tanczyć i tanczyć - i to przy naprawde fajnym wykonaniu:)

Ja z mężem :) gorąco polecamy " The Beat Brothers" na KAZDE wesele - sa godni zaufania i naprawde pomoga Wam w tym, aby ten wyjatkowy dzien pozostał nie tylko w Waszej pamieci, ale i w pamieci Waszych gosci na zawsze:)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich NARZECZONYCH:) .

aga22666 - Pon Cze 28, 2010 9:11 pm

Witam. 2 dni temu odbylo sie nasze wesele i wlasnie zespol The Beat Brothers umilal czas nam i naszym gosciom.
Nie mam zadnych, ale to zadnych zastrzezen. Orkiestra spisala sie w stu procentach.Jestesmy bardzo zadowoleni. Podobnie jak Magdalena F. nie znalismy tego zespolu wczesniej i wobec tego mielismy mieszane uczucia...jak sie okazalo zupelnie niepotrzebnie. Kontakt odbywal sie droga mailowa.Byl bardzo czesty i wystarczajacy. Wszystkie ustalenia i sugestie zostaly spelnione. Zalezalo nam zeby zespol spiewal dobrze po angielsku, ze wzgledu na spora liczbe zagranicznych gosci i rowniez ten warunek zostal spelniony. Panowie i Pani bardzo zyczliwi i otwarci na nowe propozycje. Cala zabawa przez nich prowadzona byla na bardzo wysokim poziomie. Goscie zachwyceni i pytani bylismy z mezem kilkakrotnie skad taki zespol.
Tak wiec z czystym sumieniem polecam.Jesli ktos ma jakies pytania to chetnie odpowiem na nie na priv.

Pat - Czw Lip 01, 2010 8:09 pm

Zespół The Beat Brothers grał na naszym weselu 2 tygodnie temu. Bawiliśmy się świetnie. Są wszechstronni, dzięki temu elastyczni w doborze repertuaru. Uważnie wysłuchali naszych uwag przed weselem i wszystkie życzenia zrealizowali. Imprezę wzbogacili zabawami, które rozbawiły wszystkich gości. Więcej zalet nie będziemy zdradzać ;) , po prostu sprawdźcie - nie zawiedziecie się. Polecamy! Polecamy! i jeszcze raz polecamy!

Patrycja i Radek

KRZYSIEK - Czw Lip 29, 2010 6:17 pm

RÓWNO ROK TEMU ZESPÓL THE BEAT BROTHERS ZABAWIAŁ 200 GOŚCI NA NASZYM WESELU, NAPRAWDĘ ŚWIETNIE DAJĄ SOBIE RADĘ, BAWIĄ ZARÓWNO MŁODSZYCH JAK I STARSZYCH GOŚCI. NA NASZYM WESELU BYŁO WIELE PAR NARZECZEŃSKICH I PO NASZYM WESELU ZDECYDOWALI SIĘ WŁAŚNIE NA TEN ZESPÓŁ. BYLI NAPRAWDĘ ŚWIETNI, BEZ ŻADNYCH NAWET NAJMNIEJSZYCH ZASTRZEŻEŃ, WSZYSTKO , CO WCZEŚNIEJ USTALALIŚMY BYŁO W 100% WYKONANE. NAPRAWDĘ WARTO.... GORĄCO POLECAMY
ANIA I KRZYSIEK

Winter - Sro Sie 04, 2010 3:13 pm

Jaka jest cena za wesele i
poprawiny?

Beat Brothers - Pon Sie 09, 2010 11:10 pm

Z wszystkimi pytaniami do zespołu Beat Brothers zapraszamy na naszą stronę WWW lub po prostu prosimy poprzez email o podanie terminu i adresu planowanego przyjęcia weselnego. Nasz adres jest podany w danych teleadresowych w zakładce NASZE ZESPOŁY.

edit: usunęłam adres strony i maila. Podawanie tych danych jest w tym przypadku niezgodne z Regulaminem, zwłaszcza, że podane juz zostało miejsce, gdzie dane te mozna na Forum odszukać. Prosze o zapoznanie sie z Regulaminem Forum dla Firm.
Pusiak

beata7619 - Sob Wrz 04, 2010 9:52 pm

Mielismy z mezem rok na zlatwienie formalnosci zwizanych ze slubem:-) I pamietam slowa kolezanki, ze najwazniejsze to znalezc termin u orkiestry:-)
Poniewaz mieszkamy za granica (a slub w Polsce) czm predzej odpalilam internet i ZNALAZLAM!!!! The Beat Brothers (notabene na jakims forum) i to byl strzal w dziesiatke!
Nie bylo latwo zaufac, ze wszystko bedzie dobrze mimo, ze widzielismy filmiki na you tube i na ich stronie internetowej. Kontakt mielismy tylko mailowy.
Na szczescie zyjemy w czasach gdzie prawie wszystko jest mozliwe, wiec spotkalismy sie wirtualnie z wokalista zespolu, ktory przekonal nas w 100%, ze warto zainwestowac w Ich jakosc:-)
21 sierpnia odbyl sie nasz slub, a The Beat Brothers zagrali.
Wszyscy goscie bawili sie swietnie. My tez!!!
Do dzis wspominamy przyspiewki i szalenstwo na parkiecie:-)))
Chyba nie bylo osoby, ktora nie zapytalaby nas, gdzie znalezlismy Ten zespol, a moj maz powiedzial, ze jeszcze nigdy nie wydal tak milo pieniedzy:-)

Przyszlym Mlodym Parom zycze wolnych terminow i serdecznie pozdrawiam!!!!

Winter - Nie Wrz 05, 2010 9:31 am

beata7619, a ile zapłaciliście za zespół?
beata7619 - Nie Wrz 05, 2010 10:03 am

My zaplacilismy 4000zl (cena za granie + dojazd) Zespol jest z Warszawy i Lodzi, a nasz slub byl w Borach Tucholskich)
Jedna wazna rzecz. Umowe podpisywalismy rok temu wiec cos sie moglo zmienic od tej pory ale nie zalujcie kasy, bo to jak sie bedziecie bawic zalezy w duzym stopniu od zespolu. My finansowalismy sobie sami wesele i zalezalo nam aby goscie byli zadowoleni i udalo sie!!!!!
Powodzenia xxx

kakonka - Nie Wrz 05, 2010 2:14 pm

4.09.2010 byłam na weseli gdzie grali :)

było rewelacyjnie :) to co słychać na demach i w internecie nie oddaje nawet w połowie tego jak zespół brzmi na żywo :)

Kasia_Kuba - Nie Wrz 12, 2010 1:12 am

aga22666, Witamy Cię Aga, mamy pytanie, ile zapłaciliście za zespół Beat Brothers? Czy grali również na poprawinach?
Pozdrawiamy :)

Winter - Sob Wrz 25, 2010 11:32 pm

Bardzo fajnie zgrają :)
aneczka_85 - Pon Wrz 27, 2010 11:19 am

31 lipca br. zespół The Beat Brothers grał na naszym weselu :)
Tak jak rok temu, na weselu u znajomych tak i na naszym bawiliśmy się naprawdę znakomicie!!!
Kontakt z zespołem jest świetny, wszystkie naglące sprawy załatwiane są mailowo, każde nasze zachcianki i obawy pisaliśmy zespołowi a oni albo starali się rozwiewać nasze watpliwości badź spełniali nasze sugestie już na samym weselu :)
Wesele było bardzo udane, bo zespół grał świetnie!!! Zarówno my jak i goście jesteśmy nimi zachwyceni gdyż muzyka została dopasowana zarówno jak i dla młodych jak i dla tych starszych gości!
Wybierając zespół The Beat Brothers możecie być spokojni, że zagwarantują Wam wyśmienitą zabawę i przesympatyczną atmosferę!!!
Przyłączamy się do wszystkich zadowolonych z zespołu par i również gorąco polecamy!!!!!!!!!!!!!!
Ania i Sebek

Winter - Pon Wrz 27, 2010 4:16 pm

aneczka_85, a ile zapłaciliście za zespół?
aneczka_85 - Wto Wrz 28, 2010 10:01 am

Zespół podchodzi indywidualnie do każdego wesela. Wszystko zależy od elementów jakie sobie wybieracie czy np. towarzyszą wam przy wychodzeniu z domu, gdzie jest wesele itp.
Trzeba się z nimi kontaktować jeśli chodzi o cenę.

aagniesia85 - Wto Wrz 28, 2010 3:41 pm

Witam nasz ślub 10.09.2010r. Jesteśmy bardzo zadowoleni z orkiestry, potrafią rozbawić, rozruszać każdego gościa młodego i starszego. Przykładają serce do wszystkiego do zabawy-oczepin i śpiewania. Pan i Pani z zespołu super śpiewają lepiej niż wykonawcy piosenek, zero fałszu i kiczu. Mieliśmy małą liczbę gości ok.60 osób, a i tak każdy bawił się non stop na parkiecie. Cały czas coś się dzieje, malutkie przerwy tylko w czasie jedzenia. Goście bardzo zachwyceni, my tym bardziej:). Cena adekwatna do roboty wykonanej przez zespół:) Polecamy z całego serca Aga i Piotr 8)
VoYtaZ001 - Sro Wrz 29, 2010 9:04 pm

Hej!

na naszym weselu 3 lipca br również zagrał zespół The Beat Brothers. Zabawa była świetna, praktycznie nie mieliśmy żadnych uwag, wszystko było tak jak wcześniej zaplanowaliśmy. Wszelkie zabawy/podziękowania były wcześniej z nimi omówione, więc nie było jakiegoś zamieszania/improwizorki. Ważne, że oprócz świetnego grania, potrafią poprowadzić całą imprezę tak, aby wszyscy goście mogli się bawić.
Wcześniej w maju, byliśmy na weselu naszych znajomych, u których również grali Beat Brothers i tam także goście i Młodzi byli zadowoleni.
Szczerze polecamy :)

K.K.K - Wto Paź 05, 2010 9:21 am

25 września br. odbyło się nasze wesele. Na ślub zdecydowaliśmy się na początku roku, zaręczyny były w lutym i po 2 tygodniach mieliśmy już załatwione formalności. Najważniejsze to było zdobyć dobra orkiestrę z wolnym TYM terminem. I UDAŁO SIĘ :)
Na zespół trafiliśmy całkiem przypadkiem, nigdy o nich wcześniej nie słyszeliśmy. Forum+youtube przekonały nas ze są dobrzy:) napisaliśmy im maila bez wiary ze maja wolny termin, a tu niespodzianka - MIELI :) i byli już nasi.
GORĄCO polecamy wszystkim ten zespół!!!!!!
My zadowoleni, goście zadowoleni, już się po rodzinie i znajomych rozniosło jaka to zajebista orkiestrę miała Kasia i Karol :) i tak telefony dzwonią z pytaniami o kontakt do THE BEAT BROTHERS:)

kakonka - Wto Paź 05, 2010 9:23 am

forumki u których grał The Beat Brothers powiedzcie proszę, czy i ile płaciłyście za wyprowadzenie z domu ?? i czy było to uwzględnione w umowie ?
K.K.K - Wto Paź 05, 2010 9:27 am

my nie mieliśmy wyprowadzenia... ale napisz do nich, kontakt szybki, sprawny także na wszelkie pytania uzyskasz odpowiedź :) najlepiej u żródła!
kakonka - Wto Paź 05, 2010 9:39 am

K.K.K napisał/a:
my nie mieliśmy wyprowadzenia... ale napisz do nich, kontakt szybki, sprawny także na wszelkie pytania uzyskasz odpowiedź :) najlepiej u żródła!


ja jestem już po weselu ale oni grali u mojej przyjaciółki i ona miała wyprowadzenie i jestem ciekawa jak to u innych wyglądało :)

aga22666 - Wto Paź 05, 2010 2:23 pm

kakonka ja też nie miałam wyprowadzenia ;/ a ja teraz patrze na ich stronie to nawet w kosciele zaczeli spiewać ;/
Winter - Wto Paź 05, 2010 3:44 pm

Robią wyprowadzenie... :) :)
kakonka - Wto Paź 05, 2010 7:28 pm

Winter napisał/a:
Robią wyprowadzenie... :) :)


a ja pytam czy i ile za to wyprowadzenie płaciłyście :P

Winter - Sro Paź 06, 2010 3:46 am

Cytat:
a ja pytam czy i ile za to wyprowadzenie płaciłyście :P
a ja jescze nie płaciłam bo wesele za jakiś czas..ale nam powiedzieli 5800 ze wszystkim plus nocleg. W zależności od trasy...trzeba zadzownić i spytać:)

[ Dodano: Sro Paź 06, 2010 4:47 am ]
Za wyprowadzenie 300 zł nam powiedzieli ale mówie, że to zależy od odległości.

kakonka - Sro Paź 06, 2010 8:32 am

no moja przyjaciółka zapłaciła 450 za wyprowadzenie... jej mąż nie kryje oburzenia, bo wcześniej nikt ich nie poinformował, ze jest to dodatkowo płatne i aż tyle... mówił nawet, ze umowę przejrzał i też nie było o tym wzmianki. ale ja wiem tylko tyle co oni (nasi przyjaciele) nam powiedzieli.
Beat Brothers - Czw Paź 07, 2010 9:29 am

Moi drodzy. Dla wyjaśnienia wszystkich niejasności. Nasza cena, o czym informujemy każą Parę Młodą i co jest w każdej umowie, dotyczy prowadzenia przyjęcia weselnego. I dotyczy zazwyczaj 10ciu godzin naszej pracy. Zawsze prosimy Pary Młode o dokładne przeczytanie umów. Jeśli świadczymy dodatkowe usługi, np: wyprowadzenie z domu i oprawa muzyczna tzw. błogosławieństwa, muzyka w kościele - te rzeczy są dodatkowo płatne. Ich cena zależy od wielu czynników, min: odległości i czasu naszej dodatkowej pracy. Zazwyczaj jest to koszt 1/10 ceny wesela + koszty dojazdu. Czasem, przy pakietowym zamawianiu naszej pracy (wesele+poprawiny) lub w miesiącach, które są mało popularne (jesli chodzi o śluby, np: listopad, marzec, kwiecień) - ceny usług dodatkowych są niższe. Przygotowanie oprawy muzycznej każdego wesela traktujemy bardzo indywidualnie. Wiele dni i godzin spędzamy przed weselem na próbach, na korespondencji i ustaleniach z Parami Młodymi, na przygotowaniu gadżetów na oczepiny. W prowadzenie każdego przyjęcia wkładamy całe serce, siłę, głos i talent. Zawsze po weselu wracamy z zapaleniem gardła i poczuciem dobrze wykonanej pracy. I prosimy wszystkich Młodych, aby oceniali nas przez pryzmat efektu naszej pracy, jakości ich wesela, zadowolenia i rozbawienia Gości, integracji rodzin, jakości muzyki i śpiewu. Każdej Parze Młodej gratisowo dodajemy bardzo drogie ale za to bardzo efektowne oświetlenie sceny i sali tanecznej. To widać na naszych najnowszych filmach z wesel. i na wielu naszych zdjęciach na FACEBOOK-u. Wystarczy wpisać BEAT BROTHERS i obejrzeć scenotechnikę, światła, lasery, skanery i wiele efektów dających prawdziwie bajkowe efekty. Dajemy każdej Parze Młodej dużo więcej, niż wynosi nasze wynagrodzenie. I wszystko, co dotyczy naszej pracy, jest zawsze w umowie. Jeśli jakiejś pozycji tam brak, oznacza to, że Młodzi zdecydowali się przed ślubem na dodatkowe świadczenia i jest to usługa dodatkowo płatna. Pozdrawiam wszystkich w imieniu zespołu :)
aga20 - Czw Paź 07, 2010 10:41 am

Dla mnie wypowiedź troszkę dziwna.Co kogo interesuje ile zespół wydał na nagłośnienie czy oświetlenie, zespół decydujący się zapewnić oprawę muzyczną podczas wesela powinien tym wszystkim dysponować.
Słuchając demek na you tube zespół mnie nie zaskakuje niestety niczym -jeżeli chodzi o muzykę i wokale.
pozdrawiam

kira - Wto Paź 19, 2010 8:46 pm

28 sierpnia 2010 Zespół grał na naszym weselu i napisze tylko tyle że są na prawde rewelacyjni. Nasz ślub odbył się w Mielnie a goście byli z całej Polski i nie tylko ponad 120 osób rodzina męża jest z gór moja z Łodzi Poznania znajomi z całej Polski i większość się nie znała więc mieliśmy obawy jak się będą bawić ale wszystko wyszło świetnie. Goście nie zchodzili z parkietu do rana do tego orkiestra zrobiła nam prezent i zagrali dużo dłużej niż w umowie bo goście nie chcieli zejść z partietu :)

Na prawde super komunikacja choć z mężem jesteśmy mocno zakręeni dali sobie z nami radę:) W Koście niech koniecznie zagrają wam muzykę ze szreka u nas wyszło to rewelacyjnie mamy płakały rodzina zachwycona a na kamerze rewelacja!

Świetnie prowadzą oczepiny i zabawy a co najważniejsze już od samego początku wyciągnęli wszystkich gości do tańca (baliśmy się że początek będzie sztywny, ale zabawy zapoznawcze mają super:)

Wiem, że zawsze każdy słodzi o swoim weselu ale my byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni bo po weselu wszyscy mówili nam że to najlepsze wesele na jakim byli. Ostatni mama oglądała film z koleżanką jej komentarz po cyt.: Ewuś to ja myślałam że mój syn miał najlepsze wesele, ale teraz to aj nie wiem już mi się to jego tak nie podoba...

Dla mnie najważniejsza była duża sala, dobra orkiestra i fotograf. Jesteśmy dość niekonwencjonalnymi ludźmi i każdy spodziewał się czegoś "innego" od nas więc musieliśmy mieć orkiestrę która dobrze poprowadzi nam wesele a nie tylko zagra i spisali się na medal! Mieliśmy dużo dodatków w trakcie tort (tutaj mission imposible i lasery rewelacja:), kabaret, lampiony, podziękowania osobno dla rodziców i dziadków zabawy w trakcie oczepiny z fantami:) więc orkiestra miała z nami co robić i dodam że plan dostali dzień przed nawet pierwszy taniec ustalaliśmy przed samym weselem i dali radę:)

Generalnie jeżeli zastawiacie się czy ich wybrać to na prawdę warto to był jeden z najlepszych wyborów na wesele (i kamerzysta jak nie macie to pytajcie orkiestre o Pana Darka:) robi świetne wywiady i jest niezłym jajcarzem:)

Nawet jeżeli uważacie że są drodzy to warto według mnie nie biorą dużo jak na to co robią na weselu - my obecnie mieszkamy w warszawie szukaliśmy orkiestry na targach warszawskich, łódźkich, szukaliśmy na pomorzu i w górach po znajomych z polecenia było ich na prawdę sporo jeździmy też dużo po weselach w całej Polsce lepszego nie znaleźliśmy goście też byli zachwyceni - sprzęt mają konkretny lasery światła itp. nagłośnienie konkretne co w brew pozorom jest ważne (my jeździmy na imprezy masowe gdzie grają muzykę elektroniczną jak większość naszych znajomych więc stawialiśmy też na sprzęt:)

Ewa Bryl - Czw Lis 04, 2010 12:28 pm

Witamy :)
16 października b.r. zespół grał na naszym weselu a wspomnę, że było to wesele podwójne :D ( dwie młode pary ). Byliśmy zachwyceni :) wokal bez zarzutu,profesjonalne przygotowanie orkiestry do nietypowego wesela ( m.in. nowe konkursy, przygotowanie od nowa całych oczepin ), szałowe oświetlenie, urozmaicony repertuar :) . Goście wyszli z naszego wesela ubawieni " po pachy " :D wszyscy wspaniale się bawili do samego rana. W kwestii umowy, o wszystkich dodatkowych kosztach zostaliśmy poinformowani przed podpisaniem umowy ( np. wyprowadzenie, dodatkowa atrakcja bębniarz i skrzypaczka ). Główny Dyrygent orkiestry - Mariusz, zasługuje na podziw za wspaniałe prowadzenie wesela ( wodzirej nie potrzebny :) ) a także za profesjonalizm oraz mnóstwo pomysłów, którymi zaskoczył nas przy podpisywaniu umowy :D . Może nie jest to tania orkiestra, ale w tym przypadku jakość idzie w parze z ceną. Polecamy orkiestrę The Beat Brothers :) wszystkim parom chcącym mieć niezapomniane wesele 8)

Ewa i Łukasz

K.K.K - Czw Lis 04, 2010 3:13 pm

tak, Mariusz jest bezcenny, bezkonkurencyjny, niezastąpiony :) jak cały zespół... Gdybyśmy mieli drugi raz wybrać zespół to zdecydowanie nikt inny TYLKO ONI:)
Bardzo pozytywni, otwarci i fajni ludzie:)
super pomysły, zaangażowanie, realizacja - miodzio:)
Mimo, że mieliśmy wesele na 2 poziomach, ogarneli temat bez zarzutu.
na 10 pkt dajemy 10 z wykrzyknikiem:)

Jeszcze raz dzięki za cudne wesele.

Pozdrawiamy
Kasia i Karol

maniuta - Czw Lis 04, 2010 10:49 pm

SUPER SUPEROWSKI SUPERANCKI jest The Beat Brothers ;)
Jak już wcześniej wspominałam (dla wtajemniczonych) jest to najlepszy zespół na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!Naprawdę!!!!!!!!!
Zespół ten wynalazłam na you tube..tak sobie weszłam na stronkę,wpisałam w wyszukiwarce zespół na wesele,no i się zaczęło:)
Na początku nie wiedzieliśmy czego tak naprawde możemy się spodziewać,no ale wraz z pierwszymi dźwiękami rozwiały się nasze wszelkie wątpliwości!!!!!!!Wszyscy goście byli zachwyceni i wypytywali skąd wytrzasnęłam taki zespół?:)
Więc jeżeli ktoś się jeszcze waha czy The Beat Brothers jest wystarczająco dobry na ich wesele,to bez żadnych oporów moge powiedzięć po stokroć TTAAAAAKKKK!!!:)

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe weselicho..:)
Monika i Jarek

ła-za - Pią Lis 05, 2010 12:22 pm

Witam.przeglądam różne fora i słucham różnych wykonań zespołów weselnych i mnie w końcu zmobilizowało żeby się zarejestrować na naszym rodzimym forum,
więc to jak się podniecacie wykonem utworów np.przez ten zespół i wiele innych to w słuchajcie się w muzykę tych zespołów,i zwróćcie uwagę na kilka utworów ,np.Gwiazdora.Szaloną.Żono moja.i zobaczcie że u większości zespołów jest wszystko to samo.czyli z laptopa lub z minidysku...a wy się podniecacie wykonaniem.
Przeważnie na sprzęcie którym dysponują te zespoły można zagrać biesiadę....
Pozdrawiam i ja za 4 czy 5 osobowego DJ nie zapłacił bym tyle..

Beat Brothers - Pią Lis 05, 2010 2:25 pm

Dzień dobry

Prowadzenie wesel to nie tylko muzyka, to także pomysły na zabawy, konkursy, wodzirejowanie, generowanie zabawnych i rodzinnych sytuacji, i wiele, wiele innych.
Dlatego prosimy o wypowiedzi na nasz temat Pary Młode, którym prowadziliśmy przyjęcia weselne.

Wszelkim "życzliwym" osobom, które na oczy nas nie widziały i nie słyszały po prostu DZIĘKUJEMY.

Proszę zajrzyjcie do nas, na naszą nową stronę internetową.
Tam widać nasz pełen nowy skład i nasze żywe instrumentarium.

Pozdrawiam w imieniu zespołu i dziękuję wszystkim ZA DOBRE SŁOWO :)

Mariusz
BEAT BROTHERS

aga20 - Pią Lis 05, 2010 3:51 pm

Żywe instrumenty może i widać ale to co słychać to napewno nie jest żywa muzyka tylko zwykły półplayback.
Panie Mariuszu na forum może wyrazić swoją opinię każdy i Pan na szczęscie niczego nie może nam zabronić.
Dla mnie the beat brothers to żadna rewelacja, nie jest napewno to zły zespół ale jak to mówia "szału nie ma".
Pozdrawiam

Winter - Sob Lis 06, 2010 9:10 am

aga20 napisał/a:
Dla mnie the beat brothers to żadna rewelacja, nie jest napewno to zły zespół ale jak to mówia "szału nie ma".

A jaki Wy macie zespól na weselę? :) ... chciałabym posłuchać zespołu "z szałem" :lol: ile za nich dacie?
Dla mnie The Beat Brothers są świetni :)

Mariposa. - Sob Lis 06, 2010 10:28 am

aga20 napisał/a:
ale to co słychać to napewno nie jest żywa muzyka tylko zwykły półplayback.

W tym co napisałaś nie ma "szału", bo żadną nowością nie jest to, ze mnóstwo zespołów używa różnego typu "ułatwiaczy". Ważne, że nie bazują tylko na nich i że sie starają, co moim zdaniem daje naprawdę suuper efekt. :lol:
aga20 napisał/a:
Pan na szczęscie niczego nie może nam zabronić.

Nie widzę żeby gościu czegoś zabraniał :o

Fajny, energiczny zespół. Tak trzymać ;)

aga22666 - Sob Lis 06, 2010 6:06 pm

Cytat:
Dla mnie The Beat Brothers są świetni :)
dla mnie również i z tego co widze to jest takich opinii większość...
Ewa i Szymon - Sro Lis 10, 2010 6:12 pm

Witam
Zespół The Beat Brothers grali na naszym weselu w czerwcu. Mieliśmy wesele z wyprowadzeniem z domu panny młodej każdemu polecam!Orkiestra grała super wszyscy z nich się przebrali wyglądało to rewelacyjnie. Zespół przygotował ladną scene dużo oświetlenia laserów i sprzętu. W trakcie wesela nie było wiele przerw zespół cały czas bawił gości, dużo fajnych przyśpiewek także przy stołach.Oczepiny równie udane dużo zabawy śmiechu i super konkursy. Chłopaki grali u mojej siostry w 1996r.również super bawili gości wtedy powiedziałem że będą grali na moim weselu i nie żałuje, generalnie polecamy wszystkim ten zespół jeżeli chcecie mieć udane wesele musicie ich wziąć.

sloneczkoo - Czw Gru 30, 2010 10:00 am

Nie znam tego zespołu ale bardzo mnie dziwi, że większość osób która chwali ten zespól ma na forum tylko 1 post (właśnie tutaj) i często wizyta na naszym forum była ich tylko jedna.. :)

Podejrzane takie... ale nie mogę nikogo osądzać, że np. jedna i ta sama osoba (być może z zespołu) loguje się kilka razy pod różnymi loginami i zachwala zespół pod niebiosa :P Przez co inni forumowicze nie mają obiektywnej decyzji.

Jeśli mój post jest nie na miejscu i nie na temat proszę o skasowanie go ;]

Winter - Czw Gru 30, 2010 1:39 pm

sloneczkoo napisał/a:
Nie znam tego zespołu ale bardzo mnie dziwi, że większość osób która chwali ten zespól ma na forum tylko 1 post (właśnie tutaj) i często wizyta na naszym forum była ich tylko jedna.. :)
hm..
Kontaktowałam się z osobami u których grali na weselu.. :lol:
Osobiście słuchaliśmy zespołu u Kasi i Karola na weselu, którzy również wyrazili swoją opinie na temat zespołu.

U mojej znajomej również Oni grali ...bez zarzutów,poleca.
Kontaktowalam się również z dziewczyną z forum u której gral ten zespól-poleca.

pestka - Czw Gru 30, 2010 5:03 pm

Ja byłam na weselu, na którym grał ten zespół. Bardzo mi się podobali, grali fajnie- zarówno dla młodszej, jak i starszej części gości. Dodatkową atrakcją był bębniarz i skrzypaczka, która umilała czas podczas obiadu.
Oczepiny były pomysłowe, nie takie "oklepane", a konkursy śmieszne, a nie obciachowe. Na swoim weselu mam inny zespół (też sprawdzony "w akcji"), ale gdybym nie miała, z chęcią, po usłyszeniu The Beat Brothers, zatrudniłabym własnie ten.

aga22666 - Czw Gru 30, 2010 6:35 pm

sloneczkoo napisał/a:
Nie znam tego zespołu ale bardzo mnie dziwi, że większość osób która chwali ten zespól ma na forum tylko 1 post (właśnie tutaj) i często wizyta na naszym forum była ich tylko jedna.. :)

Podejrzane takie... ale nie mogę nikogo osądzać, że np. jedna i ta sama osoba (być może z zespołu) loguje się kilka razy pod różnymi loginami i zachwala zespół pod niebiosa :P Przez co inni forumowicze nie mają obiektywnej decyzji.

Jeśli mój post jest nie na miejscu i nie na temat proszę o skasowanie go ;]

no u mnie grali, a jestem juz na forum jakiś czas i mam wiecej niz 1 post...a zespol jest super i bede to caly czas powtarzac :) sloneczkoo jaki Ty szpiegus jestes i zaraz sprawdzasz kto ile postow wstawil ;/

sloneczkoo - Czw Gru 30, 2010 7:44 pm

nie no dziewczyny nie mówię o Was... ;) Wy się udzielacie i macie sporo wypowiedzi :P

aga22666 napisał/a:
Jaki Ty szpiegus jestes i zaraz sprawdzasz kto ile postow wstawil ;/

bo to świadczy o tym jak prawdziwe te informacje mogą być... gdyby tu były tylko takie komentarze gdzie ktoś się loguje, pisze super o nich i nigdy więcej już się nie pojawia... to trochę takie sztuczne nie sądzicie? I wtedy strach w ciemno po samych komentarzach jechać i podpisać umowę (a niestety niektórzy tylko tym się kierują nie rozmawiając z zespołem) :) Ale może się mylę.

aga22666 - Czw Gru 30, 2010 8:34 pm

Cytat:
bo to świadczy o tym jak prawdziwe te informacje mogą być... gdyby tu były tylko takie komentarze gdzie ktoś się loguje, pisze super o nich i nigdy więcej już się nie pojawia... to trochę takie sztuczne nie sądzicie? I wtedy strach w ciemno po samych komentarzach jechać i podpisać umowę (a niestety niektórzy tylko tym się kierują nie rozmawiając z zespołem) :) Ale może się mylę.
przecież sobie zartuje, dobrze, ze czuwasz :) ale tak na serio to chyba nikt nie jest na tyle lekkomyslny, zeby po komentarzach obcych ludzi od razu lecial i umowy podpisywal. Choc w sumie, po ludziach mozna sie wszytskiego spodziewac ;/
Moootiful - Pon Sty 03, 2011 4:26 pm

Hej, ten zespol bedzie gral na moim weselu. Pozytywne komentarze na forum spowodowaly, ze w ogole sie nim zainteresowalam..
Ale po obejrzeniu filmików z wesel, kontakcie telefonicznym i osobistym spotkaniu, jestem raczej spokojna, że bedzie ok :)

Ten zespol nie wstydzi sie swoich wesel i udostepnia ich fragmenty w internecie (za zgoda par mlodych), to chyba dosyc macny argument.

Winter - Pon Sty 03, 2011 4:59 pm

Moootiful, a kiedy masz wesele ;) ?
Moootiful - Wto Sty 04, 2011 8:26 am

w czerwcu 2012. umowe podpisywalismy pod koniec listopada i to byl ostatni wolny termin w tym miesiacu..
Winter - Wto Sty 04, 2011 5:56 pm

Moootiful napisał/a:
w czerwcu 2012. umowe podpisywalismy pod koniec listopada i to byl ostatni wolny termin w tym miesiacu..
o kurcze..dobrze, że my już mamy zaklepany termin..a jak podpisywaliśmy umowę to wydawalo mi się, że to jeszcze baaardzo duzo czasu i pewnie nie maja wielu chetnych :)
aga22666 - Wto Sty 04, 2011 8:22 pm

a ja jak szukalam orkiestry to w gole informacji o Beat Brothers na forum znalesc nie moglam, a o problemie z terminami tez nie bylo mowy. Prosze, jacy popularni sie teraz zrobili :)
eewwllaa - Sob Sty 08, 2011 10:28 pm

oglądałam filmiki w internecie gdzie na weselu grał właśnie ten zespół.. bardzo mi się spodobali i chciałam ich mieć u siebie.. niestety wg mnie są bardzo drodzy... więc musiałam zrezygnować..

ogólnie to wszystkie zespoły, które fajnie grają są drogie.. więc razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się na dj'a... dużo pozytywnych opinii słyszałam o weselach z dj'em :)

kaja86 - Sro Sty 19, 2011 1:07 pm

Czy ma któś juz zrobioną rezerwacje na 2012 rok w okolicach wakacji? jesli tak to prosze, podajcie cenę. Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi, kaja.
Mac-erson - Sro Sty 19, 2011 2:54 pm

Generalnie ponieważ ceny mogą stanowić tajemnicę handlowa danej firmy i ewentualnie rożne udzielane rabaty itd. CENY prosimy podawać tylko i wyłącznie na PW lub email.
Oczywiście uwaga dotyczy każdej firmy.

Moootiful - Czw Sty 20, 2011 10:51 pm

Cena jest zawrotna... :cryingtomato:
Winter - Czw Sty 20, 2011 11:27 pm

Moootiful napisał/a:
Cena jest zawrotna... :cryingtomato:
no fakt..jest sporawa...ale wydaje mi się, że warto...ja jestem spokojna i bardzo zadowolona jeżeli chodzi o orkiestrę i salę :lol: ... :)
Podpisaliśmy umowę z The Beat Brothers

marta_26 - Sro Mar 09, 2011 1:14 am

Cześć dziewczyny jaka jest cena Beat Brothers na rok 2012? Zespół ten poleciło nam już kilka osób poza tym mają dobre opinie, dlatego też zastanawiamy się czy wybrać ich czy jeden z 2 zespołów które już słyszeliśmy na żywo.
Winter - Sro Mar 09, 2011 1:42 am

My placimy 5500 za samo wesele. Oprocz tego trzeba zalatwic nocleg dla zespolu.
aga22666 - Sro Mar 09, 2011 1:52 pm


Winter - Sro Mar 09, 2011 3:00 pm

No dokładnie..zadzwon..
U nas to wygląda tak:
samo wesele 5500 zł
200 zł nocleg
300 zł wyprowadzenie z domu..razem 6 000 zl
plus dot ego chyba 400 zł skrzypaczka..ale my juz rezygnujemy z niej.

marta_26 - Wto Mar 15, 2011 1:04 am

dziękuję za informacje. Cena trochę wysoka... myślę że nawet zbyt wysoka jak na nasze możliwości.
All-me - Wto Lip 19, 2011 11:51 pm

Czy u kogoś będzie gral zespól The Beat Brothers? :roll:
Od jakiegoś czasu tworzą na facebooku zespół KULTURE HOUSE...

Mamy z nimi podpisaną umowę...mam nadzieję, że na weselu nadal dają z siebie wszystko... :roll: ...troszkę się boję.. :cool:

aga22666 - Sro Lip 20, 2011 3:08 pm

All-me nic się nie bój, są naprawdę świetni :)
All-me - Sro Lip 20, 2011 7:25 pm

aga22666 napisał/a:
All-me nic się nie bój, są naprawdę świetni
...tylko słyszałam, ze 2012 rok to ostatni rok kiedy będa grali na weselach...o boje sie, ze może nie dadza z siebie wszystkiego... :roll: ..jak to ich osttanie występny..
aga22666 - Sro Lip 20, 2011 7:35 pm

Tym bardziej jeśli planują dalszy rozwój artystyczny, to zależy im aby pożegnać się w dobrym stylu. Poza tym podpisujecie umowę i płacicie im pięniążki za wykonanie konkretnej usługi. Moim zdaniem nie masz się czym przejmować.
oreska - Sro Wrz 07, 2011 5:48 pm

jak szukałam oprawy muzycznej na wesele to oglądałam dużo filmików w sieci, po znalezieniu ich filmików w internecie spodobali mi się więc się z nimi skontaktowałam, wiem, że zespoły dużo biorą ale uważam, że cena jaką mi zaproponowali była wygórowana, tym bardziej, że naprawdę są zespoły, które równie świetnie grają (pisałam o tym w innym wątku) a takiej kasy nie biorą, jak dla mnie dużo za dużo chcieli, poza tym rozbroił mnie fakt, że chcą aby zapewnić im nocleg (opłacić) i jeszcze śniadanie rano, uważam, że tyle biorą, że powinni już to zapewnić w swoim zakresie, ostatecznie wybrałam dj-wodzireja, który urzekł mnie tym jak prowadzi wesela :)
aga22666 - Sro Wrz 07, 2011 8:21 pm

oreska, ja przykladowo zaplacilam za nich przyzwoita kwote w czerwcu 2010 roku, ale slyszalam, ze troche obrośli w piórka i ceny jakie podają przyprawiają o zawrót głowy. Więc gdyby mnie zaśpiewali wtedy tyle, na pewno bym sie na nich nie zdecydowala.
oreska - Czw Wrz 08, 2011 9:51 am

powiem ci, że byłam w szoku jakie mają wymagania, zresztą nie tylko ja bo jak to komuś opowiadam to się ta osoba puka w głowę ;) ja kontaktowałam się z nimi jakieś 3 może 4 miesiące temu o wesele w 2012 roku i jak mi przedstawili warunki to jedyne co pomyślałam to to, że ich pogieło :D :D :D
All-me - Czw Wrz 08, 2011 9:54 am

My będziemy mieć ich na weselu...już nie możemy się doczekać :cool:
wiemy za co płacimy...zespól cały czas się rozwija...
Poza tym z tego co sie orientuje to oni już przestają grać na weselach...2012 rok ma być ostatnim.

edit: usunięty link, namiary na zespół podajemy w odpowiednich wątkach - spisach lub na wyraźne życzenie na PW

biglove - Nie Sty 15, 2012 7:50 pm

może ktoś u kogo grali w 2011 mógłby coś napisać?

Większość filmików w sieci to materiał raczej archiwalny ? A ja chce ich wziąć na swoje wesele...!

All-me - Nie Sty 15, 2012 8:44 pm

biglove napisał/a:
Większość filmików w sieci to materiał raczej archiwalny ? A ja chce ich wziąć na swoje wesele...!
Ja też jestem ciekawa...sądzę, że wiele osób zniechęciła cena za zagranie na weselu... :roll:
jacko84 - Wto Sty 24, 2012 10:04 am

Przestrzegam Was przed tym zespołem...

Mieli u Nas grać (październik 2011).Wybraliśmy ich oglądając te fajne klipy na youtube. Napisaliśmy do nich maila z prośbą o przedstawienie warunków finansowych. Pomimo faktu, iż wyszło drogo - 4800 zł + opłata za dojazd za zespół w 3-osobowym składzie, zdecydowaliśmy się, wierząc że zapewnią nam niezapomniane przeżycia i świetną zabawę. Skontaktowaliśmy się z ich przedstawicielem - [XXX] Umówiliśmy się na spotkanie. Omówiliśmy szczegóły i podpisaliśmy umowę. (1000 zł zaliczki zostało wpłacone przy podpisaniu umowy). Nalegał strasznie na skorzystanie z usług skrzypaczki i bębniarza, czego i tak przy relatywnie wysokich kosztach jakie ustaliliśmy z zespołem, nie zgodziliśmy się na tą, jak wiadomo, dużo droższą opcję. Trochę naciągnęli nas na koszt dojazdu (800 zł za 2 kursy na trasie Warszawa-Łowicz). Cena bardzo zawyżona - 2 samochody i co ciekawe - na gaz. Wtedy nie zrozumieliśmy w co się tak naprawdę pakujemy. Zgodnie z ustaleniami, skontaktowaliśmy się z Mariuszem na początku września celem uzgodnienia planu wesela, podziękowań dla rodziców itp. i wtedy Mariusz zaczął przedstawiać nowe żądania dot. ilości kierowców których miałby zabrać ze sobą, samochodów... Nie było wcześniej mowy o 2 dodatkowych kierowcach, i chciał by zostali na noc - wiadomo to są dodatkowe koszty - miejsce na sali, nocleg...Dalej nalegał na skorzystanie ze skrzypaczki...im bardziej się na to nie zgadzaliśmy tym bardziej stawał się złośliwy...powtarzaliśmy by trzymał się zapisów umownych i się z nich należycie wywiązał...nagle stwierdził, że jest chory i nie wie czy dadzą radę zagrać na 102 i że i tak zabierze tych kierowców ze sobą...wiadomo człowiek pod ścianą zgodzi się na wszystko...

Myśleliśmy że ma nas w garści, bo do wesela zostało ok. miesiąca czasu, jednak wkurzeni faktem że facet chce nas wykorzystać i oszukać, postanowiliśmy poszukać innego zespołu...i Eureka! Udało się! Z Beat Brothers wypowiedzieliśmy umowę...był jednak problem ze zwrotem zaliczki (1000 zł)...jednak po powołaniu się na złamanie zapisów umowy (wskazaliśmy w wypowiedzeniu konkretne paragrafy), poprzez składanie dodatkowych żądań i fakt niepoinformowania o "chorobie"...dostał Mariusz to wypowiedzenie za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Następnie zażądaliśmy zwrotu zapłaconej zaliczki, ze wskazaniem ,że w przypadku braku jej zwrotu wniesiemy przeciwko nim sprawę do sądu z powództwa cywilnego....wiadomo, naruszenie zapisów umowy z ich strony było niepodważalne...a już formułowanie żądań i stawianie ich nam tuż przed weselem bardzo niemoralne.

Mechanizm zespołu jest taki - przy umowie ani słowa o jakichś dodatkowych atrakcjach (jasne, przez nas sponsorowanych). Jak nóż na gardle - termin wesela bliski, nagle lawina nowych żądań - więcej za paliwo, więcej samochodów, kierowców, szerszy skład zespołu...

Podpisywaliśmy umowę z nimi w listopadzie 2010 a termin wesela mieliśmy w październiku 2011...jak się okazało nowego zespołu musieliśmy szukać we wrześniu 2011 r. (co było cudem, że takowy znaleźliśmy). Fakt, gdybyśmy nie mieli alternatywy musielibyśmy się zgodzić na usługi zespołu...

Przestrzegam - fajne wrażenie na internecie....jednak w rzeczywistości....bardzo bardzo fatalne doświadczenie.

Gosia & Jacek

edit: Usunięte dane osobowe

biglove - Wto Sty 31, 2012 10:21 pm

Hej,

Wielkie dzięki z wyczerpujący wpis, to mi daje do myślenia.

A czy ktoś z Was potrafi powiedzieć jaka jest różnica między Beat Brothers a Culture House? Bo to chyba te same osoby, ale repertuar zupełnie inny?

Buziaki

jacko84 - Pią Lut 03, 2012 2:59 pm

Chyba żadnej różnicy nie ma oprócz repertuaru, który w wersji "zespołu weselnego" nie bardzo pasował do "nowych i ambitniejszych" projektów tego nowego zespołu.

Tyle, że "gwiazdy" już mocno obrosły w piórka i ciężko jest im dogodzić finansowo....nie polecam ich, bo nie dotrzymują zawartych umów...a w przypadku udowodnienia im tego nie maja ochoty zwracać wpłaconej zaliczki i trzeba się kłócić.

Ale to już Wasza sprawa czy chcecie mieć "gwiazdora" za tęgą kasę, czy mniej znanych ale solidnych i na pewno dużo tańszych muzyków...

Beat Brothers - Czw Mar 29, 2012 9:31 pm

Chciałbym wszystkim forumowiczom, którzy czytają posty o Beat Brothers przekazać krótką informację.
Zespół istnieje i będzie dalej istniał, nie kończąc kariery w 2012 roku.
Wszelkie informacje, że jest to ostatni rok naszej działalności są nieprawdziwe, dlatego je dementujemy :)
[xxx]

Pozdrawiamy zatem wszystkich naszych Przyjaciół i antagonistów, a najcieplej naszych Klientów.

edit: usunięty adres www - niezgodne z regulaminem

edit2: usunęłam część z wyraźną autoreklamą
kryszka

GrzegiAg - Pią Mar 30, 2012 6:26 am
Temat postu: Niestety mimo miłych początków muszę przyznać rację&#823
Niestety mimo miłych początków muszę przyznać rację…

Wybrałam ich z mężem, gdyż widziałam to, co wstawiali i spodobało mi się. Wiele osób mówiła bym porozmawiała z osobami bezpośrednio o tym zespole, ale po 2 spotkaniach z przedstawicielem byłam zadowolona i postanowiłam podpisać umowę. Ustaliłam podczas spotkania cenę. W związku z tradycjami, jakie panowały w mojej okolicy postanowiłam również z M…, że zagrają na błogosławieństwie. Zapłaciłam za to 350 zł. Okazało się jednak, gdy w dniu mojego wesela wyszłam przed domem nie było ich. Czekałam i czekałam i byłam w szoku, ale stwierdziłam Oki może coś się stało. Szokiem jednak okazało się, iż, mimo że zapłaciłam za by zagrali na błogosławieństwie M… stwierdził, że tego nie było w umowie. Ze względu na to, że to był dzień mojego ślubu byłam zajęta innymi sprawami, więc odpuściłam. Sprawdziłam to M… i jest zapis w umowie i podsumuj sobie zobaczysz 350 zł! Wiem, że to M… czyta gdyż wysłał do mnie i do innych wiadomość z linkiem do tego forum by go wesprzeć. Tuż po wesele chciałam napisać do niego obszerny mail z moimi przemyśleniami i żalem, jakie spowodował on ze swoimi wymogami i żądaniami. Odpuściłam, ale ta bezczelność, jaką teraz się wykazał spowodowała, że jestem tu na tym forum.

Kolejna historia to kwestia oczepin. Przed weselem ustaliłam z M…, jakie zabawy oczepinowe chcę z mężem. Ze względu na to, iż oboje nie lubimy zbytnio tych zabaw poprosiliśmy o konkretne zabawy, które nam odpowiadały. Na weselu jednak zatrzymał mnie na chwilę z mężem i powiedział, co chce zrobić. Ja byłam zakołowana, bo jak to para młoda i myślałam, że wszystko będzie zgodnie z ustaleniami. Niestety było oczywiście jak M… chciał. A niby to nasze wesele!

Kolejna kwestia pierwszy taniec. Mieli zagrać pewną piosenkę, może przerosła ich ta kwestia, ale nie zaśpiewali jej sami.

Dalej…
Ustaliłam z nimi również koszty dojazdu, ale na tydzień przed ślubem okazało się, że chcą by było 5 osób u mnie też skrzypaczka, która miała być w ramach prezentu, ale muszę jedynie zapłacić około 300 złotych. Żałuje! Tak to zagrać przez kilka minut mogła u mnie kuzynka. U mnie też był wymóg dwóch kierowców i posiłku dla nich. Przeprasza, ale skoro ktoś przyjeżdża do pracy (oczywiście nie pije) a ma prawo jazdy to może dojechać a nie generować kosztów, o których wcześniej nie było mowy. Musiałam zapewnić im nocleg dla 3 osób. Na tydzień przed ślubem miało to już być 5 osób. Nie rozumiem, czemu się zgodziła, ale zrobiłam to. A na weselu pytali mnie goście i sama zadawałam sobie pytanie, co robi dziewczyna by ich stole. Siedziała tam całe wesele. Jadła, piła chodziła po kawę itp. A M… wymagałbym za nią zapłaciła i jeszcze nocleg zapewniła. Nie rozumiem tego!!

Grać mieli do 06: 00 rano zwinęli się o 05:14!
Na zakończenie musiał również pokazać, kto jest gwiazdą. Później moja ciocia powiedziała, że ten wokalista z mojego zespołu występuje w programie w tv. Jak to zobaczyłam nie uwierzyłam, że ten głos, jaki przedstawia, jako jego barwa to prawda!

Niestety ja musiałam doświadczyć tego wszystkiego, ale innych przestrzegam i dołączam się do słów:

„Przestrzegam - fajne wrażenie na Internecie....Jednak w rzeczywistości....Bardzo fatalne doświadczenie. „

[ Dodano: Pią Mar 30, 2012 7:27 am ]
Ciekawa jestem teraz jakich sposobów M.. użyje ta mojego posta...

All-me - Pią Mar 30, 2012 9:07 am

Hm...teraz mnie głowa rozbolała :lol:
U nas będą grali za 2 miesiące...i szczerze mówiąc my już mamy cała kasę wyliczoną tak jak było w umowach i nie wchodzą w grę dopłaty do czegokolwiek...

GrzegiAg - Sro Kwi 04, 2012 5:34 am
Temat postu: Zespół
Ja podpisałam umowę również na określoną kwotę. Zapomniałam dopisać, że zapłaciłam za to by grali na błogosławieństwie, ale ich nie było. Na weselu M... wpierał, iż nie było tego w umowie. Sprawdziłam i było. Odpowiednio więcej do podstawy dopłaciłam również. Dodatkowe płatności pojawiły się na tydzień przed weselem. Wątpię by M... teraz zastosował, również takie propozycję w ramach prezentu skrzypaczki ale muszę dopłacić częściowo (podobno on z zespołem zapłacił resztę). Doskonale wie o tym forum. Na forum wypowiadają się ktoś kto korzystał lub chce korzystać, lub osoby które chcą wspierać zespół lub sam zespół...
Pilnuj by zespół grał tak jak masz z nim umowę u mnie mimo że umowa była na inną godzinę grali krócej (na parkiecie były dwie pary a wiele osób siedziało przy stole).

marcin123456 - Sro Kwi 04, 2012 7:08 pm

Witam wszystkich!
Trochę jesteśmy wraz z żoną zaskoczeni takimi opiniami na temat zespołu...
Nie wiemy czy to nie jest zrobione "po złości". Chcieliśmy przedstawić swoje opinie.
Nasz ślub odbył się w Święta Wielkanocy zeszłego roku. Był trzy osobowy skład oraz skrzypaczka która zachwyciła gości świetnym recitalem skrzypcowym. Zespół grał bez zastrzeżen. Zorganizowali taką zabawę, że aż sami prosiliśmy o chwile wytchnienia:-)
Podeszli bardzo profesjonalnie do swojej pracy. Mało tego, w tym roku nasi znajomi będą mieć wesele gdzie grać będzie The Beat Brothers. Już nie możemy sie doczekać kiedy znów pobawimy się przy ich graniu! Z tego co wiemy powiększyli skład o gitarzyste i saksofonistę. Może nie sa "tani" ale sa zespołem wartym polecenia!
pozdrawiamy
Marcin&Kasia

Beat Brothers - Sro Kwi 04, 2012 10:50 pm

Dziękujemy za każdy szczery i prawdziwy wpis.
Nigdy nie zdarzyło nam się nie przyjechać na wyprowadzenie.
Nigdy też nie graliśmy krócej niż czas ustalony w umowie.
Zawsze gramy jedno "kółko" w prezencie dla Młodych, ponad czas uzgodniony umową.
Nigdy też nie żądaliśmy żadnych dopłat do wesela, poza tym, co mamy uzgodnione w umowach czy w mailach.
I jako wisienkę na torcie dodam, że nasza skrzypaczka dostałą się do klasy mistrzowskiej na konserwatorium w Szkocji, i wyjechała na wymarzone studia za granicę.
To powinno zobrazować poziom jej umiejętności i jakość gry.
Niezależnie od tego, co jeszcze pojawi się na nasz temat, a wiem ,że jest to forum otwarte i każdy, nawet osoba nie mająca o nas zielonego pojęcia, może wpisać tu co chce, pragnę skorzystać i podać jedną ważną informację dla wszystkich naszych Klientów:
- NIE TRAKTUJCIE TEGO FORUM JAK WYROCZNI.
Każdy nasz Klient może od nas dostać namiary na Pary Młode, którym prowadziliśmy przyjęcia weselne. I każdy sam może zasięgnąć u nich informacji na nasz temat.
To forum jest miłym dodatkiem, ale przez sam fakt, że pojawiają się tu opinie nieprawdziwe i nikt ich nie weryfikuje, nie oddaje prawdy o żadnym zespole, który istnieje w serwisie wesele-lodz.pl
Zapraszamy zawsze na nasze wesela.
Warto przyjechać.
Popatrzeć.
I posłuchać.
I samemu wyrobić sobie własne zdanie.
A my tymczasem dziękujemy za wpisy.
Pozdrawiamy życzliwych i "życzliwych inaczej".
I za chwilę zaczynamy nowy sezon.
Będzie w nim wiele nowych wydarzeń.
Między innymi wesela z gwiazdami telewizyjnymi, które będą z nami śpiewać.
Wszystkie szczegóły już wkrótce na naszej stronie internetowej.
I zapewniam, że nasi tegoroczni Klienci będą na bieżąco dokonywali tu wpisów, aby kolejne Pary Młode nie ulegały nieprawdziwym opiniom i informacjom podawanym na nasz temat.
Z muzycznym pozdrowieniem :)

jacek - Czw Kwi 05, 2012 6:15 am

Witam macie racje forum to nie wyrocznia i z tym sie zgadzam ale jak slysze ze kazdy moze dostac telefony do Waszych klientow to chyba nie jest w porzadku klania sie ochrona danych osobowych i umowy z klientami to też jest taki zbior ktory nalezy zarejestrowac w GIODO i nikt obcy nie powinien miec do tego dostepu
Beat Brothers - Pią Kwi 06, 2012 12:23 am

Krótkie wyjaśnienie.
Nie udostępniamy telefonów bez wiedzy i zgody naszych Klientów.
Przed udostępnieniem musimy mieć ich zgodę.
A patrząc historycznie, mieliśmy dwie takie sytuacje.
I Klienci zgodzili się na podanie numeru kontaktowego nowej Parze Młodej.
Wszystko odbyło się w miłej atmosferze.
I na pewno taka rozmowa była bardzo wiarygodna.
Pozdrawiam serdecznie i spokojnych świąt życzę :)

dots44 - Nie Maj 20, 2012 6:09 pm

Błagam o opinie mam jeszcze czas ewentualnej zmiany zespołu... Utajone koszta? Dodatkowy transport? Nocleg? O co chodzi!? Proszę o opinie młode pary u których grał zespół T.B.B. ...

[ Dodano: Nie Maj 20, 2012 7:12 pm ]
jacko84 napisał/a:
Przestrzegam Was przed tym zespołem...

Mieli u Nas grać (październik 2011).[xxx]
Gosia & Jacek

edit: Usunięte dane osobowe
Witam w jaki sposób mogę się z wami skontaktować, bardzo bym chciała obejrzeć choć urywki z Waszego wesela.

[ Dodano: Wto Maj 22, 2012 7:06 pm ]
Dodam tylko, że rozmawiałam z kamerzystą, który filmował przyjęcie na którym grali. Wydawało mi się, że skoro zespół sam mi dał namiary na niego, to opinia będzie raczej pozytywna i będą się wzajemnie promować. Opinia była jednak negatywna: "są nie warci tych pieniędzy", "no nie są źli, ale szału nie ma", "to co dobrze potrafią to promocja zespołu, wszędzie w internecie ich pełno, są na wszystkich portalach i tym ściągają ludzi" Ja osobiście nie byłam na weselu dlatego nie będę się wypowiadać, jednak z doświadczenia wiem, że ciężko się z nimi dogadać, raz mówią tak, drugi raz inaczej, raz się rozstają, a potem jednak dalej zajmują się oprawą muzyczną wesel, raz jest ich tylu w zespole, potem jednak się okazuje, że za kogoś trzeba dopłacić. Dziwnie...


edit: usunęłam zbędną ilość cytatu
kryszka

kasiazbyszek - Wto Maj 22, 2012 10:27 pm
Temat postu: the beat brothers
Witam, chciałabym napisać parę słów o zespole The Beat Brothers. Na wstępie chciałam zaznaczyć, że nie jestem osobą z zespołu, zespół ten grał u nas na weselu 19 maja. Tak jak i Wy podczytywałam wcześniej to forum i też miałam pewne obawy co do jakości muzyki i samego zespołu. Ale szczerze Was zapewniam, że zagrali u nas po prostu super. Przede wszystkim nie macie powodów do obaw (w zmienionym składzie co nie odjęło im profesjonalizmu). Nasi goście nie mogli się nachwalić zespołu, tańce były do białego rana :) . Muzyka była różnorodna, na wysokim poziomie i nogi same chodziły na parkiecie, no i grali również przy stołach. Jeśli chodzi o koszta, to zapewnialiśmy im nocleg i jedzenie, płaciliśmy za transport, ale to wszystko było zapisane i ustalane już na etapie podpisywania umowy, więc wiedzieliśmy jakie będą koszta. Jedynie musieliśmy trochę dopłacić do transportu, bo cena paliwa poszła w górę, a stawki spisywaliśmy półtora roku temu, do nas też mieli kawałek drogi. W każdym razie nie czujemy się oszukani czy naciągnięci na koszty, a za taką jakość muzyki naprawdę warto zapłacić (saksofon, akordeon i trąbka na weselu rzadko się zdarza a brzmi super, dodatkowo był wokal damski i męski). Nie chcę żeby to brzmiało jak laurka, ale naprawdę nie mamy do czego się przyczepić i kamień spadł nam z serca. Powodzenia w przygotowaniach i udanego wesela, my jesteśmy już po :)
All-me - Wto Maj 29, 2012 11:23 pm

Czy u kogoś grał zespól w nowym składzie?
młody28 - Czw Maj 31, 2012 10:08 pm

tak grał!!!!!! ten zespół gra chyba w nowym składzie na kazdym weselu. u nas grał niedawno i co ? i niewiem czy to przypominało zespół bo zespół to spójność i jedność...
a tu zlepka ludzi którzy pierwszy raz spotkali sie na weselu . Podkład , udawanie grania , chlanie wódy , ustalone kwestie przed weselem na weselu okazały sie odwrotnoscią itd... Nie polecam to mało powiedziane! To są a raczej jest ****** ! A i wiekszosc postów promujacych zespół pisanych jest przez jedną osobe . Panie Krzysztofie kłamstwo ma krótkie nogi ...

dots44 - Pią Cze 01, 2012 4:51 pm

Rany, ale jaja!!! Dobrze wiedzieć! A tak miło się ich słucha na rozmowach, wydają się być ludźmi z pasją, mówią jak wspaniale prowadzą imprezy, że nie piją, że się starają, że to nie jest wesele w stylu że tylko jemy tańczymy, siedzimy pijemy... ale że każda uroczystość ma swój scenariusz, który wspólnie przygotowujemy dużo wcześniej przed... Że konkursy, niespodzianki, dedykacje...Każdy nowy muzyk w zespole jest sprawdzany i musi być na prawdę dobry, żeby z nimi grać! Że sprzęt najwyższej jakości, że kilku osobą podziękowali za współprace bo :"po prostu byli słabi a my szukamy najlepszych muzyków". A tu takie rzeczy, że zlepek ludzi, którzy graja, jak gdyby robili to wspólnie 1 raz w życiu! Dobrze, że takie sprawy wychodzą wcześniej my mamy przynajmniej czas na poszukanie nowego zespołu chociaż teraz to już wszystkie dobre mają zarezerwowane terminy! Trzymam tylko kciuki za wesela tych którym zostało kilka dni, tygodni lub miesięcy do ślubu i nie mają już wyjścia!
Beat Brothers - Pią Cze 01, 2012 11:15 pm

A jednak znów ktoś próbuje zrobić zespołowi nieprawdziwą opinię na tym forum...

Drodzy Państwo.
Zespół BEAT BROTHERS zagrał 2 wesela w nowym składzie.
Jedno pod Warszawą, z którego Para Młoda wyraziła tu swoją opinię na forum (patrz "kasiazbyszek") i drugie pod Kielcami.
Nowy skład nie jest zmieniany na każdym weselu, bo to nieprawda.
Widać komuś zależy, aby wprowadzać naszych Klientów w błąd.
Zmiany w składzie są z dwóch powodów.
Pierwszy jest taki, że nasza skrzypaczka z gitarzystą (to była para) wyjechali do Szkocji.
Skrzypaczka dostała się tam do konserwatorium do klasy skrzypiec.
I gratulujemy jej odwagi a jednocześnie niech to świadczy o jej umiejętnościach.
I o zespole.
Druga zmiana jest taka, że Mariusz (czyli Ja) nie zagrałem na obydwu weselach z powodu złego stanu zdrowia.
Byłem w szpitalu na leczeniu i ratowałem swoje z drowie, a być może życie!
Na weselach zagrał mój zmiennik.
I zrobił to bardzo dobrze, o czym świadczy opinia Kasi i Zbyszka!
Wszelkie inne opinie dotyczą chyba innego zespołu.
Nie wiem, kto to jest MŁODY 28.
I nie wiem z kim podpisał umowę, bo na pewno nie z zespołem BEAT BROTHERS.
A swoją drogą, dotarły do nas słuchy, że umowy na konto zespołu BEAT BROTHERS podpisuje ktoś, kto miał grać w zespole, ale do współpracy nie doszło.
I być może stąd to zamieszanie.
Podsumowując, mamy DWA WESELA W NOWYM SKŁADZIE ZA SOBĄ.
Przed nami trzecie.
JA jestem jeszcze w trakcie leczenia i na pewno tego trzeciego nie zagram.
Ale nasze Pary młode było o tym informowane a zespół starał się jeszcze bardziej, aby nie odczuły zmiany, i wesela były bardzo udane.
Proszę więc nie sugerować się NIEPRAWDZIWYMI WPISAMI.
Mam wrażenie, że jest to albo jakaś pomyłka, albo celowe działanie naszej konkurencji.
I tym bardziej jest mi przykro, że takie działanie ma miejsce, kiedy jeden z członków zespołu ratował swoje zdrowie i życie!!!!!
Prosze więc, nie piszcie już więcej złośliwych komentarzy.

Sitomofin - Pon Cze 04, 2012 2:54 pm

Powiem Wam jedno: to sa oszusci! W zyciu mnie nikt nigdy tak nie oszukal. Dramat biorac pod uwage cene jaka sobie zazyczyli i wszelkie niemile niespodzainki. Rece opadaja, pozostaje tylko zaplackac. NIE POLECAM. Nie dajcie sie nabrac Mariuszowi, to czarodziej. I zapomnijcie o kasie ktora bedzie Wam chcial zwracac w ramach rekompensaty. Kłamca

[ Dodano: Pon Cze 04, 2012 3:56 pm ]
chcialam jeszcze dodac ze Mariusz NIE INFORMOWAL nas o tym ze nie zagra, a o leczeniu siebie badz swojej corki pisze od roku. Choroby to Jego ulubiony temat. Nie warto

dots44 - Pon Cze 04, 2012 8:44 pm

Tylko jedno mnie zastanawia. Czy wszystkie złe opinie na temat tego zespołu to faktycznie konkurencja (choć nigdy dotąd nie spotkałam się z tyloma negatywnymi opiniami na temat innych orkiestr, więc to trochę dziwne, a dodam, że od jakiegoś czasu obserwuję różne fora) czy może to rozżalone, faktycznie oszukane osoby? A jeśli chodzi o te choroby to nie wiadomo do końca, ale słyszałam już od kilku osób do których pisałam prywatnie, że mieli te same problemy... Ostatnio dostałam numer od jednej pary, z którą się skontaktowałam i byli bardzo źli na współpracę i mówili dużo niekorzystnych rzeczy na temat T.B.B. Wydaje mi się, że nikt nie jest aż tak wredny, żeby bezpodstawnie słać w świat negatywne opinie i poświęcać na to swój czas i energię. A tak zachowywać mogą się tylko Ci, którym ktoś na prawdę zalazł za skórę. Ale sama nie wiem...
Beat Brothers - Wto Cze 05, 2012 12:10 am

Jeszcze raz dziękuję tej osobie, która co chwile rejestruje się jako nowy użytkownik, rozmawia sama ze sobą i podaje kłamliwe opinie na temat zespołu.
Niestety jest to otwarte forum i doskonałe miejsce do wylewania czystej ludzkiej złośliwości.
Gratuluję wytrwałości!
Zwłaszcza DOTS44 i SITOMOFIN.
Wkrótce pojawią się opinie od osób, u których faktycznie graliśmy w tym roku.
Nikt, u kogo zagraliśmy w tym roku, nie wierzy już w plotki rozsiewane na tym forum.
Kiedyś ktoś mądry powiedział mi taką rzecz: "PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ".

dots44 - Wto Cze 05, 2012 1:12 am

Drogi Panie Mariuszu o ile się nie mylę to forum jest miejscem gdzie można znaleźć opinie i dzielić się swoimi. To, że być może nie zasłużyliście w ostatnim czasie na same pochlebstwa to już nie moja wina, stosowanie mechanizmów obronnych w Pana wydaniu takich jak manipulacja i perswazja być może trafia do ludzi myślących w sposób heurystyczny a nie analityczny. Ci drudzy chcą zasięgnąć informacji z różnych źródeł nie tylko od osób która wystawiają wam pozytywne opinie ale również u takich, które piszą wam te nieschlebiające. I może być Pan przekonany, że nie jestem żadną konkurencją, jak to zawsze Pan podkreśla. Wręcz przeciwnie byłam bardzo zachwycona filmikami które zamieszczacie wszędzie i zainteresowana współpracą. Trafiłam na to forum w celu upewnienia się w mojej decyzji wyboru waszego zespołu jako oprawy muzycznej mojej uroczystości. Zasięgłam również opinii ludzi, którzy słyszeli was na żywo (np kamerzysty, innych par) i właśnie po tym zaczęłam się zastanawiać czy nadal będę za wami obstawać, bo nie ukrywam, że to co mówili nie było pozytywne, raczej neutralne lub negatywne. Niektóre pary pisały do mnie prywatne wiadomości wysyłały swoje numery tel. i mogłam z nimi porozmawiać. Ja na ich miejscu gdyby wszystko było ok na moim weselu nie zadawałabym sobie tyle trudu, żeby teraz wydzwaniać po ludziach w celu zniechęcenia ich do współpracy z Państwem. A to raczej o czymś świadczy... Być może skoro jest Pan teraz chory, nie jest pan do końca świadom jak wygląda współpraca zespołu, ich zaangażowanie, zachowanie itp
Pozdrawiam,

All-me - Wto Cze 05, 2012 9:08 am

Witam,
Zespól The Beat Brothers grał u nas na weselu...
Na początku bardzo się baliśmy czytając negatywne opinie na forum...
Po weselu mogę napisać, że jesteśmy bardzo zadowoleni.
Wszystko było super... :lol:
Prowadzenie imprezy, nagłośnienie, światła...krótkie przerwy, długie kółka, biesiady przy stolach.
Orkiestra nie robiła problemów, na wszystko się godzili, były dedykacje, ...nawet pozwolili mojemu mężowi śpiewać :) ... :smile:
Byliśmy zachwyceni i goście również :smile: :lol: :lol: ...
Z pewnością jeszcze raz dalibyśmy tyle kasy za taki występ.
Goście wychodząc mówili nam, że na takim weselu jeszcze nie byli... :lol:
BOMBA!!
Polecamy :)
Patrycja i Karol

Nieprzyjemnie - Wto Cze 05, 2012 1:32 pm

Nie mam interesu w pisaniu o kims nieprzychylnych komentarzy, postanowilam sie jednak z Wami podzielic moimi przezyciami zwiazanymi z zespolem The Beat Brothers. Mariusz traktuje swoich Klientow w sposob niepowazny. Wypisywanie głupot, że ktos zakłada profile aby oczernic zespol jest po prostu smieszne. Podpisuje sie rekoma i nogami pod tym co zostalo wczesniej napisane - Mariusz oszukuje Klientow. Nie szanuje ich, jest mily do czasu gdy podpisze sie z nim umowe. Nie wspomne juz o tym, ze nie odpisuje na niewygodne dla Niego maile.
Jesli ktos ma zyczenie moge TUTAJ WKLEIC cala moja korespondencje z Nim - moze wowczas Mariuszek przestanie klamac, ze my oszukani zakladamy sztuczne profile azeby nie wiadomo co osiagnac. Moge rowniez przeslac Wam maile przez Niego wypisywane.
Slub to najwazniejszy dzien w zyciu, jesli chcecie go przezyc spokojnie, NIE polecam zespolu. Chyba, ze macie wiele ciekawych utworow na telefonie i mozecie w trakcie wesela telefon podlaczyc pod sprzet grajacy.
Aha i zapytajcie prosze o sklad zespolu - zmienia sie jak w kalejdoskopie - muzycy wciaz sie ucza ze soba wspolpracowac i poznaja sie wzajemnie. Wiec jesli podpisaliscie umowe z Mariuszem, nie spodziewajcie sie, ze zagra u Was na weselu. Ma problemy zdrowotne - temat rzeka dla Niego.
Czasem mam wrazenie, ze Mariusz zaklada profile rozne by pisac o zespole pozytywnie. Bo kto by wpadl na pomysl i marnowal czas by sie tu rejestrowac kilka razy, chyba tylko ktos niespelna rozumu. Zreszta wystarczy sie skontaktowac z osobami u ktorych zespol gral w tym roku. A ja naprawde z mila checia przesle kazdemu zainteresowanego moje korespondencje z Mariuszem. Wtedy bedziecie miec 100% pewnosci, ze to osoba ktora po prostu nas wszystkich oszukała. Nie wiem ile w tym winy reszty zespołu.

biglove - Wto Cze 05, 2012 1:57 pm

Czesc,

Bardzo proszę o przesłanie tej korespondencji na:
ciekawski2013@wp.pl

My interesujemy się zespolę T.B.B. od dawna, jesteśmy po pierwszych rozmowach, pierwsze wrażenie pozytywne ale jak mówią mile złego początki.

Zbieramy informacje które pomogą nam podjąć decyzje.

Mac-erson - Wto Cze 05, 2012 2:22 pm

Nieprzyjemnie napisał/a:
Wypisywanie głupot, że ktos zakłada profile aby oczernic zespol jest po prostu smieszne.
Czasem mam wrazenie, ze Mariusz zaklada profile rozne by pisac o zespole pozytywnie. Bo kto by wpadl na pomysl i marnowal czas by sie tu rejestrowac kilka razy, chyba tylko ktos niespelna rozumu.


Właśnie sprawdziłęm, iż oba konta "Nieprzyjemnie" oraz "Sitomofin" to ta sama osoba- nieładnie !
Proszę więc nie zakładać kolejnych kont i nie oczerniać zespołu. Proszę też o weryfikację i wysłanie do nas potwierdzenia (skanu umowy itp.), iż zespół grał u was na weselu. W przeciwnym wypadku Wasze posty zostaną usunięte z wątku jako niewiarygodne.

Nieprzyjemnie - Wto Cze 05, 2012 2:55 pm

Nie, jestesmy zanjomymi, ale sitomofin i Nieprzyjemnie to dwie rozne osoby. Owszem razem zostalysmy oszukane i obie umowy wedruja do Administratora serwisu :)
Pisze, aby nie bylo zadnych wtpliwosci

[ Dodano: Wto Cze 05, 2012 3:58 pm ]
Osoby zainteresowane korespondencja prosze o kontakt na maila JoannaMZ@wp.pl

Mac-erson - Wto Cze 05, 2012 3:28 pm

Ok proszę więc zakończyć temat na tym forum. Forum na pewno nie ma na celu zastępowania sądów i wzajemnego oskarżania. Kontynuację wyjaśnień proszę na PW.
Nieprzyjemnie - Wto Cze 05, 2012 3:32 pm

To chodzi tylko o to by juz nikt nie stracil pieniedzy i nerwow
abcg - Wto Cze 05, 2012 3:48 pm

zy,

również mam nieprzyjemne doświadczenia związane z zespołem Beat
Brothers. Zespół zobowiązał się do zwrotu nam części pobranej kwoty
(za niewywiązanie się z umowy) a teraz Mariusz....zbiera pieniądze.
Nie idzie Mu zbyt dobrze, a na maile przestał odpowiadać. Czyżby
kolejne problemy ze zdrowiem?

Poczatki byly naprawde miłe i nie spodziewaliśmy się takiego obrotu
sprawy. Mariusz wzbudza zaufanie, gdy grał w zespole (byliśmy na
takowym weselu) naprawdę świetnie je prowadził. Szkoda, że teraz
zapomina informować swoich Klientów, że już nie gra, skład się
zmienił, że muzycy się dopiero uczą współpracy ze sobą, że nowa osoba
prowadząca to ktoś z zupełnie innej bajki. Zespół stracił swój dawny
urok. Teraz to zupełnie coś innego.

Najbardziej przykre jest to, że On kłamie. My się czujemy okradzeni.
Również chętnie przekażę korespondencje z Nim osobom zainteresowanym.
Jest tego naprawdę sporo. Nic tylko udać się do Sądu. Albo do Urzędu
Skarbowego...bo pewnie tutaj też nie do końca prawdę mówi...

@p@r@t - Wto Cze 05, 2012 4:06 pm

Mariusz sprawia super wrazenie do momentu az otrzyma pieniadze na
konto. Pozniej jest juz problem. Wowczas okazuje sie, ze jest osoba
zchorowana i zagrac nie moze. Oczywiscie dowiaduje sie czlowiek o tym
zupelnie przypadkiem bo sam nie raczy poinformowac. Pozniej jest juz
tylko gorzej. Odpowiedzi sa coraz rzadziej. Znam osobe u ktorej granie
na weselu skonczylo sie...odtwarzaniem muzyki z telefonu bo zespol
przestal miec pomysl na siebie. Nie wspominajac ze muzycy miedzy soba
ustalali co dalej robia podczas wesela. Moze to by bylo normalne gdyby
nie dlugosc przerw, klotnie i fochy miedzy soba, zle naglosnienie i
brak pomyslu co dalej. Nie polecamy
Mariusz, zamiast czytac fora i robic sobie reklame moze jednak
odpiszesz na maile ludziom ktorych oszukales?

Marcin.G - Wto Cze 05, 2012 5:28 pm

"The Beat Brothers" zagrają na naszym weselu już za 4 dni (9 czerwca). Po weselu mam zamiar wystawić tu rzetelną opinię na temat zespołu, kontaktu z nim i załatwiania spraw organizacyjnych, ale zaznaczam tu swoją obecność już dziś żeby potem uniknąć ewentualnych posądzeń o przyjacielskie sprzyjanie bądź konkurencyjne celowe oczernianie.

Na dziś dzień mogę napisać jedynie, że jak dotąd kontakt z zespołem przebiega wzorowo, począwszy od podpisania umowy do chwili obecnej i ostatnich ustaleń dotyczących przebiegu przyjęcia. Życie nauczyło mnie jednak żeby "nie chwalić dnia przed zachodem słońca", więc z formułowaniem definitywnych i jednoznacznych opinii wstrzymam się do przyszłego tygodnia.

Nie ukrywam, że taka ilość negatywnych opinii daje nieco do myślenia i może zastanawiać, ale doskonale wszyscy wiemy, że opinie w sieci trzeba trzeźwo oceniać i zawsze realnie je rozpatrywać (oczywiście zarówno te pozytywne, jak i negatywne). Nie rozważaliśmy zmiany zespołu, a nawet gdybyśmy chcieli to i tak jest to nierealne w tak krótkim czasie. Ja mimo wszystko zachowuje optymizm i sprawdzę wszystko, co zostało napisane o zespole, na "własnej skórze". Niezależnie od tego czy będziemy zadowoleni czy też potwierdzą się negatywne opinie to obiecuję wstawić tu rzeczową relację z przebiegu współpracy z zespołem i samego wesela. Zainteresowanym mogę również udostępnić swój numer telefonu i chętnie porozmawiam jeśli będziecie mieli jakieś pytania.

Tymczasem trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło gładko jak po maśle ;)

dots44 - Wto Cze 05, 2012 8:43 pm

Łoooo zawrzało na forum. Ale dobrze poznać różne opinie od różnych osób. Jestem pewna, że po tak niekorzystnych opiniach wszystkie najbliższe imprezy, będą przecudowne. Przynajmniej ja na ich miejscu zrobiłabym wszystko, żeby wypaść korzystnie i otrzymać pochlebstwa. Także pary, które biorą ślub w najbliższym czasie mogą spać spokojnie! Na pewno!
mariahelena0812 - Czw Cze 07, 2012 4:52 pm

Byłam gościem na weselu 02.06, na którym grał beat brothers. Z żalem czytam te wszystkie złosliwe opinie na temat zespołu.
Mam wrażenie, że komuś bardzo zalezy na wykorzystaniu charakteru tego forum, które jest otwarte i publiczne, i na oczernieniu muzyków.
Wrócilismy z wesela wraz z mężem oczarowani zespołem. Nasi znajomi także.
Nie pamiętam, abyśmy się tak kiedykolwiek dobrze ubawili.
Planowalismy zostać do północy, a jak się okazało, nad ranem z bólem nóg opuszczaliśmy salę weselną.
Wystawiamy więc zespołowi BARDZO DOBRĄ OPINIĘ!!!
I zastanawiamy się, skąd w ludziach tyle nienawiści, aby pisać tyle nieprawdy na forum... ?
Jak powiedziała kiedyś Bożena Dykiel: "Podłość ludzka nie zna granic".
Mam nadzieję, że inni weselnicy i inne Pary Młode będą miały tak samo duzo wspomnieć po weselu jak my. I te wspomnienia są tu najwazniejsze.
Natomiast na złośliwe opinie z tego forum po prostu szkoda czasu.

dots44 - Czw Cze 07, 2012 9:12 pm

jak dla mnie nie chodzi tu o ludzką złośliwość tylko różne doświadczenia z tym zespołem... bądźmy obiektywni i piszmy tylko o własnych przeżyciach i wrażeniach nie oceniając innych opinii
Marcin.G - Sro Cze 20, 2012 1:42 pm

Wstawiam opinię, tak jak obiecałem - trochę się zeszło, ale to tylko dlatego, że wesele przeciągało się w nieskończoność w gronie znajomych i tak naprawdę zupełnie niedawno doszliśmy do siebie i wróciliśmy do rzeczywistości...

Tak właściwe to nie wiem od czego powinienem zacząć - od polemiki z osobami, które wypisują tu kosmiczne bzdury na temat zespołu czy od wystawienia laurki zespołowi, która pewnie i tak zostanie przez część czytających uznana za opinie pisaną na zlecenie członków zespołu. Co do osób, które wypowiadają się na temat zespołu negatywnie napiszę krótko: wszystko zależy od podejścia obu stron (zarówno klienta, jak i usługodawcy) i efekt finalny jest właśnie wypadkową tych czynników. Nie jestem w stanie ocenić czy zostaliście oszukani, czy też nie, czy mieliście pełną wiedzę na temat zespołu i tego jak funkcjonuje czy też nie, ale biorąc pod uwagę swoje doświadczenia, jak i opinie znajomych, którzy bawili się na weselach przy muzyce The Beat Brothers, sądzę że albo urwaliście się z przysłowiowej choinki albo nigdy nie mieliście tak naprawdę styczności z zespołem albo po prostu konkurencja daje o sobie znać i próbuje czarnego PR. Jest też opcja inna - nie potraficie słuchać ze zrozumieniem albo w ogóle zrozumieć przekazu do Was formułowanego i w ten sposób powstają niedomówienia. Dość o tym, choć mam o wiele więcej do napisania, ale nie będę się tutaj napinał bez potrzeby i wyjaśniał zasad funkcjonowania wolnego rynku i współpracy z ludźmi...

Co do samego zespołu, jak już wspominałem, współpraca układała się bez żadnych problemów od momentu podpisania umowy aż do teraz i nawet po zakończeniu wesela Mariusz prosił o przesłanie do siebie mojej opinii na temat zespołu i tego jak poradził sobie na weselu, zapewne w celu wyciągnięcia wniosków i jeszcze lepszej organizacji w przyszłości. Nie było żadnych ukrytych kosztów, już na etapie podpisywania umowy mieliśmy pełną wiedzę odnośnie kwestii finansowych i organizacyjnych i żadne z tych ustaleń nie zostało zmienione, a już tym bardziej bez naszej wiedzy i akceptacji. Kiedy zbliżał się termin wesela wszystkie sprawy uzgadnialiśmy w wygodnej formie korespondencji elektronicznej, w tempie błyskawicznym i bez żadnych problemów. Wszystkie nasze życzenia zostały przez zespół uwzględnione, a sporo ciekawych pomysłów i koncepcji wypłynęło również ze strony samego zespołu. Przed samym weselem, z inicjatywy Mariusza, spotkaliśmy się z członkami zespołu i dogadaliśmy ostatnie detale. Jeśli chodzi o przebieg samego przyjęcia weselnego to najważniejsza jest dla mnie opinia i odczucia gości i tu mogę Was zapewnić, że wszyscy wybawili się ponad miarę a Ci z gości, z którymi udało mi się na ten temat porozmawiać byli niezwykle zadowoleni zarówno z atmosfery, jak i jakości oprawy muzycznej. Było naprawdę dużo grania, dużo grania na żywo, co obecnie nie jest wcale tak oczywiste. Członkowie zespołu zachowywali się bez najmniejszego zarzutu i trzymali klasę przez cały czas. Oczepiny zostały przeprowadzone według naszych życzeń, a niespodzianki przygotowane przez zespół były fenomenalnie zabawne. Mógłbym pisać i pisać, omawiając wesele godzina po godzinie, ale nie widzę w tym specjalnego sensu - możecie śmiało pisać na PW ze szczegółowymi pytaniami, na które chętnie odpowiem; Mariusz ma mój numer telefonu i zgodę na jego udostępnienie, więc możecie też dzwonić. Na koniec dodam jeszcze, że zespół zagrał dłużej niż wynikałoby to z zawartej umowy i nie ponieśliśmy z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Na koniec wreszcie chciałbym się odnieść do niejasności związanych ze składem zespołu, które podnoszono na forum. U nas Mariusz również nie zagrał, o czym wiedzieliśmy przed weselem, ale ani to ani zmiany osobowe w składzie nie miały negatywnego wpływu na jakość imprezy. Tym samym chce uspokoić pary, przed którymi wesele z udziałem TBB - nie macie się o co martwić. Dla mnie jest naturalne, że skład zespołu może się zmieniać, zwłaszcza w okresie 1,5 roku, bo w takim czasie podpisywaliśmy umowę. Dla mnie liczy się efekt finalny, a co do niego nie mam żadnych zastrzeżeń. Dodam jeszcze tylko, że osobiście najbardziej do gustu przypadli mi saksofonista i bębniarz (nie pamiętam już imion, wybaczcie), którzy stanowili klasę samą w sobie.

Pozdrawiam;)

marcinek1212 - Pią Cze 22, 2012 1:23 pm
Temat postu: granie na żywo
Granie na żywo to jest na żywo a ten zespół puszcza playbacki i tylko dogrywa conieco.
Słuchałem jako gość na weselu.

W dodatku skład się zmienia jak w kalejdoskopie z pierwotnego składu został już tylko perkusista.

No ale każdy ma wolny wybór na co chce wydać kasę.

Beat Brothers - Sob Cze 23, 2012 12:28 am

Drodzy Państwo

Bardzo prosimy wszystkich, którzy nie są naszymi Klientami o nie wpisywanie fałszywych opinii na temat zespołu.
Dziękujemy Administratorowi za wyłapanie nieuczciwego Uczestnika forum, który loguje się z tego samego numeru IP czyli tego samego komputera, podszywając pod różne osoby.
Dziękujemy też naszym Parom Młodym z tegorocznych wesel: Patrycji i Karolowi czyli ALL ME (od 23 kwietnia na forum), Marcinowi G. (od 5go czerwca na forum), Kasi i Zbyszkowi (KASIAZBYSZEK, od 22 maja na forum). Autoryzujemy te opinie, gdyż pochodzą one od Par, u których graliśmy.
Pozostałe osoby, które nie wiedzieć dlaczego wyrażają złośliwe opinie na temat zespołu, nie są naszymi Klientami, nie potrafimy ustalić ich tożsamości i na pewno nie mają pojęcia o zespole BEAT BROTHERS.
Zespół gra nieprzerwanie od wielu lat. Kiedyś w składzie trzyosobowym, od zeszłego roku w 5 osób. Wszystkie utwory gramy NA ŻYWO, nie używamy playbacków.
Bardzo prosimy, aby nie pozostawiać na tym forum nieprawdziwych informacji.
Od kiedy zespół zaczął osiągać sukcesy, wyjeżdżać za granicę, prowadzić wesela międzynarodowe, a jego członkowie pojawiać w mediach publicznych, staliśmy się obiektem dziwnych ataków.
Jak słusznie potwierdził Administrator tego Forum, logują się tu osoby nieuczciwe.
Jeszcze raz grzecznie prosimy o nie wypisywanie bzdur na nasz temat.
Jest to dalekie od prawdy, którą warto posłuchać i zobaczyć na stronie beatbrothers pl.

Wiemy, że jesteśmy zespołem dobrym. Znamy swoją wartość i zawsze z przyjemnością udostępniamy kontakt do Par Młodych (oczywiście za ich zgodą, a taką zwłaszcza ostatnio mamy). aby potwierdziły jak naprawdę gra i prowadzi wesela THE BEAT BROTHERS.

Dziękuję raz jeszcze i mam nadzieję, że złośliwcy wreszcie dadzą sobie spokój.

All-me - Pon Cze 25, 2012 6:39 pm

Beat Brothers, jeżeli jakaś jakaś para będzie chciala potwierdzenia...możecie spokojnie dać na nas namiar :lol:
My jeszcze raz POLECAMY!!!!

WiolaW - Nie Lip 29, 2012 2:31 pm

Ciesze sie ze nie czytalam tego forum przed weselem, poniewaz pewnie bym umarla na atak serca. Ja napisze krotko. Nasze wesele odbylo sie 16.06.2012 i bylismy bardzo zadowoleni. Zespol byl super, grali naprawde swietnie. Mimo ze sklad byl inny niz podano nam przy podpisywaniu umowy to i tak spisali sie na medal. Goscie byli pod wrazeniem i z tego co wiem kilka par jest zainteresowanych tym zespolem. Czy kolejny raz zdecydowalibysmy sie na TBB?- bez watpienia!
Dominika_Paweł - Czw Sie 02, 2012 3:22 pm

The Beat Brothers zagrali na naszym weselu 21.07. Mieliśmy duże wymagania odnośnie repertuaru, prowadzenia i poziomu całej uroczystości.
Chcieliśmy zadowolić wszystkich gości - starszych, młodszych, z prowincji i miasta....
I udało się! :) Zespół spisał się na medal :)
Wszystko było zgodne z ustaleniami. Zespół poderwał do tańca nawet najbardziej OPORNYCH tancerzy :) Zabawy oczepinowe i prowadzenie całej uroczystości również na bardzo wysokim poziomie! Kontakt z zespołem był wzorowy.
Między innymi, dzięki The Beat Brothers, to był NASZ NAJPIĘKNIEJSZY dzień w życiu :)

lutek - Pon Paź 15, 2012 10:12 pm

Zespół the beat brothers grał na naszym weselu i musze przyznac ze zostalismy oszukani przez bardzo chorowitego pana Mariusza.Chciałem napisac ze mieli grac,pare dni przed weselem dowiedzielismy sie ze skład zespołu został zmieniony o tylko jedną osobe,na miejscu okazało sie ze przyjechał całkiem odmieniony zespół. Dwa tygodnie po weselu okazało sie ze mielismy u siebie zespół Lavender(beznadziejny)Pan Mariusz do dzisiaj nie odbiera telefonów od nas, uwazajcie na ******ów
dots44 - Wto Paź 16, 2012 8:10 pm

Znalazłam na pewnym forum, uważam, że warto się podzielić, bo ja osobiście chciałabym znać takie informacje: "Jedno moge powiedziec ,grali u mnie , i jestem pewien ze wiekszosc o polowe tanszych zespołow zagrała by lepiej ! Niestety ja zostałem skompromitowany przez nich na swoim weselu , to nawet nie jest zespół ... wszystko co ustalałem przed weselem okazało sie całkiem czym innym , 2 dni przed wesele,m dowiedziałem sie ze zespoł zmienił skład i co najsmieszniejsze pytam sie kto sie zmienił a tu zaskakujaca odpowiedz ,ze wszyscy!!! to nie zespoł to koles ktory bierze kase a dalej zleca . BARDZO PRZESTRZEGAM !! !
młody28 - Pią Paź 26, 2012 8:10 pm
Temat postu: wesele
lutek napisał/a:
Zespół the beat brothers grał na naszym weselu i musze przyznac ze zostalismy oszukani przez bardzo chorowitego pana Mariusza.Chciałem napisac ze mieli grac,pare dni przed weselem dowiedzielismy sie ze skład zespołu został zmieniony o tylko jedną osobe,na miejscu okazało sie ze przyjechał całkiem odmieniony zespół. Dwa tygodnie po weselu okazało sie ze mielismy u siebie zespół Lavender(beznadziejny)Pan Mariusz do dzisiaj nie odbiera telefonów od nas, uwazajcie na ******ów
a umnie było prawie tak samo. daj znac na priv , jestem ciekaw jak to było u was?
dots44 - Nie Paź 28, 2012 9:04 pm

znajomi podpisali z nimi umowę... co teraz zrobić, żeby to odkręcić i odzyskać zaliczkę?
All-me - Pon Paź 29, 2012 9:39 am

U nas było podobnie.
Przed weselem dowiedzieliśmy się, że będzie inny sklad zespołu.
Nam akurat podobało się jak zagrali i jesteśmy z nich zadowoleni.
Jednak również byliśmy źli na krętactwo chorowitego Mariusza...
Tym bardziej, że dwa tyg.przed weselem zaczął nam pisać, że umowiliśmy się na wiekszą kwotę a na umowie była mniejsza.
Jak powiedziałam , że liczy się kwota z umowy...to powiedział mi abym przesłała mu skan umowy...a później powiedział, że pomylił umowy(jak można pomylić umowy?!)...i dlatego mówił o większej kwocie...(ciekawe co by było jak byśmy zgubili umowę...płacić i płakać..bo nie wiem jaki zespól byśmy znaleźli dwa tyg.przed ślubem).

lutek - Pon Paź 29, 2012 7:20 pm
Temat postu: k
jeszcze raz na

[ Dodano: Pon Paź 29, 2012 7:43 pm ]
Moja żona dwa tygodnie po weselu znalazła zespół który grał u nas na weselu(oczywiscie pomimo wczesniejszych obietnic miał być to zespół the beat brothers)a do nas przyjechała grupa Lavender która podawała sie za the beat brothers.Po sprawdzeniu tej grupy oczywiscie z zachowaniem wszelkiej ostroznosci dowiedzielismy sie ze cena jaką biorą ze wesele to jest cztery tysiące.Pan Mariusz skasował nas sześć tysiecy,wniosek jest prosty dwa tyśiące poszło do jego kieszeni a robote zlecił innej grupie.

All-me - Wto Paź 30, 2012 9:40 am

lutek, u nas było tak samo, również zapłaciliśmy 6000.
My akurat z tego zespołu byliśmy zadowoleni.
Ale nie da się ukryć, że Mariusz jest OSZUSTEM!

Asiek - Wto Paź 30, 2012 6:12 pm

All-me napisał/a:
Beat Brothers, jeżeli jakaś jakaś para będzie chciala potwierdzenia...możecie spokojnie dać na nas namiar :lol:
My jeszcze raz POLECAMY!!!!


All-me napisał/a:
My akurat z tego zespołu byliśmy zadowoleni.
Ale nie da się ukryć, że Mariusz jest OSZUSTEM!

All-me, polecasz więc, jak sama określiłaś, oszusta? :o
Rozumiem, że u Was na weselu (i kilku innych opisanych w tym wątku) nie grał zespół The Beat Brothers, który zamówiliście, podpisaliście umowę i zapłaciliście za niego 6000 zł, ale w zastępstwie (na które nie mieliście wpływu...) zespół Lavender, który gra za 4000 zł. :?

Czy jest na forum prawnik? :smile:

Jeśli to prawda to jest to jakiś mega szwindel i dziwi mnie, że osoby, które zapłaciły 2000 zł "za nic" nie napiszą jakiegoś pozwu zbiorowego.

Czy może coś zrozumiałam opacznie? Jeśli tak to proszę o sprostowanie i wytłumaczenie tych sytuacji, ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzi od zespołu The Beat Brothers, bo powinno im (chyba) zależeć na dobrej opinii, a to co wyłania się z ostatnich postów to jakiś matrix trudny do ogarnięcia. :-?

lutek - Wto Paź 30, 2012 8:00 pm

Kiedy zadzwoniłem do gościa z zespołu Lavender on cały czas uparcie tłumaczył ze przyjechali jako the beat brothers(ogólnie nie polecam)Cały czas tez próbuje dodzwonić sie do pana Mariusza ale oczywiscie nie odbiera telefonu.Dla mnie dwa tysiące to naprawde nie są małe pieniądze.
Asiek - Wto Paź 30, 2012 9:50 pm

lutek napisał/a:
Dla mnie dwa tysiące to naprawde nie są małe pieniądze.

I pewnie nie tylko dla Ciebie. A jeśli ta sytuacja jest prawdziwa i takich par było więcej (a tak wynika chociażby w tym temacie) to już przy 5 parach wychodzi 10 000 zł za...pośrednictwo w podesłaniu innego zespołu. :-?
Będę drążyć ten temat, bo wydaje mi się, że albo komuś dzieje się wielka krzywda i zmasowany atak konkurencji albo jest tu jakieś naciąganie.

All-me - Wto Paź 30, 2012 10:59 pm

Asiek napisał/a:
polecasz więc, jak sama określiłaś, oszusta? :o

Mariusz jest oszustem.
Natomiast polecam zespól Lawender nam się podobało jak zagrali.

Asiek - Sro Paź 31, 2012 1:21 pm

All-me napisał/a:

Mariusz jest oszustem.
Natomiast polecam zespól Lawender nam się podobało jak zagrali.

Ok, tylko, że to temat o zespole The Beat Brothers. :smile: Zespół Lawender też ma bodajże temat na forum, więc w sumie tam powinny być opinie o nim. :wink:
Tak czy siak - osobiście czułabym się oszukana jeśli zapłaciłabym za inny zespół niż zamówiłam, który w dodatku bierze o 2 tys. mniej niż zapłaciłam. :roll: Ten Mariusz powinien Wam nie tylko oddać tę różnicę, ale i coś jeszcze dorzucić w ramach podmiany zespołu na inny na krótko przed ślubem.

dots44 - Nie Sie 04, 2013 6:10 pm

Wie ktoś czy ten zespół nadal grywa bądź zleca innemu zespołowi granie?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group