Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - Sala MALAGA

Bella - Pią Sie 28, 2009 3:16 pm
Temat postu: Sala MALAGA
Ostatnio jadac ulicą kolumny zobaczyłam sale Malaga. Z zewnatrz prezentuje się niezle i wyglada na nową.

Niestety nigdzie na forum nie mogę znależć żadnych informacji na jej temat. W necie równiez nie znajduje za wieel informacji, nawet nie ma adresu strony internetowej. Mo ze to jaaś nowa sal, czy ktoś z Was sie moze cos na ten temat, albo słyszał jakieś opinie o niej? Wybieram się tam w najblizszym czase podjechać, wiec jak bedę coś wiedzieć to dam znać :wink:

Być moze istnieje juz watek na ten temat, jęsli tak to przepraszam i proszę moderatorki o przesunecien lub połacznie watków.

Pozdrawiam wszystkiech - Bella :)

Pusiak - Pią Wrz 11, 2009 11:58 am

przeniesione z innego wątku :) Post datowany na 21 lipca 2009 :) Więc sala faktycznie bardzo nowa :)

Świadek napisał/a:
Malaga -Sala majaca swój debiut dopiero za miesiąc .Urządzona bardzo gustownie i elegancko .Przestronna mogaca spokojnie pomiescić ponad 100 osób z wyznaczonym parkietem do tańczenia posród kafeklowej podlogi .Dużym plusem jak dla mnie jest mozliwosc ustawienie okrągłych stołow na sali. Stoły te mieszczą około 10 os.
Cena za talerzyk wynosi tak 175-180 zl + do tego dodatkowa opłata 1250 zł za wiejski stół .Sali w zasadzie nie trzeba przybierać jedynie stoły co jest wliczone w cena .Przybranie krzeseł dodatkowo 8 zł za sztuke .Ogólnie sala bardzo elegancka.

K11_06_2011 - Wto Wrz 15, 2009 8:30 am
Temat postu: Re: Sala MALAGA
Bella napisał/a:
Ostatnio jadac ulicą kolumny zobaczyłam sale Malaga. Z zewnatrz prezentuje się niezle i wyglada na nową.

Niestety nigdzie na forum nie mogę znależć żadnych informacji na jej temat. W necie równiez nie znajduje za wieel informacji, nawet nie ma adresu strony internetowej. Mo ze to jaaś nowa sal, czy ktoś z Was sie moze cos na ten temat, albo słyszał jakieś opinie o niej? Wybieram się tam w najblizszym czase podjechać, wiec jak bedę coś wiedzieć to dam znać :wink:

Być moze istnieje juz watek na ten temat, jęsli tak to przepraszam i proszę moderatorki o przesunecien lub połacznie watków.

Pozdrawiam wszystkiech - Bella :)


Bella i jak odwiedziłaś salę?? widziałam, że post umieściłaś dość dawno, więc może jakieś wieści masz nt tej sali :)

izunia_82 - Sro Wrz 16, 2009 8:51 pm

Sala wydaje się naprawdę ładna i elegancka, przynajmniej na zdjęciach:
http://www.malaga-sala.pl/

moni84 - Sro Wrz 23, 2009 3:40 pm

Witajcie, czy ktoś już był na tej sali?
misia111 - Sro Wrz 23, 2009 4:30 pm

Sala faktycznie ładna, ale co z jedzeniem i ogólnie z organizacją?
Bella - Czw Wrz 24, 2009 3:38 pm

Byłam wczoraj w końcu na tej sali ogólne wrażenie ok. ale bez żadnych rewelacji. Widać, ze sala nowa, elegancka, a właścicielka miła, ale jak dla mnie brakuje tego czegoś :/
Dość przestronna, do tańczenia jest wydzielony parkiet (jak dla mnie trochę mały), w pozostałej części płytki. Jeśli chodzi o kolorystykę to ciepłe brązy, beże, ecru.
Właścicielka twierdzi, ze sala może pomieścić 160 osób, ale my odnieśliśmy wrażenie, że max to 120. Na tyle były ustawione stoły, gdy byliśmy i było na styk z miejscem wiec, jeśli właścicielka dostawi stoły tam gdzie nam pokazywała to już będzie wg mnie bardzo ciasno.
Podstawowe menu to koszt 160zl za osobę, ale nie obejmuje ono ciast, owoców, tortu oraz napojów. Można je zamówić na miejscu. Oglądaliśmy nawet katalog tortów, które prezentują się smakowicie. Dodatkowo można zmówić stół wiejski, stół rybny oraz stół czekoladowy z fontanna czekoladową. Sala poleca dekoratorkę koszt podstawowej dekoracji to ok. 300zl. W cenie jest powitalny chlebek dla młodych, ale za pokrowce już trzeba zapłacić 6zł za sztukę.
Obiekt posiada szatnię, ochronę i parking za budynkiem, właścicielka twierdzi, ze zmieści się tam do 70 aut, ale nie widziałam, wiec nie mogę tego potwierdzić. Minusem jest brak ogrodu, ale właścicielka powiedziała, że przed wejściem na placu latem ustawiają stoliki z parasolami. Łazienki bardzo ładnie i gustownie urządzone, przestronne, powiem szczerze, ze mnie zauroczyły :oops: Z tym, ze niestety tylko dwie damskie (jedna dostosowana dla osób niepełnosprawnych) i jedna podwójna męska. Jak dla mnie to trochę mało szczególnie jeśli ktoś by chciał tam zrobić wesele na te 160 osób.
No i jeszcze jedna wg mnie istotna informacja – maja jeszcze wolne terminy na 2010 rok w miesiącach letnich :D

Trochę się rozpisałam mam nadzieję, że komuś się przyda :P
Pozdrawiam Bella :)

mały 11 - Wto Wrz 29, 2009 9:48 am

jak można robić wesela gdzie cena nie obejmuje owoców i napoji niedługo będą młodzi płacili za krzesełko a każda przystawka będzie za dopłatą :?
Bella - Wto Wrz 29, 2009 3:41 pm

Jak widocznie można.. może po prostu rekompensują sobie w ten sposób nieco niższą kwotę od talerzyka (na wielu salach jest już 180zl lub więcej) chociaż jak na nowo powstałą sale to i tak wydaję mi się, że cena jest wygórowana biorąc pod uwagę, że osobno się płaci za ciasto, tort, napoje i dekorację...

mały 11 niestety to nie jest jedyna sala na której osobno się płaci np za napoje, tort lub dekoracje :(

brawurka2910 - Nie Paź 18, 2009 9:49 pm

Cześć .
A czy zna ktoś opinie na temat tej sali od osób organizujacych tam swoje wesele???
Ja byłam tam ostatnio i szczerze powiem że po zobaczeniu wielu sal ( m.in. Fantazja , Igraszka , Bagatela , Laura , Skarabeusz), ta najbardziej przypadłą mi do gustu .Właścicielka bardzo sympatyczna , udzieliła nam wielu informacji ale ciekawa jestem jak to wszystko wygląda od strony organizacyjnej :)
Pozdrawiam wszystkich :eek:

dynka1 - Nie Paź 25, 2009 10:34 pm

Dokładnie, czy ma ktoś jakieś konkretniejsze informacji dotyczące jedzonka na weselu organizowanym w Maladze?? :roll: sala super, myślę nad nia ale czy warto?? :(
przemek_p - Sro Sty 06, 2010 8:17 pm

Witam,
w Maladze zorganizowałem Wigilię firmową i czuję się zobowiązany do opisania naszej współpracy.
Na wstępie chciałbym wszystkim polecić lokal. Wzorowy kontakt od początku do końca organizacji - przemiła obsługa, w tym nieoceniona właścicielka.
Sala jest duża i przestronna, ponadto organizatorzy posiadają duży parking za budynkiem. Warto zobaczyć osobiście ze względu na fakt, że zdjęcia nie oddają całego klimatu lokalu.
Posiłek dopasowany do naszych potrzeb w zupełności spełnił oczekiwania.
Gorąco polecam i mam nadzieję, że jeszcze tam wrócimy.

dynka1 - Czw Sty 21, 2010 7:20 pm

Przemku , a jak dokładniej wygląda sprawa z jedzeniem w Maladze?? dużo, smacznie> estetycznie??:) :razz:
Pamcia - Pią Lut 12, 2010 4:11 pm

Jutro wybieram się tam na wesele mojej przyjaciółki. Zdam relację na temat tej sali napewno :) Póki co młodzi zadowoleni są ze współpracy z właścicielką, ale wszystko okaże się jutro :)
brawurka2910 - Sob Lut 13, 2010 6:23 pm

To super :) Będziemy wdzięczni za informacje.
Udanej imprezki życzę. Pozdrawiam :P

klaudia__88 - Pon Lut 15, 2010 5:21 pm

Witam serdecznie . My ogladalismy osobiście ta sale w sobote , chcielismy na zywo zobaczyc jak tam jest organizowane wesele... tak w skrocie wygladalo wszystko profesionalnie . O wiele bardziej mi sie podobalo niz w Solarisie ale to tylko moje zdanie . Sala bardzo przestrzenna , duzo miejsca do tanczenia , przy stolach nikt sie lokciami nie puka tak jak w innych salach ktore ogladalam ... wydaje mi sie ze pomimo ze sala jest na rynku od niedawna to ludzie znaja sie na rzeczy . Jak ktos wie jak w Maladze jest z daniami czy duzo to prosze o odpowiedz :) :lol: pozdrawiam ;)
Pamcia - Pon Lut 15, 2010 7:02 pm

Już po imprezie i mogę podzielić się spostrzeżeniami na temat tej sali.

Moim zdaniem sala jest super. Jeśli chodzi o wystrój to wszystko jest pięknie przygotowane. Nie ma nadmiaru balonów czy jakiś zbędnych ozdób, wszystko jest czyste i schludne. Krzesełka i stoły są ładnie przystrojone.
Toalety są nowiutkie, czyste, pachnące. Państwo młodzi mają dla siebie jedno pomieszczenie w którym mogą trzymać alkohol i wszystkie potrzebne rzeczy, miejsca tam jest bardzo dużo. Jest również szatnia.
Miejsca do tańczenia jest dużo, to było wesele na ok 80 osób i były dwa duże stoły, nie wiem jak by było przy większej ilości osób ale przy takiej naprawdę nie brakowało miejsca do "wygibasów" . Dużym powodzeniem cieszył się stół wiejski. Było na nim mnóstwo mięska, ogóreczków, wiejskiego chlebka i oczywiście bimberku ;)
Był też osobny stół na kawę, herbatę i ciasta. Było to bardzo wygodne bo nie trzeba było biegać za kelnerem i prosić o herbatkę.
Obsługa jest bardzo miła, talerze są wymieniane na bieżąco, tak samo dzbanki z sokami i napoje.
Jedzenie jak najbardziej w porządku, każdy lubi coś innego dlatego ciężko oceniać smak jedzenia ale na moje oko każdy był zadowolony :) Ciasta wyśmienite :lol:
torcik również!!!!
Ogólnie sala moim zdaniem super :D

konkret42 - Wto Lut 16, 2010 5:39 pm

wszystko się zgadza. ale co z parkingiem po drugiej stronie ulicy Kolumny? Mnie akurat to wystraszyło = to jest niebezpieczne bo ta ulica do spokojnych nie należy - ciągły ruch a goście zmęczeni...
jeszcze jedno - jedzenie ok ale z wystrojem się nie zgodzę - tam nie ma wystroju. są to 4 ściany i trzeba wieszać baloniki, żeby "ożywić to miejsce"
kto co lubi.

klaudia__88 - Sro Lut 17, 2010 2:49 pm

Faktycznie zgadzam sie z MagdaSw parking jest za budynkiem na tej samej posesji ... nie wiem skad ludzie maja takie dziwne informacje.
*monika - Wto Lut 23, 2010 12:38 pm

Ja na sali jeszcze nie byłam, rozmawiałam telefonicznie z właścicielką- bardzo miła pani. Umówiliśmy się na rozmowę w tym tygodniu, więc będę wiedziała więcej :) Oczywiście podzielę się informacjami :)

[ Dodano: Pon Mar 08, 2010 12:23 pm ]
Po problemach z forum mogę w końcu napisać moje wrażenia co do sali Malaga. Jest naprawdę piękna i duża. Bardzo czysto, wszystko jest nowe i eleganckie. Młodzi mają do dyspozycji pomieszczenie zamykane na klucz, jest szatnia i duży parking za budynkiem. Nakrycia stołu- biała porcelana i dekoracja są w bardzo dobrym guście. Cena za talerzyk też jest zadowalająca bo na 2011 to 170 zł i w skład tego wchodzi 5 ciepłych posiłków, napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń, 5 rodzajów ciast i oczywiście zimne przekąski. Stół na kawę i herbatę jest oddzielnie co jest bardzo wygodne. Jak wszędzie jest stół wiejski, ale niespodzianką może być stół rybny i czekoladowy- opcjonalnie. Nie ma ogrodu, ale w ciepłe dni wystawiane są meble ogrodowe przed salę. Właściciele są również bardzo mili i konkretni. To dopiero pierwsza sala którą obejrzeliśmy, ale obojgu nam się spodobała i ja ze swojej strony polecam.

dynka1 - Czw Mar 11, 2010 10:49 am

Chyba zimne napoje są w gestii Nowożeńców;)) :lol:
brawurka2910 - Pon Mar 15, 2010 11:02 am

*monika napisał/a:
Ja na sali jeszcze nie byłam, rozmawiałam telefonicznie z właścicielką- bardzo miła pani. Umówiliśmy się na rozmowę w tym tygodniu, więc będę wiedziała więcej :) Oczywiście podzielę się informacjami :)

[ Dodano: Pon Mar 08, 2010 12:23 pm ]
Po problemach z forum mogę w końcu napisać moje wrażenia co do sali Malaga. Jest naprawdę piękna i duża. Bardzo czysto, wszystko jest nowe i eleganckie. Młodzi mają do dyspozycji pomieszczenie zamykane na klucz, jest szatnia i duży parking za budynkiem. Nakrycia stołu- biała porcelana i dekoracja są w bardzo dobrym guście. Cena za talerzyk też jest zadowalająca bo na 2011 to 170 zł i w skład tego wchodzi 5 ciepłych posiłków, napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń, 5 rodzajów ciast i oczywiście zimne przekąski. Stół na kawę i herbatę jest oddzielnie co jest bardzo wygodne. Jak wszędzie jest stół wiejski, ale niespodzianką może być stół rybny i czekoladowy- opcjonalnie. Nie ma ogrodu, ale w ciepłe dni wystawiane są meble ogrodowe przed salę. Właściciele są również bardzo mili i konkretni. To dopiero pierwsza sala którą obejrzeliśmy, ale obojgu nam się spodobała i ja ze swojej strony polecam.



Zgadzam się z ta opinia na temat sali , jednakże jesli chodzi o napoje zimne to nie sa one w cenie , za dekoracje kwiatową należy zapłacic 300 zł . A no i najwazniejsze cena za talerzyk na rok 2010 wynosi ok.180 zł wie niewiem skąd ta informacja , że na 2011 - 170 zSmi organizujemy tam swoje wesele n ajesień 2010 wiec mam info z pierwszej reki tj ok.180 zł ( do ceny należy doliczyć , jesli oczywiście ktos jest zainteresowany 6 zł za każdy pokrowiec na krzesełko.
:)
Pozdrawiam

*monika - Wto Mar 16, 2010 6:13 pm

Może coś pokręciłam, ale właścicielka sama zapisała nam cenę 170 zł, tylko może rzeczywiście bez zimnych napojów. To była tylko orientacyjna rozmowa, więc mogłam coś pomylić- przepraszam :) No i cena za pokrowce na krzesła- 6zł zgadzam się. I oczywiście dekoracja kwiatowa 300zł.
brawurka2910 - Pią Kwi 23, 2010 9:11 am

Witam wszystkich !! !
Czy ma juz ktos jakies nowe informacje o Maladze ??

Pozdrowionka

ewella - Pią Maj 14, 2010 12:17 pm

Oglądaliśmy Malagę parę dni temu i jest to nr 2 na naszej liście. Na weselu będzie ok 120 osób więc szukaliśmy sali z dużą przestrzenią do tańca i w Maladze ona jest. Sala jest dośc nowa, ładna, jasna. Wystrój raczej prosty, bez zbędnych udziwnień, ale w mojej opinii to plus, nie spodobały mi się tylko lustra na ścianach.... Cena to 175 zł z napojami, w przyszłym roku może wzrosnąc o 10 zł od osoby. Stół wiejski 1200 zł. Za pokrowce trzeba niestety dodatkowo płacic ale krzesła same w sobie nie są brzydkie więc może pokrowce nie będą konieczne. Dodatkowa dekoracja 300 zł, ale z niej chyba tez nie skorzystamy, bo osobiscie wolimy minimalizm w wystroju. Sala ma ładny hol z wygodna kanapą i kilka pokoi dla gości (aktualnie w remoncie). Bardzo spodobały mi sie eleganckie łazienki...
Właścicielka nie spodobała się mojemu P. bo nie mógł z nia ponegocjowac, ale ja uważam, że poprostu dba o swoje interesy i tyle. Pani dała nam na spróbowanie ciasto pieczone na miejscu, a nie kupowane w cukierni i rzeczywiście było bardzo smaczne.... Z tyłu budynku podobno duży parking, ale w to uwierzyliśmy na słowo. Brakuje mi jedynie przestronnego ogrodu, ale cóż-nie mozna miec wszystkiego...Generalnie wrażenie odniosłam bardzo pozytywne i bardzo mozliwe, że zdecydujemy się własnie na tą salę jeśli w naszej wymarzonej Fantazji nie będzie wolnego terminu, który bysmy chcieli...

Blondili - Sro Maj 19, 2010 8:18 pm

Witam ;)
My również zdecydowalismy się na salę MALAGA :P na rok 2011 :D
Wczoraj byliśmy na rozmowie z właścicielką...i wydaje się, że sala spełnia nasze oczekiwania
(urządzona gustownie, z klasą, bez żadnych zbędnych dodatków typu balony itd)
Cena również do przyjęcia - 175 zł w tym: 5 ciepłych posiłków do wyboru, zaimne zakaski - 15 pozycji do wyboru, sałatki - 3 pozycje do wyboru, dodatki,ciasta, tort, owoce, kawa, herbata, napoje gazowane, soki)
Dodatkowo mozna zamówić stół wiejski, stół czekoladowy, stół rybny, dekoracje z kwiatów, pokrowce na krzesła ale również w przystepnej cenie.
Sala jest w cichej spokojnej okolicy, co dla nas jest dużym atutem:)
Jedynym problemem jest to, iz minimalna ilość osób na sali to 100, więc musimy zaprosić troszkę więcej gości niż planowaliśmy.
Na tę chwilę mogę ją smiało polecić....zobaczymy co okaże się po przyjęciu weselnym!!!
Póki co jesteśmy dobrej myśli:)
Aczkolwiek, jeżeli ktoś organizował wesele na tej sali proszę o namiar, chętnie dowiemy się jak wszystko wygląda w praktyce.

emi82 - Sro Cze 16, 2010 2:17 pm

Witam
Nasz ślub w Maldze już niedługo -koniec lipca 2010, więc jak tylko odetchniemy po weselu dam znac jak sie spisali.
Szkoda, że tak niewiele osób, które bawiły się już na tej sali opisało coś wiecej. No ale sala jest od zaledwie roku, więc chyba nie ma się co dziwić.
Wybraliśmy Malagę dlatego że jest prosta i elegancka. Ubolewam niestety, że nie ma ogrodu a jedynie stoliczki i kwietniki na kostce brukowej przy wejściu - dla palczy wystarczy ale na chwile odetchnięcia na swieżym powietrzu to trochę mało.

dynka1 - Czw Cze 17, 2010 6:59 pm

;) mam dla Ciebie dobrą nowinę :smile: Jest ogród z tyłu sali, zadbany i elegancki w którym na pewno znajdziecie wytchnienie;) Są nowe fotki na stronie Malagi a dziś byłam i oglądałam na żywo;) :razz:
emi82 - Pią Cze 18, 2010 8:03 am

Hurra! To rewelacyjna wiadomość! Tego mi właśnie brakowało w Maladze. Dziekuję dynka1 za informację. Własnie obejrzałam zdjęcia na ich stronce- o to mi własnie chodziło. Nie rozumiem czemu właścicielka wcześniej nic o tym nie wspominała,jak byłam tam miesiąc temu, bo przecież to duży plus dla sali.
Dorica - Pią Cze 18, 2010 3:01 pm

Ja mam slub w Maladze na koniec sierpnia. na pewno podziele sie swoja opinia. a do tego czasu czekam na wasze wrazenia. w przyszlym tygodniu jade wybrac menu. tez milo zaskoczyl mnie ogrod z tylu sali. Nam sala sie bardzo podoba, jest elegancka i duza jak dla nas. martwie sie tylko jedzeniem czy bedzie dobre i czy bedzie go wystarczajaco duzo. ostatnio bylam na weselu w innej restauracji i niestety szalu nie bylo. czekam na pozostale opinie:)
dynka1 - Nie Cze 20, 2010 8:50 pm

8) ja się podzielę z Wami wszelkimi informacjami po 16.lipca bo mam tam też wesele;-) wierze, że wszystko będzie na 6+ ;-) )) ;)
sala przestronna, bez zbędnych ozdób, elegancka i wytworna;) jedzenie na bank będzie dobre a wszystkie szczegóły opiszę po... Wiadomo, że każdy czeka na jakieś info;-)) jA ZARYZykowałam i ufam, że było warto

Dorica - Sro Cze 23, 2010 8:42 am

Powiedzcie ile wyszla Wam cena za talerzyk ze wszystkim-tzn z napojami, ciastami tortem i owocami?
jestem juz po ustaleniu menu na swoje wesele, wszystko sie nam bardzo podoba, mamy nadzieje ze bedzie smacznie. tylko ze cena jest dosc wysoka. a za osoby z orkiestry placicie 100% bo czasem na salach zdarza sie ze jest np 80%
dzieki za info

emi82 - Sro Cze 23, 2010 9:08 am

Łączna cena to 183 zł za talerzyk-w tej cenie są już pokrowce na krzesła, napoje, ciasta, tort, owoce. Dodatkowa cena to tylko przybranie stołu kwiatami- około 300 zł za standardowe przybranie, jesli chcemy np inne kwiaty to cena ustalana jest indywidualnie.Za osoby z obsługi tzn. orkiestra, kamerzysta, fotograf płacimy 100 %. Cena wyszła podobna jak na innych salach w Łodzi- choc wszyscy podają z początku cenę duzo niższą ale jak dopytywałam o szczegóły - pokrowce, tort, napoje okazywało się że ceny wszedzie są zblizone.
ratowniczka - Sro Cze 23, 2010 10:58 am

Witam!

Ja osobiście odradzam salę Malaga z kilku względów. Z zewnątrz prezentuje się ładnie ale dla nas odpadła. Po pierwsze znajduje się bezposrednio przy ruchliwej ulicy. Nie ma żadnego ogrodu czy miejsca żeby wyjść na powietrze. Jest to o tyle niefajne, że hałas i smród spalin a poza tym trochę strach szczególnie jeśli planujecie mieć na weselu dzieci.

Druga rzecz o której już była mowa to toalety, których jest mało a przy dużej liczbie gości będzie to problem, szczególnie jeśli ktoś zarezerwuje ją sobie z pewnych przyczyn :lol:
Sala w środku jest całkiem niebrzydka ale jak dla mnie bez rewelacji. To co zauważyłam to, że jakoś tak w niej ciemno i zimno. Niespecjalnie :confident:

Kolejna rzecz to, że nie ma pokoju dla nowożeńców. Co prawda podobno mają być od 2011 roku ale to podobno. Właścicielka zaproponowała nam jakiś śmieszny składzik na prezenty. Problem będzie też wtedy kiedy trzeba będzie przenocować kogoś z rodziny.

No i najważniejsze jak dla nas...właścicielka... Kobieta nastawiona tylko na własny zysk, antypatyczna i wyniosła, odrzuciła nas od siebie od początku. Dla niej najważniejsze są pieniądze jakie macie zamiar u niej zostawić. Po krótkiej rozmowie wyszliśmy stamtąd pewni, że na pewno to nie jest to. Naszym zdaniem jak właściciel jest w porządku to i doradzi i pomoże i wiele można z nim załatwić. Niestety ta kobieta absolutnie nie sprawia wrażenia godnej zaufania i jak dla mnie nie nadaje się by powierzyć jej organizację najważniejszego dnia w moim życiu.

[ Dodano: Sro Cze 23, 2010 11:02 am ]
Sorki za informację o braku ogrodu ale właścicielka nie mówiła nam o nim...nie wiedzieć czemu. Zauważyłam przed chwilą że jednak jest :razz: Ale to i tak nie zmienia mojego zdania...

emi82 - Sro Cze 30, 2010 12:37 pm

Ratowniczko a czy możesz podac w takim razie jako przykład gdzie własciciele sal nie są nastawieni tylko na zysk? Moim zdaniem wszyscy własciciele sal maja takie podejście ale niektórzy maja lepszy bajer niz Pani z Malagi. Zamydlą ci oczy ładnymi słówkami i obietnicami a w gruncie rzeczy nie maja wiele wiecej do zaoferowania niz Malaga. Sala jak każda inna tylko to rzecz gustu. Niektórzy wolą bardziej przybrane sale , mniejsze- bo wtedy przytulniejsze a niektórzy wolą rzeczy proste aczkolwiek stylowe. Zgodze sie z toba jedynie w kwestii pokoi - faktycznie brakuje ich w Maldze i to jest minus. Sala jest dość nowa, więc pewnie w najbliższym roku zainwestuja i dobudują.
ratowniczka - Sro Cze 30, 2010 3:57 pm

Owszem znam salę której właściciele nie są nastawieni tylko na zysk i to jest sala na której będę miała wesele. Ja rozumiem, że to jest ich źródło dochodu ale istnieje też kwestia podejścia do tematu. Właścicielka sali na którą się zdecydowaliśmy nie mydli oczu ale wywiązuje się ze swoich obietnic. Mam też potwierdzenie od wielu par, którym organizowała wesele. Jako jedyna ze wszystkich z którymi rozmawiałam zgodziła się na umowie uwzględnić maksymalny koszt za osobę. Nie chce żadnych dodatkowych pieniędzy za ewentualne przedłużenie wesela ponad limit w umowie. Tort, który mamy wliczony w cenę możemy sobie sami wybrać czyli nie zamawiają najtańszego w mieście. Zawsze są do naszej dyspozycji i starają się pomóc w innych kwestiach organizacyjnych (np. zespół) oraz wspierają radą i doświadczeniem. I myślę, że to jest klucz do sukcesu bo dzięki takim osobom jak ja, którzy dalej będą polecać tą salę mają zaklepane terminy na ponad dwa lata do przodu. A Pani z Malagi może się uczyć od takich osób podejścia do nowożeńców i fachowej obsługi.
emi82 - Czw Lip 01, 2010 8:30 am

Skąd wiesz, że nie wywiązuje sie z umowy skoro nie organizowałas tam wesela? może mieliście złe nastawienie, właścicielka to wyczuła i uznała że wcale nie ma ochoty organizować wam wesela bojąc się że jestescie typem osób, które i tak coś znajdą co jest nie tak. Będę wdzięczna za podanie namiarów na tą cudowną włascicielkę sali weselnej, z której ostatecznie skorzystacie (może na priva) Najlepiej sprawdzę osobiście, bo może faktycznie masz racje. Nie chcę uparcie bronic sali Malaga ale sądzę, że nie powinnaś odradzać i zniechęcać, bo przecież nie wyprawiłas tam wesela ani nie bawiłas się tam na weselu. Mam tam wesele w lipcu i wpadłam w panike jak zaczęłam czytac co napisałać ale po chwili czytania zorientowałam się, że nie masz zielonego pojęcie jak wyglądają tam wesela i tylko siejesz niepotyrzebny popłoch.
Dorica - Czw Lip 01, 2010 9:08 am

Witam wszystkich. ja rowniez mam wesele w Maladze. wedlug ustalen z Pania brama jest zamknieta w czasie trwania imprezy wiec bezpieczenstwo jest zapewnione. Smak tortu sami wybralismy i uwazam ze 45 zl za 1kg tortu to chyba nie jest najtanszy tort w miescie. Pani z Malagi pytala sie nas rowniez czy mamy zespol czy DJ a jesli nie to czy ma nam dac namiary. w czasie rozmowy i ustalania menu od razu mowila co sie sprawdza na weselu a co nie.
w poprzednia sobote bylo wesele w Maladze, na ktorym byla moja kolezanka i miala bardzo pozytywne wrazenia. Obsluga i jedzenie bylo bardzo dobre. Ja jestem dobrej mysli jesli chodzi o organizowanie wesela w Maladze. Czekam na wrazenia i opinie osob, ktore bawily sie na weselu w Maladze albo mieli tam swoje wesele. z gory dziekuje

ratowniczka - Czw Lip 01, 2010 10:38 am

Prosiłabym uważniej czytać a nie będzie niepotrzebnych uniesień :? Nigdzie nie napisałam że właścicielka Malagi nie wywiązuje się z umowy ani że wesele tam zorganizowane na pewno będzie niefajne. To jest forum i każdy może wyrażać swoje opinie. Ja swoją wyraziłam i uważam, że każdy i tak powinien sprawdzić co mu odpowiada. I to nieprawda, że byłam źle nastawiona. Wręcz przeciwnie bo bardzo mi zależało żeby ta sala nas przekonała z różnych osobistych względów. Niestety tak jak napisałam na mnie właścicielka nie wywarła dobrego wrażenia. Ale jak wyraźnie napisałam JEST TO MOJE ZDANIE. Każdy ma inne podejście do tematu, ja chciałam żeby przede wszystkim właścicielka była osobą fachową i wzbudzającą moje zaufanie. Może akurat miała zły dzień albo za dużo klientów by podejść do nas kompetentnie. I nie jestem jedyną osobą która tak sądzi.

Drogie emi82 i Dorica mam nadzieję, że Wasze wesela będą takie jak sobie wymarzyłyście bo to jest najważniejszy dzień w życiu. Skoro zleciłyście zorganizowanie swojej imprezy pani z Malagi to znaczy że miałyście o niej inne zdanie niż ja (to chyba logiczne). Każdy z nas jest inny i ma inne priorytety dlatego też salę wybiera się samemu pod siebie. Całe szczęście sal jest na tyle dużo że można znaleźć taką która będzie nam odpowiadać.

emi82 - Czw Sie 05, 2010 8:49 am

Jestem już po weselu w Maladze i mogę szczerze polecić salę na organizacje ślubu. Wszystko było zgodnie z umową oraz naszymi oczekiwaniami. Moglismy liczyc na pomoc i poradę włascicieli co okazało się przydatne np przy ustalaniu menu. Jedzenie w wystarczającej ilości, świeże i smaczne- goście chwalili. Tort naprawde pyszny (nasza wersja to ciemny ciasto przekładane wisienkami i z kremem z bitej śmietany)- nie był to słodki ulepek co zdarzało mi sie jeśc na innych weselach ale lekki i smaczny torcik. Jedzenia oczywiście sporo zostało a nad ranem własciciele wszystko co zostało zapakowali nam do zabrania. Kelnerzy szubciutko sie uwijali i nie zauważyłam aby ktokolwiek z gości na nich narzekał. Doskonale sprawdziła sie klimatyzacja- mimo szaleństw na parkiecie ani przez chwilę nie czułam aby było gorąco. Własciciele dobrze to rozwiązali, bo klimatyzator był głównie skierowany na część sali do tańczenia , dzieki czemu osoby które siedziały przy stole i nie tańczyły nie marzły. Ciężko znależć cokolwiek do czego moge sie doczepić. Jesli macie jakiekolwiek pytania piszcie.
kamek - Pią Sie 06, 2010 11:02 am

miło czytać taką pozytywną opinię :)

my też zdecydowaliśmy się na Malagę, ale wesele mamy dopiero w przyszłym roku, więc każda kolejna pozytywna opinia utwierdza mnie w przekonaniu, że wybór był słuszny :)

Sala ogólnie jest bardzo ładna i moim zdaniem stylowo urządzona. Osobiście nie lubię przesadnych dekoracji, więc zaproponowana przez Panią Monikę dekoracja z żywych kwiatów w zupełności wystarcza - poza tym pięknie wygląda na przygotowanych stołach.
Jedynym malutkim minusem był dla mnie na początku tylko fakt, iż w dużej części na części tanecznej są płytki, a parkietu jest tylko maleńki kawałek. Jednak po kilku ostatnich weselach, na których byłam, a na których całe podłogi były w płytkach stwierdziłam, że wcale mi to nie przeszkadza :) .
Podoba mi się również samo położenie Sali - w cichym miejscu z daleka od zgiełku miasta. Plusem jest również duży parking dla gości oraz piękny ogród z tyłu Sali (chociaż nie wiem czy w naszym przypadku będzie przydatny, bo wesele będzie pod koniec września).

To co osobiście mi się jeszcze dodatkowo podoba, to zastawa. Na większości sal niestety używają już duralexu, a tu piękna porcelana :) Ale to jest już szczegół, na który nie wszyscy zwracają uwagę ;)

Jestem jakoś tak pełna optyzmizmu, jeśli chodzi o tą salę.

dynka1 - Sro Sie 11, 2010 6:15 pm

:smile: My już też po weselu w Maladze;))
Chciałabym się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami;)
Ogólnie ja jestem zadowolona, że wybrałam właśnie tą salę.. Wszystko wyglądało jak powinno, czyli elegancko i wytwornie. U mnie było 65 osób, więc był luz i zabawa przednia. Dekoracja kwiatowa, wiejski stół no i ten płonący tort dodał kilka kolejnych plusów. Nagłośnienie w tej sali też jest Ok, nikt się nie przekrzykiwał i wszystko było w sam raz. I pomimo masakrycznego upału, jaki akurat nas w ślubny dzień złapał, klimatyzacja po malusieńkim oporze spisała się na medal;) To właśnie ona przy tym ponad 33 stopniowym skwarze, była najlepszym przedmiotem wyposażenia;)
Także jeśli tylko sala Wam się podoba to po prostu ją zamówcie, My tak zrobiliśmy i na pewno nie zamieniłabym ją na inną, mimo, że pewnie do czegoś można by było się przyczepić. I właścicielka bardzo miła, daję 5. w razie co piszcie, dam więcej info. No i życzę Wam równie pięknego ślubu jak nasz 16-lipiec 8) [color=blue]
[/color]
Pozdrawiam KLAUDIA :smile:

Philka - Pon Sie 16, 2010 12:15 pm

Witam wszystkich.Mialam w lipcu swoje wesele na tej sali.I tak jesli chodzi o sama sale naprawde pieknie sie prezentuje z zewnatrz i wewnatrz,naprawde wystroj na czasie.Nie za duzo i nie za malo.Charakter sali fajny mysle ze w stylu ktory przypadnie wielu osobom do gustu.W srodku i na zewnatrz czysciutko jasno podczas imprezy brama jest zamknieta przed sala stoja stoliki lawki i krzesla dla gosci ktorzy pala.Sala posiada szatnie i gustowne toalety.Wlascicielka na poczatku przemila widac ze zanim dojdzie do spisania umowy robi wszystko by wywolac jak najbardziej pozytywne wrazenie,po spisaniu umowy zupelnie odwrotnie.Gdybym mogla w szybkim czasie znalezc inna sale zrobilabym to rezygnujac ze wszystkich ochow i achow,jakie za ta sala przemawiaja.Obsluga sama w sobie naprawde super i nie moge nic zlego powiedziec dwoja sie i troja by wszystko bylo na stolach tak jak powinno byc,natomiast Pani Szanowna Wlascicielka to naprawde nieporozumienie.Jezeli ktos ma wesele mniejsze niz na 80 osob kategorycznie odradzam,ja mialam taka sytucje ze mimo uprzedzen ze bedzie okolo 65 i zapewnien Pani wlascicielki ze zrobi wszystko by sie porozumiec i by bylo dla Niej i dla Nas dobrze,w dniu platnosci poinformowala Nas zimno bez zadnych skrupulow ze ja nic nie interesuje,po weselu mielismy otrzymac w jedzeniu ta roznice za te osoby ktore musialam zaplacic.To co dostalisy bylo smiechu warte,bylam rozczarowana ze tak sie dzis traktuje klienta,ktory jakby nie bylo zostawia tam ciezko zarobione pieniadze.Poczulam sie jak jakas smarkula ktora chce ukrasc lizaka,bo to jak rozmawiala Pani Wlascicielka Sami Malaga ze mna i moim narzeczonym to zwykla bezczelnosc.
Reasumujac,sala jak najbardziej na tak,wlasciciel do zmiany.

emi82 - Pon Sie 16, 2010 2:13 pm

Philka smutno, że cię tak potraktowała. Nie wiem czemu pojawiają sie takie opinie o włascicielce bo ja z nią nie miałam problemów. Od poczatku była mowa że 80 osob to minimum za jakie płacimy i zgodziliśmy sie na to. Może problem lezy w tym że nie wszystko jest jasno od początku wyjasnione i ustalone. Ja jestem dociekliwa osóbką więc wypytywałam o wszystkie szczegóły może dlatego ominęły mnie takie sytuacje.
Philka - Wto Sie 17, 2010 11:07 am
Temat postu: Malaga
Tak to smutne,szczegolnie,ze sala naprawde jest warta tych pieniedzy moze tylko z tym parkingiem za budynkiem na te 100 aut o ktorym mowila pani Monika to lekka przesada 15 moze 20 aut moze tam zaparkowac ale napewno nie 100.Zapomnialam rowniez dodac ze te zdjecia stolow ktore pokazuje pani Monika i wystawna zywnosc to tylko na zdjeciach.Przynajmniej u mnie tak bylo nie byly te stoly az tak zastawione jak obiecuje pani Monika.Jesli chodzi o zastawe i sam wystroj sali to naprawde nie ma sie do czego przyczepic.Trzeba naprawde sprawe przemyslec zanim podejmie sie ostateczna decyzje i naprawde o wszystko sie dopytac jesli chodzi o ilosc osob juz przy podpisaniu umowy mowilam ze napewno nie bedzie 80 i pani Monika powiedziala nie szkodzi wesele tez sie zorganizuje i zaplace za tyle ile przyjdzie,jak to stwierdzila to dla nich tez sa pieniadze a tydzien przed weselem zimno i doslownie nie ludzko wydarla z nas za 80.Powiedziala dokladnie tak;Serdecznie pani wspolczuje ale zapewniam Pania Pani mi za te 80 zaplaci....Uwazam ze takie traktowanie klienta jest ponizej wszelkich norm,odwaze sie nawet uzyc stwierdzenia to zakrawa na kpine.Ale oczywiscie to jest moje osobiste odczucie i zdanie,sa napewno osoby ktore pania Wlascicielke polubily i niech w nich zostanie mile wspomnienie o Niej.Pozdrawiam wszystkich na forum.
dynka1 - Sob Sie 21, 2010 7:02 pm

uuu bardzo nieładnie, naprawdę.. Dlatego tez My wybraliśmy piątek na dzień ślubu, bo też przez ilość osób w sobotę byłoby to niemożliwe. Co do jedzenia to fakt, więcej tego było zdecydowanie na fotkach, ale mimo wszystko to i tak był cudny dzień;-))
Dotka - Nie Sie 22, 2010 12:26 pm

Bawiłam się na tej sali tydzień temu, na weselu kuzynki i mogę śmiało polecić. Sala nowa, nie trzeba jej szpecić balonami (styl pałacowy). Klima jest ok., nie marzłam jak to bywa w niektórych lokalach, było w sam raz. Przed salą można posiedzieć (stoją 2 namioty, meble ogrodowe), duży parking za budynkiem. To, że sala usytuowana jest przy trasie ul. Kolumny to nikomu nie przeszkadzało - hałasu nie było, nikt nie wychodził poza teren posesji, bramę możnja zamknąć. Przed wejściem rozłożony jest czerwony dywan - fajnie to wygląda. Dekoracja kosztuje 300zł (balonów nie widziałam ale sama bym tam nie wieszała, chodzi głownie o dekorację stołu). 170zł/osobę, 5zł/osobę napoje. Na stole stały ziemne napoje typu woda, sprite, cola, sok, a przy odzielnym stole można było sobie zrobić(nalać) herbatę, kawę, poczęstować ciastem. Jak dla mnie dobra prkatyczna metoda serwowania kawy czy herbaty. Jedzenie było bardzo dobre (można sobie wybrać rodzaj menu). Można zdecydować się aby podawali już nałożone na talerzu/bulionówce lub wybrać opcję taką aby każdy sobie nakładał tyle ile chce i co chce. Krzesła dla Młodych to takie fotele. Jeśli ktoś chce dekorację krzesełek to 5zł/od krzesełka. Minimum 80 osób na sali, gdy przyjdzie mniej to i tak płacisz za te minimum. Dodatkowo płatne opcje tj. fontanna czekoladowa, stół rybny, stół wiejski (chybha 1300zł bez alkoholu), stół owocowy. Młodzi nie mieli żadnych dodatkowych opcji a na stole leżały też owoce. Łazienki były eleganckie. Jakiś magazynek dla Młodych na swoje rzeczy, alkohol. Możan było przekazywać butelki do chłodni i kelner przynosił z chłodni w koszyku. W sprawach organizacyjnych najlepiej samemu pojechać, ocenić, porozmiawiać. Ja jako gość bawiłam się super i było fajnie pod każdym względem ale wiadomo że każdy ma swoje wyobrażenia.
Dorica - Sro Wrz 01, 2010 10:45 am

Witam wszystkich, jestem juz po swoim weselu w Maladze. Z sali i oprawy calej imprezy jestesmy zadowoleni. sala prezentuje sie bardzo ladnie. przy wejsciu jest rozlozony czerwony dywan i sa lawezki z parasolami i kwaity do dekoracji. Na sali witaja nas rodzice z pieknym chlebkiem. Sala wygladala bardzo elegancko dzieki naktyciom na krzesla (6zl) a mlodzi maja krzesla krolewskie. Polecamy stol wiejski, ktory cieszyl sie ogromnym powodzeniem, a takze fontanna czekoladowa, ktora bez problemow dzialala cala noc. Jedzenie bylo bardzo dobre, zwlaszcza pieczone miesa, sledzie i dania glowne. Co do obslugi to dodalabym jeszcze jednego kelnera na sale. Obsluga byla bardzo mila, ale 3 osoby na 90 osob to troche za malo. Z Pania Wlascicielka wspolpracowalo sie nam bardo dobrze. Jedzenie mielismy spakowane do zabrania. Kazdy z gosci rowniez byl zadowolony. Sala jest godna polecenia.
anooleczka - Pon Wrz 27, 2010 7:33 pm

Zwiedzilismy sale jakis czas temu :)
Badzo ladnie. Duze menu, piekne dekoracje, duzo miejsca (dla nas na 80 osob chyba nawet za duzo). Minus- do ogrodu nie wychodzi sie z sali, trzeba budynek przjesc na okolo, natomisast budynek stoi przy dosc ruchliwej ulicy (jest ogrodzony barma) :(

taja - Czw Wrz 30, 2010 3:49 pm

hmmm... my tam chyba jutro podjedziemy. w sumie już mamy wybraną jedna salę, ale trzeba jednak porownać co właściciele proponują. dodam na pewno od siebie opinię, bo jest ich malutko :)
badman - Nie Paź 17, 2010 9:50 pm

Koleżanka miałam tam wesele w lipcu tego roku i nie była za bardzo zadowolona. Jedzenie było inne niż zamówione, niezbyt smaczne i dość mało. Sami rozważaliśmy tą salę, jednak po jej opowiadaniach zrezygnowaliśmy :/ Cena na ten rok była 175 zł./os. (lub 170 zł. bez napojów), pokrowce płatne dodatkowo 6 zł./szt.
calipsoo - Pon Sty 03, 2011 11:31 pm

Ja dziś miałam przyjemność odwiedzić salę Malaga. Muszę przyznać że sala wygląda jeszcze lepiej na żywo niż na zdjęciach. Pani przedstawiła Nam menu do wyboru i powiem szczerze że ślinka mi pociekła na samą myśl o tych pysznościach.
Jeżeli idzie o ceny to na dzień dzisiejszy jest to 185zł za wesele i 75 za poprawiny. Za zespół, kamerzystę, fotografa płaci się -20%, a za dzieci do 10 lat -40%. W cenie są napoje gorące i zimne bez ograniczeń, V ciepłych dań plus zimne przekąski w ilości 20 do wyboru, lody, ciasta i owoce oraz tort z bitej śmietany i oczywiście chlebek na powitanie. Nie wlicza się w cenę alkoholu i szampana bo to też alkohol. Mnie sala ta oczarowała.
Aha i jeszcze jedno zaliczka 2000.

Blondili - Czw Cze 30, 2011 7:26 pm

Organizowaliśmy przyjęcie weselne w Sali Malaga 18 czerwca br. i jesteśmy bardzo zadowoleni, iż wybraliśmy właśnie tę salę ;)
Przyjęcie zostało zorganizowane zgodnie z umową oraz naszymi oczekiwaniami...
sala bardzo elegancka, przepięknie przybrana.
Dania wybrane przy pomocy Pani właścicielki bardzo smaczne, elegancko i sprawnie podane, wielki plus dla błyskawicznej i bardzo sympatycznej obsługi!
Ciasta i tort przepyszne - goście byli wprost zachwyceni.
Jedynym mankamentem sali jest brak pokoi hotelowych, ale można zawaterować gości w pobliskim hotelu Ambasador.

Sala w 100% godna polecenia!!!
Pozdrawiam

wochen - Sob Lip 02, 2011 6:41 pm

To ja z zona w takim razie podbijemy temat :)

Wesele wraz z poprawinami mielismy 11 i 12 czerwca br.

Jestesmy zgodni z opinia wyzej: sala jest w 100 procentach godna polecenia:

- wszystko zrealizowane zgodnie z umowa (jasno i klarownie wytlumaczone podczas jej podpisywania)
- kontakt z wlascicielami przed weselem i w jego trakcie wzorowy
- sala przepiekna i pieknie sie prezentuje na zdjeciach i nagraniach
- wszystkie dania gorace bardzo smaczne
- mnostwo przystawek nie do przejedzenia
- ciasta bardzo smaczne (to rowniez opinia innych gosci)
- obsluga fantastyczna (jeszcze raz podziekowania dla Was)
- klimatyzatory wyrabiaja nawet przy pelnej sali i upale
- wesele i poprawiny do ostatniego goscia i ostatniego tchu :)

Faktycznie pokoje hotelowe bylyby przydatne, ale pelna gotowosc wlascicieli do przewiezienia gosci do hotelu, np. Ambasador rehabilituje obecna sytuacje.

Zarowno my jak i wszyscy nasi goscie sa pod duzym wrazeniem.

W razie dodatkowych pytan chetnie odpowiemy na PW.

Pozdrawiamy.

roxy - Pon Wrz 12, 2011 7:48 pm

ja też byłam rozczarowana tą salą, po przeczytaniu opinii i obejrzeniu zdjęć na stronie myślałam, że to będzie moja sala, niestety okazała się b. mała i niczym mnie nie ujęła
Ania87 - Sro Paź 12, 2011 9:30 pm

Oglądalam wiele sal i musze powiedziec ze tylko Malaga i Dworek Amber byl godny mojej uwagi.Jednak w tym drugim cena troche nas przerosla.Malaga jest sliczna i od razu po wejsciu do niej wiedzialam ze to jest to.Na pewno mam wiele obaw ale licze na to ze wlaścicielka stanie na wysokosci zadania i bedziemy bardzo zadowoleni:)
Sal w Łodzi jest bardzo duzo ale ceny niektore porazaja w porownaniu do ich wygladu.

Ewa 88 - Wto Paź 25, 2011 7:22 pm

Witam serdecznie!
Z powodów osobistych odstąpię salę weselno-bankietową MALAGA na ul. Kolumny 217 w atrakcyjnym terminie 4.08.2012r. - wesele na min. 100os.
Sala jest naprawdę piękna, mieści do 150os., posiada duży ogród oraz parking mieszczący ponad 50 samochodów
Właściciele to mili, serdeczni i wyrozumiali ludzie.

W razie pytań bądź pary zainteresowane proszę o kontakt :

mail : ewa_lodz_1988@o2.pl
tel: 507-690-088

Pozdrawiam, Ewa Świątek

koniczynka84 - Pon Sty 09, 2012 1:05 pm

Odwiedzaliśmy tą salę podczas poszukiwań. Nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia, może dlatego że styl pałacowy nie jest tym który bym wybrała. Ale to kwestia gustu.
W sezonie ślubnym max.100 os. jeśli mniej dopłata do tej setki połowę ceny talerzyka (przynajmniej tak zrozumiałam), co dla mnie jest TOTALNIE bez sensu no ale..

Hellen - Pon Sty 09, 2012 1:58 pm

koniczynka84 napisał/a:
W sezonie ślubnym max.100 os. jeśli mniej dopłata do tej setki połowę ceny talerzyka


koniczynka84, chyba minimum 100 osób a nie max.? Takie coś funkcjonuje w wielu salach - tzn. że musi być minimalna liczba osób bo inaczej im się nie opłaca mając duża salę zrobić wesele np. na 70 osób.

Adriannaa - Pon Sty 09, 2012 8:04 pm

Byłam oglądać tę salę niedawno i niestety nie przypadła mi do gustu. Tak jak napisała koniczynka84, styl coś na wzór pałacowego ale w ubogim wydaniu. Być może wygląda ładniej kiedy jest udekorowana, ale ja oglądałam bez dekoracji i mi się nie podobało. Za cenę 185zł (+ 80zł poprawiny) myślę, że mogę znaleźć coś bardziej atrakcyjnego dla mnie.
Mają tam także nowo postawiony namiot weselny, w którym można zoogranizować dość duże wesele, ma własny ogródek, a w nim miejsce na grilla i namioty,w środku ogrzewanie i klimatyzajca, wszystko nowe i ładnie zrobione, tam podobało mi się znacznie bardziej. Mój ślub odbędzie się w 2013r. więc terminów mają dużo na letnie miesiące. Ja jednak chyba bałabym organizować wesele w takim namiocie, bo trzeba trafić na ładną pogodę, w innym wypadku nie wyobrażam sobie tego wszystkiego, ale gdyby pogoda dopisała to można tam zoorganizować naprawdę piękne wesele, takie jak na filmach;)
Dla zainteresowanych dostałam cennik i menu więc mogę przesłać :)
Pozdrawiam

calipsoo - Pon Sty 09, 2012 9:16 pm

Gdzie dokładnie usytuowany jest ten namiot?? W ogrodzie za sala?? Czyli rozumiem, że mogą się odbyć dwa wesela jednocześnie?? Jedno na sali a drugie w namiocie??
Adriannaa - Pon Sty 09, 2012 9:21 pm

Za salą jest odgrodzony drugi ogród i tam znajduje się ten namiot wraz z parkingiem do niego przynależnym. Namiot niedawno dopiero został postawiony z tego co mówił właściciel, jeszcze nie ma ogrzewania, ale będzie niedługo. Tak, mogą być organizowane dwa wesela jednacześnie :)
calipsoo - Pon Sty 09, 2012 9:24 pm

Ale czy goście z jednego wesele mają możliwość przejścia na drugie wesele, czyli czy goście z sali mogą pojawić się na weselu w namiocie i odwrotnie?? Czy jest to takie ogrodzenie, że wesela są dwa jednocześnie, ale goście zostają u siebie.
Adriannaa - Pon Sty 09, 2012 9:33 pm

Wjazd jest jeden, goście którzy mają wesele w sali parkują na parkingu przed salą, a goście z namiotu przejażdżają na oddzielny parking który znajduje się za salą. Nie ma możliwości przejścia z namiotu do sali. Każdy z nich ma osobny ogród i parking, które są oddzielone płotem.
cotumka - Sro Lut 01, 2012 9:02 am

Byłam, zobaczyłam i podzielę się opinią :)
Na początek kilka słów o menu... Bardzo bogate i brzmi bardzo smacznie :) w cenie jest 5 posiłków gorących i dośc dużo przystawek, z tego co pamiętam w sumie 15 do wyboru. Cena zawiera również chlebek powitalny, szampana i tort.
Sala, wystrój- pięknie. Duże wrażenie robią żyrandole i wiszące w oknach firany/ zasłony. Bardzo elegancko to wygląda. Duży podest dla orkiestry, wydzielony parkiet do tańczenia, reszta to kafelki. Parkiet jest dośc mały, wątpie, żeby zmieściło się na nim 100 osób (ale mogę się mylic). Z tego co zauważyłam to kafelki są dośc "tępe" i nie byłoby problemu z tańczeniem na nich.
Toalety ładne, nawet bardzo ładne, pachnące, dodatkowo toaleta dla niepełnosprawnych. Do dyspozycji Młodych jest pokoik na prezenty, alkohol itd, oczywiście zamykany na kluczyk.
W ogrodzie nie byliśmy ze względów pogodowych, ale z tego co widac na zdjęciach- jest ok :)
Sala zapewnia jeszcze dodatkowe atrakcje (dodatkowo płatne). Z tego co zapamiętałam: są dwie wersje wiejskiego stołu- mniejsza/tańsza i większa/droższa, stół rybny, stół serowy, sztuczne ognie...
Od tego roku będą otwarte już pokoje. Od czerwca pokój dla Młodych- w cenie, a najprawdopodobniej od sierpnia- reszta pokoi, gdzie będzie można pomieścic przyjezdnych gości.
Podobało mi się, że sala dysponuje zdjęciami stołów, przystawek i innych atrakcji, można usiąśc sobie przy stoliku i spokojnie obejrzec.
Cena za talerzyk jest uzależniona od sezonu (sezon: od Wielkanocy do końca pażdziernika) i od liczby gości (im więcej, tym niższa).
No i jeszcze ważna rzecz- jest klimatyzacja! Sala ma dwa dośc spore klimatyzatory, więc wydaje mi się, że nawet przy dużej liczbie osób nie będzie duszno.
We wtorki w godz. 19:00-20:00 i w soboty 15:00-16:00 na sali zawsze ktoś jest, więc jeśli ktoś planuje zajrzec tam w tych godzinach, to nie trzeba się umawiac :)
Ogólnie rzecz biorąc- sala bardzo nam się spodobała i póki co jest naszym nr 2.

Ewa_Ewi - Pon Maj 21, 2012 9:45 pm

Ogladalismy te salę z narzeczonym choc podobała mi sie bardzo wizualnie to odpadła w przedbiegach ze względy na ceny i podejście właścicielki - niemiła kobieta, z niespotykanym na dzisiejsze czasy podejściem do klientów. Nie odpowiadała na żadne pytania, rzuciła nam kartki tlumaczać "co bedę Państwu mowic, tu jest wszystko napisane". mam wrazenie, że chciała sie nas jak najszybciej pozbyć. Mnie zalezy na komforcie w kontaktach my - usługodawcy. Dużo płacimy, więc wymagamy. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić współprace z ta pania. Szkoda, bo sala naprawde b. ładna.
cotumka - Czw Maj 24, 2012 12:13 pm

Niekryty_krytyk napisał/a:
na sali jest około 5 lub więcej rożnych komunii jednego dnia !
Jak to jest możliwe w Maladze? To znaczy z logistycznego punktu widzenia? Jedna na sali, druga w namiocie, a reszta? są porobione ścianki działowe czy co?
nowożeńcy_MiB - Pon Maj 28, 2012 2:19 pm

Witam jestem po weselu w maladze. Super sala, naprawde polecam wszystkim zastanawiającym się parą. Sama sala bardzo zadbana i czysta. Jedzenie smaczne i duzo. A ciasta naprawde super! Nie mieliśmy rownież zadnych problemów z właścicielką. Odpowiadała na wszystkie nasze pytania a było ich naprawde duzo bo chcielismy zeby sie wszystko udało. Bardzo konkretna osoba, wywiązała sie z przedstawionej oferty. Być moze Ewa_Ewi sama nie wiedziałaś co chciałaś i nie miałaś do końca uzgodnionych szczegółów dlatego tak ogolnikowo właścicielka mowila. Naprawde wszystko ok a do tego juz mieliśmy pokoje dla naszych gości! Serdecznie polecam
Ewa_Ewi - Sro Cze 13, 2012 9:47 am

nowożeńcy_MiB napisał/a:
Być moze Ewa_Ewi sama nie wiedziałaś co chciałaś i nie miałaś do końca uzgodnionych szczegółów dlatego tak ogolnikowo właścicielka mowila.
Dokładnie wiedziałam czego chciałam, ale na zadne pytanie nie dostałam odpowiedzi, cytutuje włascicielke "a co ja pani bede mowic" tu jest wszytsko napisane" - i - doslownie - rzuciała mi kartki z oferta!!! Ewidentnei dała znac, ze ją nudzą pary młode zwiedzające sale i w kołko pytajace o to samo. Zatem po co tracic czas jak mozna rzucic karte z oferta jak psu kosc. Byc moze po podpisnaiu umowy to sie zmienia - wlascicielka odpowiada na wszytskie pytania zadowalajaco, ale nie na etapie ogladania sali. I nie moge stwierdzić, ze moze po prostu miała zly dzien, bo nie jestem pierwsza osoba, ktora ma dokladnie takie same odczucia. Moj kolega z pracy - choc sala go urzekla - nei zdecydowal sie na nią wlasnei przez to jak zostali potraktowani z narzeczona przez wlascicielke przy pierwszym spotkaniu.

[ Dodano: Sro Cze 13, 2012 9:51 am ]
ratowniczka napisał/a:
Niestety tak jak napisałam na mnie właścicielka nie wywarła dobrego wrażenia. Ale jak wyraźnie napisałam JEST TO MOJE ZDANIE.
moje jest dokładnie takie same. Mnie po prostu zdziwiło takei podejscie do klienta. To byla jedyna sala, gdzie spotkałam się z czyms takim.
troszka88 - Sro Cze 13, 2012 9:17 pm

I ja się przyłącze do zdania dziewczyn, jakie mają na temat Pani Właścicielki Strasznie naburmuszona kobiecina.
Również otrzymaliśmy kartki,zdjęcia i mieliśmy sobie cyt. "popatrzeć"
Gdy zapytaliśmy ją gdzie kupuje mięso o mało się nie udławiła, po czym odpowiedziała
-A CO TO PAŃSTWA INTERESUJE?

ehh szkoda gadać...

kamek - Pon Cze 18, 2012 8:00 pm

Jestem bardzo zdziwona waszymi opiniami na temat właścicielki sali Malaga, gdyż w naszym przypadku nasza współpraca już od pierwszego spotkania podczas zwiedzania sali układała się znakomicie. Odpowiadała ona bardzo rzeczowo na nasze pytania i była bardzo miła. Po podpisaniu umowy kontakt rówńież był bardzo dobry.

Ogólnie z mojej strony bardzo polecam tą Salę. Byliśmy bardzo zadowoleni z organizacji naszej imprezy, a nasi goście byli zachwyceni. Jedzenia było bardzo dużo i bardzo smaczne. Dostaliśmy bardzo dużo jedzenia do domu po skończonej imprezie i wtedy na spojnie mogliśmy wszystkiego spróbować. Torcik był przepyszny. Ze swojej strony mogę również polecić stół rybny-nasi goście bardzo go chwalili.

konkret42 - Nie Cze 24, 2012 9:09 pm

Każdy może słabszy lub lepszy dzień - nie wpadajmy w skrajności.
Od strony kuchni - każdy ma swoje gusta, od strony wystroju - trochę tandeta...
Rozmowa z właścicielką - lata`90te. Lokalizacja ok.

patyk52 - Pon Cze 25, 2012 11:59 am

Czy ktoś organizował wesele w tym namiocie country? świetna opcja na większe wesele, właścicielka pomyślała i o takich zapotrzebowaniach. pewnie wszystko co zwiazane z jedzeniem jest takie samo, mam pytanie czy wlascicielka aby na pewno gotuje wszystkie potrawy na miejscu czy tylko są one odgrzewane po wczesniejszym zamowieniu kateringu? bo mnie takie słuchy doszły...
troszka88 - Pon Cze 25, 2012 1:01 pm

Cytat:
ą one odgrzewane po wczesniejszym zamowieniu kateringu? bo mnie takie słuchy doszły...
takie rzeczy to w namiocie w Jaśminówce, tu wszystko gotowane jest na miejscu
cotumka - Pon Cze 25, 2012 1:18 pm

troszka88 napisał/a:
takie rzeczy to w namiocie w Jaśminówce
ahaha :smile: :smile: :smile:

Ja też wiem, że w Maladze wszystko jest świeżutkie, także nie ma się co martwić :)

patyk52 - Pon Cze 25, 2012 2:00 pm

To mnie troche uspokoiliscie. bo tylko to mnie dreczy, więc juz teraz jest ok. Polecam goraco wszystkim ten namiot country, klimat jest bajeczny! jak dla mnie właścicielka idealna do współpracy!
Vanilia - Czw Lip 12, 2012 9:19 pm

Również byłam obejrzeć 2 tygodnie temu...

Sala mi się b.podobała - widzieliśmy ją pięknie udekorowaną na dwie godziny przed weselem. Na plus - smaczne jedzenie (zdanie kilku znajomych, którzy się tam bawili no i Pani Właścicielka poczęstowała nas ciastem-bardzo dobre), pokoje dla gości, ogród, wolne terminy na 2013 (na tą chwilę np. cały wrzesień), klimatyzacja, bardzo konkretna Właścicielka.

Na mojej liście sal na ulicy Kolumny, Malaga jest na drugim miejscu- zaraz po Amber(niekwestionowany numer1!!!)

emjagodzinska - Nie Sie 05, 2012 1:04 pm

My braliśmy ślub 5 maja, wesele było w Malaga Country Club, czyli w namiocie, było przepięknie! Właścicielka bardzo konkretna, pomocna i życzliwa! Goście mówili, że na początku byli zdziwieni tym, że wesele będzie w namiocie, dziewczyny trochę się bały o szpilki, koleżanka mówiła, że była na weselu w plenerze, wcześnieij padało i miała całe zamoknięte buty (zamszowe!).[w maladze wszedzie dobra podłoga, nie chodzi się po trawie, są ładne alejki żwirowe) Ale jak juz przyjechali, wszyscy byli zachwyceni, więcej komplementów usłyszałam o sali, niż o swojej sukience ;) A tak fachowym okiem to: kelnerzy bardzo cierpliwi, jedzenie dobre (mało jadłam, ale potem je dostaliśmy i zwłaszcza smakowały mi faszerowane udka, mężowi kwaśnica ze stołu wiejskiego). Ciast nie dostaje się "do domu", ale wiem, że goście bardzo zachwalali (nie jadłam, ale coś mi się kojarzy, że są tam robione). Właścicielka bardzo pomocna, ja się tego bardzo bałam, bo na forum są niepochlebne opinie, ale chyba dziewczyny tak trafiły, albo coś - nie wiem, u nas było super. Tomek każe mi jeszcze napisać, że mu zupy smakowały!
EwelinaiRafal - Pon Sie 20, 2012 8:45 pm

Jedynym minusem tej sali są właściciele. Niedawno odwiedziliśmy tą sale ... i spotkanie z właścicielką pozostawiało wiele do życzenia rzuciła nam na stół jakieś kartki i zdjęcia nie można było sie niczego dowiedzieć bo przecież wszystko mamy na kartkach tylko chodzi o to żeby posłuchać o tej sali co ma właścielka do powiedzenia a nie przyjść i poczytać ... Później wybralismy się do namiotu tak niestety spotkało nas spore rozczarowanie gdyż padało zaledwie 10 minut a tak się okazało że namiot na rogach przecieka akurat przy samym miejscu dla orkiestry ... Niestety gdzy poruszyłam ten temat z właścicielem strasznie się oburzył i stwierdził że jak pada cały dzień to woda wypływa na zewnątrz, no cóż ja bym nie ryzykowała bo jeszcze musiałabym orkiestrze zwrócić pieniądze za sprzęt a sama też nie chciałabym aby moi goście paplali się w kałużach.
Ewa_Ewi - Pią Sie 24, 2012 6:16 pm

EwelinaiRafal napisał/a:
spotkanie z właścicielką pozostawiało wiele do życzenia rzuciła nam na stół jakieś kartki i zdjęcia nie można było sie niczego dowiedzieć bo przecież wszystko mamy na kartkach
to jest dokładnie to, co i mnie spotkało (i co napisałam wyzej ;-)
troszka88 - Pią Sie 24, 2012 9:40 pm

Ewa_Ewi napisał/a:
EwelinaiRafal napisał/a:
spotkanie z właścicielką pozostawiało wiele do życzenia rzuciła nam na stół jakieś kartki i zdjęcia nie można było sie niczego dowiedzieć bo przecież wszystko mamy na kartkach
to jest dokładnie to, co i mnie spotkało (i co napisałam wyzej ;-)
to jest myślę to co spotkało Ciebie, mnie i 80% osób odwiedzających tą salę.
pol192 - Sro Paź 03, 2012 10:52 pm

my we wrzesniu mieliśmy wesele w Maladze w namiocie. Mogę w pełni polecić każdemu znajomemu tę salę. Super jedzonko, obsługa, wystrój. My na szczęście nie mieliśmy problemów z właścicielami sali, wręcz przeciwnie byli bardzo pomocni. Wesele dopięte na ostatni guzik. Do niczego nie mamy większych zastrzeżeń.
Namiot nie przeciekał w żadnym miejscu więc z tym nie było żadnych problemów. Ogólnie polecam sale. Wesele udało się i nie było żadnych większych problemów.

KKS - Pon Maj 13, 2013 6:08 pm

wesele 27.04.2013
Gorąco polecamy!
Ponieważ:
-Bardzo dobry kontakt z właścicielką.
-Przepiękne oryginalne wnętrze
-sala przestronna, czysta i super udekorowana
-przepyszne jedzenie (gorące, świeże i ładnie podane)
-obsługa na medal (bardzo dobrze zorganizowana)

RoksDe88 - Sob Maj 18, 2013 12:03 am

Widzę że Malaga sobie bardzo słodzi posty chwalebne krótkie bardzo zwięzłe po prostu super ale że namiot przecieka to nic ,Wpis Vanilii to czysty marketing a cotumka to wytrawna blogerka A co do opinii KKS to tak piszą o sobie właściciele lub osoby którym się takie wpisy zleca .Chętnie zabaczyłabym zdjęcia KKS z 27.04.2013 Na pewno uwiarygodniłyby pozytywną opinię ,ale sądzę że nie doczekamy się chociaż 1 fotki KKS ,na cóż kolejna reklamka
Asiek - Sob Maj 18, 2013 11:24 am

Od siebie dodam, że właśnie usunęłam z tematu 3 posty pisane z tego samego IP jednak każdy pod innym nickiem. Były to jedyne posty tych osób (osoby?) na forum i wszystkie pozytywne opowiadające o "swoim" ślubie, który "właśnie" się odbył na tej sali.
troszka88 - Sob Maj 18, 2013 5:15 pm

Asiek napisał/a:
Od siebie dodam, że właśnie usunęłam z tematu 3 posty pisane z tego samego IP jednak każdy pod innym nickiem. Były to jedyne posty tych osób (osoby?) na forum i wszystkie pozytywne opowiadające o "swoim" ślubie, który "właśnie" się odbył na tej sali.
_________________
buahahahahahahahahahahahahahahaha Pani właścicielka się nie popisala :)
żurawina - Sob Maj 25, 2013 5:17 pm

troszka88 napisał/a:
Asiek napisał/a:
Od siebie dodam, że właśnie usunęłam z tematu 3 posty pisane z tego samego IP jednak każdy pod innym nickiem. Były to jedyne posty tych osób (osoby?) na forum i wszystkie pozytywne opowiadające o "swoim" ślubie, który "właśnie" się odbył na tej sali.

_________________ buahahahahahahahahahahahahahahaha Pani właścicielka się nie popisala :)



... a najbardziej śmieszy to Troszkę, która prowadzi na forum jawny marketing Białego Pałacu- na innych wątkach wypowiada się tylko po to, żeby dokonać miażdżącej krytyki.
Oczywiście z pomonięciem Czarnego Stawu...



Poprawiłam cytaty. Moderatorka Asiek

troszka88 - Sob Maj 25, 2013 8:27 pm

żurawina, litości! hahahahahahahahahahaha
żurawina - Sob Maj 25, 2013 8:45 pm

Co za przekonujący argument!
mhalad - Pią Lip 12, 2013 4:12 pm

My mielimy wesele 6 lipca w sali i zdecydowanie możemy ją polecić.

Sala ładna, czysta i przestronna. Na ścianach sporo luster co dodaje przestrzeni, ale też poprawia estetyke sali. Wesele mieliśmy na 90 gości + kapela (5 osób) i fotograf. Miejsca do tańczenia dużo, nawet dla osób, które do tańczenia potrzebują znacznej przestrzeni. Klimatyzacja chłodziła mocno, trzeba ją było nawet trochę ograniczyć (a na zewnątrz tego dnia i nocy było bardzo ciepło).

Świetny tort weselny (my wybraliśmy tort cherry z prawdziwymi wiśniami w środku na bazie bitej śmietany). Nie za słodki, lekko wyczuwalny alkohol, doskonała bita śmiatana. Zdaniem naszym i wielu gości po prostu w sam raz!

Jedzenie świetne i w ilościach, że duuużo zostało do zabrania po weselu. Napojów dostatek. Goście bardzo je chwalili i wiemy, że nie była to jedynie kurtuazja. Wszystko na stołach wyglądało bardzo pięknie i kolorowo. Można było nacieszyć oczy, a zaraz potem podniebienia :) Ciasta były pyszne, ale mogłoby byc ich odrobinę więcej.

Podest dla zespołu duży, w zupełności wystarcza dla 5 osobowego zespołu ze sporą ilością sprzętu (klawisze, perkusja, akordeon, 2 gitary, saksofon).

Sala dysponuje też pokojami dla ponad 30 gości. Pokoje na wyremontowanym poddaszu sali, bardzo ładne, czyste, z przyjemnymi łazienkami. Na korytarzu do dyspozycji była nawet deska do prasowania i żelazko co nas miło zaskoczyło. W pokoju młodych jest nawet sejfik (praktyczna rzecz). Dodatkowo można zamówić śniadanie dla gości.

Jedyne do czego można się było przyczepić w pokojach to brak żaluzji/rolet w oknach. Ale to chyba tylko do tego.

Będąc już po wszystkim możemy powiedzieć, że pewnie zbytnio się wszystkim przejmowaliśmy (co pewnie naturalne wydając sporo pieniędzy i nie mając doświadczenia w organizacji wesel ;) . Właścicielka ma duże doświadczenie w organizacji wesel i pewnie innych przyjęć, zadbała rzeczywiście, by wszystko było na wysoki połysk - wygląd sali, jedzenie i obsługa.

Chętnie byśmy powtórzyli tę noc ;)

Pozdrawiamy i dziękujemy za piękne wesele!

misiol - Nie Lip 14, 2013 3:01 pm

Właśnie, wraz ze swoim narzeczonym, rozpoczęliśmy tournee po salach weselnych :) Jednego dnia odwiedziliśmy kilka, jedną z nich była Malaga. Była to już któraś z kolei, odwiedzona przez nas sala, więc mamy porównanie. We wszystkich innych salach właściciele, czy też menadżerowie najpierw oprowadzali nas po sali, pokazywali każdy zakamarek, ogród, co i jak jest, jak być może, a dopiero na samym końcu przechodziliśmy do interesów- kasy. Właścicielka Malagi od razu zaprosiła nas do stołu i pokazała rozpiskę cenową, nawet nie zdążyliśmy się dobrze rozejrzeć. Nie oprowadziła nas po sali, ani po ogrodzie, mało tego, w międzyczasie przyszła druga para, więc właścicielka powiedziała, że generalnie namiot możemy sobie obejrzeć sami, tam w środku jest obsługa jakby co i możemy ewentualnie do niej wrócić, jakbyśmy coś jeszcze chcieli, po czym wzięła się za tę drugą parę.
Wydaje mi się, że prowadzenie sali weselnej jest specyficznym zajęciem. Trzeba to lubić, poświęcać temu czas, służyć pomocą i stworzyć odpowiedni klimat, a nie tylko wręczać cennik i a potem liczyć hajs.

taktaktaktak - Czw Lip 18, 2013 4:46 pm
Temat postu: SALA MALAGA - polecamy
Witamy,

serdecznie polecamy super salę MALAGA.

Dobry i szybki kontakt. Załatwialiśmy wesele trochę zdalnie, więc to było dla nas istotne. Właścicielka wychodzi na przeciw oczekiwaniom.

Sala jest bardzo ładna, chyba ostatnio odnawiana, pokoje świetne!!!!
Jedzenie bardzo smaczne (takie głosy dochodziły do wielu gości), wszystko fajnie zorganizowane, niczego nie brakło, itd.

POLECAMY :)
A&M H.

Dodano: Czw Lip 18, 2013 4:49 pm
apropos wlaścicielki - faktycznie też na poczatku nie zrobiła na nas najlepszego wrażenia, ale byliśmy na weselu przyjaciół w tej sali kilka miesięcy wcześniej, którzy nas zapewnili, że jest naprawdę w porządku. Mimo, że na początku trochę się zraziliśmy, to im dalej w las, tym było lepiej - serio! Ale oczywiście, zróbcie jak chcecie.
My polecamy! :)

misiol - Pią Lip 19, 2013 10:57 am

Dobrze, że właścicielka zyskuje przy bliższym poznaniu :) Jednakże wiem jak to tam wszystko w Maladze wygląda i niestety, właścicielka, chociaż milsza, nadal nastawiona jest tylko na to, żeby liczyć pieniądze. A to ciasto, które pary oglądające salę dostają do spróbowania, to myślicie, że z domu przynosi, albo specjalnie na tę okoliczność piecze za własne pieniądze? No nie, za to zapłaciła para, która będzie miała za kilka godzin wesele w tej sali, to z jej puli idzie. Niby co tam, parę kawałków ciasta w tą, czy w tą, ale z drugiej strony płaci się za to ciężkie pieniądze i chociażby dla zasady takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.
Ale żeby nie było, z tego co wiem, jedzenie tam jest ok, sala też nie jest brzydka, ale nie zdecydujemy się na nią, bo na nasze oko, ta sala jest za ciasna na 140 osób, a jeśli chodzi o namiot, to z pogodą nie trafisz-jak oglądaliśmy go na dworze było z 17 stopni-w środku niestety też, a przecież szykowali go na wesele tego dnia, także nie zaryzykujemy :)

Zwiedziliśmy wszystkie sale przy Kolumny i z przykrością stwierdzam, że pomimo zapewnień właścicieli, są za małe jak na nasze 140 osób, zaczynam się załamywać, dlatego jakby któraś/któryś z Was miał/a namiar na fajną, naprawdę (a nie tylko z opisów) komfortową salę na tyle osób, gdzieś w okolicy, to będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi :)

Radziu_i_Ania - Wto Gru 03, 2013 12:14 pm

My byliśmy w Maladze i właścicielka jest sympatyczna. Sale nawet się nam podobają, tylko na sali Country toalety chyba są za zewnątrz, więc gorzej jakby padał deszcz...
kamillos12312 - Wto Gru 03, 2013 10:00 pm

właściciel ok właścicielka masakra nastawiona tylko na zysk nie wy będa następni.ten namiot ok cos nowego ale toalety masakra i trzeba dojść więc w razie deszczu panna młoda ma problem :)
AgaNika - Wto Gru 03, 2013 11:14 pm

kamillos12312 napisał/a:
toalety masakra i trzeba dojść

żartujecie, że toalety są na zewnątrz??? w XXI wieku? weźcie mnie nie straszcie bo ja tam idę w tym roku na Sylwestra... no to chyba nam trochę d**y zmarzną - jakaś masakra, za taką kasę... Że ja o tym wcześniej nie wiedziałam...

kamillos12312 - Sro Gru 04, 2013 5:31 pm

na sylwestra to pewnie idziesz do budynku a tam toalety normalnie chodziło mi o wesele w tym namiocie i tam są toalety na zewnątrz.ciekawe jaka będą mieli tam orkiestre na sylwka bo byłem rok temu i słaaaaabo :)
AgaNika - Sro Gru 04, 2013 8:48 pm

No to mnie trochę uspokoiłeś z tymi toaletami :-)
Co do zespołu to w tym roku ma być Matrix - Band. kamillos12312 nie pamiętasz może kto grał w zeszłym roku?

marcinos - Sro Gru 04, 2013 11:50 pm

Witam,
my mieliśmy wesele w sali Malaga 28 września.
Z czystym sumieniem polecamy tą sale. Wesele było na ok 115 osób, wszyscy byli naprawdę zadowoleni, zarówno goście jak i my.
Organizacja, posiłki, wszystko na poziomie naprawdę godnym polecenia!

Jeśli chodzi o właścicielkę - Panią Monikę, naprawdę, WIELKIE DZIĘKUJEMY :)
Od samego początku była bardzo pomocna, wyrozumiała, w wielu kwestiach nam doradziła, jak się okazało celnie :)

Więc jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości czy brać tą sale - nie zastanawiajcie się dłużej bo naprawdę warto :)

AgaNika - Wto Cze 10, 2014 6:14 pm

Wprawdzie na weselu na tej sali nie byłam, ale spędziłam tam ostatniego Sylwestra więc dorzucę kilka słów od siebie. Jeśli chodzi o wygląd to wiadomo, że jest to rzecz gustu - jednym sie podoba innym nie, napewno lepiej wygląda udekorowana, jak dla mnie ok. Nie wiem na ile osób dokładnie jest przewidziana sala, ale na zabawie sylwestrowej było ok 100 i jak dla mnie, przy takiej ilości parkiet jest zdecydowanie za mały. Zdecydowaliśmy sie akurat na tą salę, gdyż przekonało nas smacznie brzmiące menu i stół wiejski. Jeśli chodzi o posiłki to jak dla mnie masakra - wykwintnie brzmiały tylko z nazwy, aż żałuję, że nie wydrukowałam i nie zabrałam ze sobą menu, wtedy wiedzielibyśmy co teoretycznie jemy... Np zupa krem z pomidorów z płatkami mozarelli była rzadsza niż pomidorówka, którą zazwyczaj robię. Był też barszczyk czerwony w kolorze ziemi przyrządzony najpewniej z papierka w proporcji chyba 1 łyżka na litr wody. Z potraw które zapamietałam (niestety) były też flaki (tzn chyba flaki) na które składało się moim zdaniem mięso z kurczaka oddzielone mechanicznie i całkowicie pozbawiony smaku i koloru wywar boję sie pomyśleć z czego. Organizację podawania posiłków pominę milczeniem... Gdyby nie fakt, że mieliśmy fajną ekipę, pewnie zwinęlibyśmy się do domu zaraz po północy, i słyszałam na sali wiele podobnych opinii. Na weselu chyba jednak nie wygląd sali jest najważniejszy a właśnie jedzenie i jeśli zwyczajowo tak "smacznie" się tam gotuje to ja nikomu organizacji wesela na tej sali nie polecam...
Cytat:
Więc jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości czy brać tą sale - nie zastanawiajcie się dłużej
proponuję sie jednak bardzo mocno nad tym tematem zastanowić...
Enzeru - Pon Lip 28, 2014 9:42 am

Witam.
12.07.2014 mieliśmy przyjemność świętować nasze zaślubiny na weselu w tej sali i chciałbym podzielić się swoją opinią na jej temat.
Wesele mieliśmy na ok 100 osób i nie było problemu z wielkością parkietu czy ilością miejsc przy stole - jeszcze by się trochę zmieściło :)
Co do jedzenia to mogę się wypowiedzieć tylko na temat głównych dań, tortu i ciast (na przystawki nie miałem po prostu czasu :D )
Dania główne pyszne i świetnie przyrządzone.
Ciasta bardzo smaczne i świeże - bardzo niewiele zostało :)
Tort pyszny - wybraliśmy opcję cherry i nie żałujemy!
Od gości wiem,że inne dodatki również były bardzo dobre. Wiejski stół też bardzo dobrze wyposażony - kwaśnica, smalczyk, wiejskie kiełbasy, kaszanka itp. oraz ogromna szynka z nogą!
Sala jest klimatyzowana w odpowiednim stopniu - istnieje możliwość wyłączenia klimy nad stołami jeśli komuś za bardzo wieje i pozostawienia niezależnego nadmuchu na parkiet co u nas się przydało ;)
Obsługa bardzo pomocna i profesjonalna - nie trzeba było się dopraszać o nic dwa razy, mimo że kawa i herbata była na stoliku z ciastami i każdy mógł sobie samemu poradzić to i tak pytali co chwilkę czy może kawkę albo herbatę- mała rzecz a cieszy.
Co do właścicielki to bardzo nam pomogła modyfikując (za naszą zgodą) kilka naszych pomysłów - czasem warto posłuchać kogoś z większym doświadczeniem jeśli nawet moja żona to przyznała to już coś znaczy :mrgreen:
Dodam tylko,ze po zakończonej zabawie spakowano nam wszystko co pozostało - łącznie z nogą z szynką (!) i przechowano w chłodni do rana abyśmy mogli na spokojnie zabrać po krótkim odpoczynku.
Z naszej strony wszystko było Tip Top i możemy tylko polecić!
Michał i Ewa Nowak

gośćweselny123 - Czw Sie 07, 2014 5:42 pm
Temat postu: też byłam w namiocie
Również byłam w ostatnią sobotę na weselu w MALADZE - namiot.
Moje wrażenia są zupełnie inne.
- było gorąco, owszem, ale bez przesady;
- jedzenia mało? jakoś nie zauważyłam;
- słodki stół: były trzy rodzaje ciasta (a nie dwa, jak napisał poprzednik), + babeczki, + deser z galaretek - wszystko przepyszne /innych rzeczy nie jadłam, więc nie pamiętam, co jeszcze było/;
- wiejski stół: znalazło się na nim to, co być powinno: szynka, kaszanka, wiejska kiełbasa (z białym nalotem, i owszem /sól/, ale pleśń? jaka pleśń? trzeba najpierw założyć sobie okulary, jak się ma słaby wzrok), ogóry no i bimberek - czy coś więcej potrzeba?;
- no i tort - normalnie niebo w gębie;
- że kelnerzy nie przykładali się do swoich obowiązków? bzdura - na bieżąco wymieniali dzbanki z napojami niegazowanymi oraz butelki z napojami gazowanymi - ani raz nie musiałam ich o to prosić, a piło się tego dnia bardzo dużo, bo jak wiadomo był masakryczny upał;
- bardzo pomysłowo i ładnie urządzony teren przed salą (dużo ławek wśród zieleni);
- duże /i czyste do końca/ toalety.
Więc nie rozumiem poprzednika - może byliśmy na dwóch różnych weselach?
PS. Orkiestra rzeczywiście fajna /jak dla mnie ciut za głośno/, ale to kapela nie przypisana do tej sali;
PS 2 Ogólne wrażenie naprawdę dobre :)

konkret42 - Czw Sie 07, 2014 7:38 pm

Wątek o tej sali zawiera chyba co drugą wypowiedź pisaną przez samych właścicieli :(
Zawsze te pozytywne są z jednym postem :)
Cóż, walka o rynek - moderatorzy w tym wypadku nie reagują ...

gośćweselny123 - Czw Sie 07, 2014 8:14 pm

Ja akurat faktycznie byłam gościem, kto nie wierzy - jego rzecz.
Wyraziłam swoją opinię po udanej zabawie - mam do tego prawo.
Pozdrawiam.
PS. Z tego co wiem, moja opinia nie jest odosobniona, inni goście (z którymi wymienialiśmy się po weselu wrażeniami) również są zadowoleni :)

klotylda - Pią Sie 08, 2014 1:48 am

Ja niestety również jestem na nie. Sala bardzo mi się podobała, chociaż dosyć droga. Jednak liczba niedociągnięć powoduje, że nie mogę jej polecić.
1) dowiadujemy się, że sala jest na 130-150 osób, w zależności od tego czy stoły okrągłe czy prostokątne. Po czym się okazuje, że nie ma opcji stoły tylko okrągłe! Macie wizje, wiecie, że robią stoły okrągłe, wszystko już zaklepane, tuż przed weselem macie wybrać ustawienie stołów a tu taki psikus.
2)w tamtym roku była promocja: dekoracja z żywych kwiatów gratis. Tylko jakby ktoś przed weselem nie zajrzał na salę to by jej nie było... a właścicielka zdziwiona "a tak jest brzydko?"
3) wystawia paskudną dekorację ze sztucznych kwiatów i na prośbę przed weselem, żeby to zniknęło "ale ja nie mam co z tym zrobić"
4) za usługodawców płaci się 80%, ale np. dlatego, że oni nie dostają niektórych rzeczy, np. coli...
5) jeden z foteli dla pana młodego miał urwane oparcie...
6) nie pozwolili zatrzymać się przed salą usługodawcom, żeby wypakowali sprzęt, NIE, muszą stanąć poza bramą i tachać wszystko.
7) kredens na wiejski stół musi zostać. na początku mówisz, że nie chcesz wiejskiego stołu. ok. potem okazuje się: nie chcesz wiejskiego stołu? kredens będzie stał pusty, nie da się go przesunąć.

na plus:
1) jedzenie smaczne, ale raczej w optymalnych ilościach, nie zostaje go dużo po weselu
2) klimatyzacja działa
3) parkiet - ale jak goście tańczący, to tak do 100 osób, nie wiem jak oni tam upychają 150.

Przykre, że zawierzasz ludziom tak ważny dzień, a oni właściwie z własnej woli tyle psują.

Asiek - Nie Wrz 07, 2014 10:54 pm

konkret42 napisał/a:

Cóż, walka o rynek - moderatorzy w tym wypadku nie reagują ...

Reagowałam jak był ewidentny spam (odsyłam stronę wcześniej...). Natomiast gdy brak dowodów to nie będę usuwać postów tylko dlatego, że pisze je osoba z jednym postem (zarówno ta "zachwycona", jak i ta "zdegustowana").
Myślę, że forumowicze swój rozum mają i sami potrafią wyselekcjonować wypowiedzi, które są wiarygodne, a które nie. :roll: Trochę wiary w rozsądek ludzi.

MALAGA SALA - Sro Wrz 10, 2014 5:22 pm

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów,

Kłania się Wam Monika Gręda właścicielka Centrum Malaga.
Na wstępie chcę przeprosić wszystkie Pary, które nie były w pełni zadowolone z naszych usług.
Przykro jest nam, że nie spełniliśmy w pełni oczekiwań w ważnych momentach Waszego życia.
Za błędy i niedomówienia, niezadowolonych klientów serdecznie przepraszamy.
Chcę zapewnić iż zależy nam na tym aby Państwa przyjęcia były udane i abyście Państwo byli zadowoleni.
Zarazem jestem wdzięczna za wszystkie opinie pozytywne jak i negatywne ponieważ pozwalają one nam, podnosić jakość świadczonych usług.
Ze swojej strony mogę zapewnić iż wszelkie uwagi są przez nas bardzo wnikliwie analizowane i wyciągane wnioski.
Każde przyjęcie przygotowywane jest ze szczególną troską mając na uwadze iż jest to jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu.
Dokładamy wszelkich starań w przygotowaniu potraw aby były smaczne i świeże jak również dbamy o wystrój Sali.
Pragniemy aby Państwa przyjęcie było wyjątkowe.

Ubolewamy nad faktem iż 10 - tki zadowolonych klientów nie mają czasu napisać swoich pozytywnych opinii.
Dowodem na to niech będą opinie wystawione przez osoby, które organizowały u nas swoje przyjęcia,
zawarte w Pamiątkowej Księdze Gości znajdującej się na w Centrum Bankietowym Malaga.
Pozwolę sobie zacytować tylko kilka opinii gdyż wszystkich nie sposób zamieścić.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam do odwiedzenia Sali i obejrzenia Księgi Gości!

Z poważaniem
Monika Gręda

Cytaty z Księgi Gości:


„Serdeczne podziękowania za cudowne wesele!
Malaga Country Club najpiękniejsze miejsce na świecie!
Cudna obsługa pyszne jedzenie, przepiękna sala!
Dziękujemy „
Karolina i Piotr
06.09.2014


„Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem sali i obsługi.
Chyba nie mogliśmy lepiej trafić miejsca i ludzi, w którym zorganizowaliśmy najważniejszy dzień w naszym życiu.
Mamy nadzieję że przy kolejnej ważnej dla nas okazji spotkamy się, tym razem w zmienionym składzie.
Jeszcze raz ogromne
PODZIĘKOWANIA!!!”
Kasia i Kamil
06.09.2014


„Serdeczne podziękowania za idealną obsługę, pyszne jedzenie i wspaniałą organizacje naszego Święta”
Paulina i Grzegorz
30.08.2014


„Bardzo dziękujemy za wspaniałe przygotowanie najpiękniejszego dnia w Naszym życiu.
Dzięki wam mamy piękne wspomnienia do końca życia.
Jeszcze raz z całego serca dziękujemy”
Izabella i Kamil
23.08.2014


„Dziękujemy serdecznie za niezapomniane chwile.
Impreza w 100 % cudowna, wszystko było tak jak chcieliśmy.
Polecamy z całego serca”
Justyna i Michał
16.08.2014


„Z całego serca dziękujemy za miłą i profesjonalną obsługę, przepyszne jedzenie oraz perfekcyjną organizację.
Goście byli zadowoleni. Będziemy polecać wszystkim Salę Bankietową Malaga.”
Agnieszka i Robert
13.08.2014


„Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałego wesela i poprawin.
Goście bawili się super,
jedzenie pyszne i świeże,
obsługa przemiła.
Będziemy polecać na przyszłość to miejsce.
Serdecznie dziękujemy,”
Karolina i Łukasz
09.08.2014


„Bardzo smaczne jedzenie, udane wesele, goście bawili się super:)
Dziękujemy,”
Angelika i Łukasz
02.08.2014


„Bardzo udane wesele.
Przepyszne polskie jedzenie, wszyscy goście zachwalali.
Przepiękne miejsce, sala wszyscy byli zachwyceni.
Serdecznie polecam.”
Stanisław i Karolina
26.07.2014


„Dziękujemy serdecznie za organizację super wesele !!
Joanna i Tomek
12.07.2014


„Serdecznie podziękowania za niezapomniany najważniejszy dla NAS wieczór.
Pyszne jedzenie, niezawodna obsługa !”
Dziękujemy,
Ewa i Michał
12.07.2014


„Serdecznie dziękujemy za organizację Naszego najpiękniejszego dnia w życia - Naszego Śluby !
Zabawa była super i jedzenie też !”
Magdalena i Krzysztof
06.07.2014


„Serdecznie dziękujemy za organizację najpiękniejszego dnia w Naszym życiu.
Było cudownie !”
Anna i Krzysztof
28.06.2014


„Bardzo dziękujemy za " SUPER WESELE " za Nasz Najcudowniejszy Wieczór.
p.s. tylko trochę za krótko.............: ( „
Justyna i Michał
21.06.2014

„Młodzi zadowoleni: )
Dziękujemy pięknie za niesamowity " Nasz " najpiękniejszy dzień : )”
Asia i Piotrek
21.06.2014


„Bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie cudownego wesela.
Dzięki Państwu nigdy nie zapomnimy tej jedynej wyjątkowej nocy w naszym"Nowym Życiu"”
Anna i Michał
26.04.2014


„Bardzo gorąco dziękujemy za tak wspaniałe zorganizowane wesele.
Wszystko było profesjonalnie przygotowane, począwszy od sali, po jedzenie i obsługę. Polecamy z czystym sumieniem.”
Malwina i Łukasz


„Miło będzie wspominać wspólne chwile spędzone w Malaga Country Club.
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną obsługę i stworzenie ciepłej atmosfery, piękny wystrój. „
Nowożeńcy Ania i Zbyszko


„Bardzo Droga Pani Moniko!
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą organizację przyjęcia weselnego!
Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani pomoc, serdeczność, wyrozumiałość i pełen profesjonalizm.
Bardzo cieszymy się, że nasze przyjęcie weselne odbyło się w tym miejscu!!! W imieniu własnym, rodziców, i gości serdecznie dziękujemy!”
Wiola i Łukasz


„Dziękujemy za zorganizowanie udanego przyjęcia weselnego, smacznych potraw, miłą obsługę.”
Marta i Maciej


Wpisów i wypowiedzi na temat przyjęć organizowanych w naszym lokalu posiadamy znacznie więcej. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia Sali i obejrzenia Księgi Gości.

Sławczens - Sro Wrz 10, 2014 8:36 pm

Jeśli istnieje taka Księga Gości to czemu jej nie widzieliśmy? Książkę można kupić samemu i dać znajomym by wpisali....
Na pewno na drugim weselu, które było tego samego dnia co nasze, było lepiej, gdyż w końcu od nich kelnerzy zabierali kluski śląskie by starczyło dla naszych gości :)
Nie wykluczamy tego, że wybiórcze wesela mogły być lepsze...ale skąd można wiedzieć na które się trafi...??
Przeprosiny nie usuną wstydu, którego najedliśmy się przed rodziną....jeśli Pani wyciągnęła wnioski i chce poprawić jakość swoich usług, to może w ramach tych przeprosin zaprosi naszych gości na ponowną degustacje?
Skoro tak Pani dziękuje za pozytywne i negatywne opinie, to czemu gdy zgłaszaliśmy nasze uwagi w trakcie trwania wesela, Pani je ignorowała, a na dodatek twierdziła że nie mamy racji i wszystko jest w porządku?

franka88 - Czw Wrz 11, 2014 8:17 pm


opinia fałszywa usunięta - dotarliśmy do drugiej Pary Młodej z termin 30.08, która powinna wystawić wkrótce własną wiarygodną opinię.

Mac-erson - Pią Wrz 12, 2014 10:42 am

Wątek sali odblokowujemy proszę obie strony sporu o kulturalne wyrażanie opinii i merytoryczną dyskusję. Każdy post noszący znamiona niekulturalnego lub obrażający / niezgodny z netykietą i regulaminem forum lub poruszający sprawy typowo prywatne będzie kasowany.
Posty w razie potrzeby będą weryfikowane.

Przypominam, iż Forum to nie sala sądowa i zawsze pozostaje złożenie pozwu do sądu / prokuratury (dotyczy to obu stron konfliktu).

W przypadku rażącej niesubordynacji wątek zostanie ponownie zamknięty.

Asiek - Pon Wrz 15, 2014 2:17 pm

Mac-erson napisał/a:

W przypadku rażącej niesubordynacji wątek zostanie ponownie zamknięty.

A osoby łamiące regulamin forum, mimo napomnień i ostrzeżeń, przestaną mieć możliwość pisania na forum.

rchodorowski - Pon Wrz 15, 2014 7:44 pm

Pomimo braku jakichkolwiek obraźliwych treści Administrator zawiesił mój negatywny dla sali wpis i poprosił mnie :o o kopię umowy z salą, a w usuniętym poście wskazałem że byłem jedynie gościem (sic !). Następnie w obawie przed roszczeniami sądowymi ze strony krytykowanej sali MALAGA zmienił swój wniosek na podanie moich danych osobowych. Dałem je niezwłocznie i cisza, a postu mojego nie odwieszono, lecz .... skreślono.
Co za cynizm ?
Byłem gościem Sławczens, a nie franki88 i nie rozumiem przyczyn usunięcia mojego negatywnego postu ? Mam nadzieję, że administrator nie chroni za wszelką cenę właściciela sali MALAGA, bo z jakiej miałby to robić przyczyny ?

W każdym bądź razie jako gość Sławczens, który już dosłał z Zawiedzionym umowę z salą całkowicie i w pełni potwierdzam Wielki Negatyw dla sali MALAGA, którą omijacie szerokim łukiem

W nawiązaniu do twierdzeń właścicielki (jakoby cytat z księgi gości) :
„Serdeczne podziękowania za idealną obsługę, pyszne jedzenie i wspaniałą organizacje naszego Święta”
Paulina i Grzegorz
30.08.2014

Czy administrator sprawdził, czy faktycznie oprócz slawczens (Sławek i Karolina)swoje zaślubiny świętowali na drugiej sali Paulina i Grzegorz w dn. 30.08.2014 roku.

Paulina_Grzegor - Pon Wrz 15, 2014 7:55 pm
Temat postu: 30/08/2014 Wspaniałe wesele i niezapomniane poprawiny
Witamy,
My świętowaliśmy swoje wesele 30/08/2014 r. w Malaga Country Club w namiocie.
Nie jesteśmy w stanie powiedzieć ani jednego złego słowa na organizację, jedzenie, salę a w szczególności na właścicielkę lokalu.

Nasi goście weselni na salę przybyli dużo wcześniej przed nami, więc czekali już w sali jak przykopytkowaliśmy :) Nie było z tym żadnego problemu.
Podanie ciepłych dań trwało chwilę, a szefowa kuchni podczas posiłku podchodziła do gości i pytała jak smakowały im dania. Przystawki były świeże a ciasta wręcz przepyszne, o wiejskim stole nie wspominając- niebo w gębie. Tort również był pyszny, choć zdecydowanie za dużo w spodzie było spirytusu- no cóż "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził". Minęło już trochę czasu a nikt z moich gości nie powiedział mi negatywnego słowa na wesele ( jedzenie, kelnerki itp). Za każdym razem jak czegoś potrzebowałam w mgnieniu oka było.
Nie zauważyłam pustych stołów, albo nieświeżych produktów. Napoje również po chwili od której się skończyły pojawiały się na stole. Trzeba być człowiekiem i w sytuacji braku czegokolwiek raczej nie jest problemem poprosić... Wesele trwało dłużej niż godzina zakończenia wskazywała. Właścicielka była u nas i sama się dziwiła, że tyle osób jest na sali. Stwierdziła,że póki kelnerzy nie posprzątają możemy siedzieć. Nie mieliśmy jakiegoś spektakularnego zakończenia wesela, ja sama wypraszałam gości (szczerze mówiąc głupio mi było, że zakończenie się w czasie przesunęło).
Poprawiny też były niczego sobie.
Goście nie zjawili się wszyscy na godzinę, która była przez nas wybrana. Na wstępie każdy dostał ciepły posiłek (bez znaczenia czy była godzina 16:00 czy 20:00). Najlepszym powodzeniem cieszyło się piwo i oczywiście ogród- początku imprezy tylko orkiestrze współczuję (oj trudno było gości do namiotu ściągnąć). Jedzenie po raz kolejny bez zarzutów. I tym razem poprawiny skończyły się grubo po czasie, mimo iż orkiestra skończyła grać godzinę przed końcem imprezy. Zawsze do grania służy telefon :)
Po poprawinach przyszła do nas właścicielka z ponownymi życzeniami i właśnie wtedy wpisywaliśmy się do księgi gości- tej która rzekomo była kupiona na rynku.
NAPRAWDĘ ZABAWA BYŁA UDANA, A CO NAJWAŻNIEJSZE NIEZAPOMNIANA!!!!!!
JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO PANI MONICE!!
POLECAMY, POLECAMY I JESZCZE RAZ POLECAMY.

rchodorowski - Pon Wrz 15, 2014 8:40 pm

Jakaż to szybkość, ledwo wysłałem post, już jest odpowiedź. Historyk nazwałby to fałszowaniem rzeczywistości.

Zatem nie pozostaje nic innego jak opisać organizację w dn. 30.08.2014r. na sali w budynku i dołączyć celem uwiarygodnienia prawomocny wyrok po zakończeniu sporu z salą MALAGA, a na to się zanosi.

Zabranie przez obsługę niedopitych napoi o godzinie 4 - 4.15, gdy na sali było ok. 40 osób, a zespól dopiero zwijał się. Wcześniej spieczone łódka (bo nie miało to nic wspólnego z kurzymi łódkami) i jako gorący posiłek barszcz czerwony o smaku z papierka w ilości dla małego dziecka z jednym krokietem na dwie osoby, następnie biały barszczyk (może żurek) u jednych kawałek 1 g. kiełbaski lub 1/16 jajka na długo zapadną w pamięci. Gdyby nie wspaniały zespól (ZABAWA BYŁA UDANA) niezależny od sali to o 4.00 nie byłoby już nikogo. Nie jestem pieniaczem więc już nie wspomnę brakujących noży, łyżek i widelcy. Pustych od północy talerzy (może faktycznie gdzieś tam została ćwiartka jajka lub galaretka o kształcie 50g. kieliszka wódki), Talerze po przystawkach było puste już do końca.
To prawdziwa wersja NIEZAPOMNIANEJ imprezy w organizacji sali MALAGA.

Mac-erson - Pon Wrz 15, 2014 10:39 pm

Panie rchodorowski post Pana został usunięty gdyż nawiązywał do postu franka88, który okazał się fałszywy.
Paulina i Grzegorz w trakcie weekendu wysłali mi informację z prośbą o odblokowanie wątku gdyż poczuli się zniesmaczeni iż ktoś w ich imieniu wypowiada bzdury ! Oczywiście uwiarygodnili swoją opinię odpowiednią umową.
Poza tym to nie administracja forum ma się obawiać roszczeń sądowych jeśli już :)

atteloiv7 - Pon Wrz 15, 2014 11:15 pm

30 sierpnia 2014 r.
- odbyło się przyjęcie weselne wraz z poprawinami mojej córki Pauliny i Grzegorza

Jak do tego doszło ?
Przy wspólnej kolacji z teściami padła decyzja - młodzi się pobierają.
Wybraliśmy termin 30.08.2014. Drugi krok to wybrać salę.
Mamy zaprzyjaźniony zespół muzyczny "CANZONA" (gra na weselach), który nam podał kilka sal weselnych w Łodzi godnych uwagi.W tych propozycjach znalazła się też MALAGA .
Po wizjach lokalnych sal weselnych padła decyzja wybieramy;
MALAGA COUNTRY CLUB
Malaga urzekła nas piękną klimatyzowaną salą bez filar, oraz cudownym zadbanym ogrodem.
Przy pierwszym kontakcie z właścicielką p. Monika dała się poznać jako kobieta sympatyczna, znająca swój fach. Im bliżej przyjęcia, kontakt był bardziej przyjazny, wspólnie omawialiśmy menu i całą organizacje weselną. Dała mam wiele praktycznych wskazówek.
Nadszedł dzień 30.08.2014r
Po przybyciu na salę przywitały nas kelnerki z szampanem stojące w jednym rzędzie.
Omówiłyśmy jak i gdzie ma się odbyć ceremonia przywitania młodych- "chlebem i solą".
Pierwsze wrażenie gości i nasze rodziców było bezcenne.
Wszystko dopięte na tzw. "ostatni guzik".
Po przywitaniu nowożeńców podano nam gorący obiad. Zgodnie z umową otrzymaliśmy trzy rodzaje świeżych, wspaniale doprawionych mięs.
Przy obiedzie do każdego stolika podeszła w stroju kucharskim szefowa kuchni, pytając o smak potraw i życząc nam smacznego i wspaniałej zabawy do białego rana.
Dużym powodzeniem cieszył się "stół wiejski", który uginał się od pysznych wędlin wiejskich, smacznej prawdziwej kwaśnicy no i oczywiście ogromnej szynki z nogą.
Przez całe przyjęcie weselne tak i na poprawinach niczego nam nie brakowało, każde potrawy były gorące i smaczne, żaden z gości nie był pominięty i nie musiał czekać.
Wspaniała organizacja pracy pań kelnerek, każda miała swój rewir i dbała o niego.
Na każdą prośbę gości reagowały natychmiast.
Po skończeniu przyjęcia weselnego i poprawinach nikt nas nie wyrzucał mino, że było już po czasie.
JEDEN MINUS - noc była za krótka!!!
Goście opuszczali salę z uśmiechem i śpiewem na ustach, dziękując nam rodzicom za wspaniałe przyjęcie.
Nikt z gości nie wyszedł głodny, a wręcz przeciwnie tego nie dało się przejeść.
Po poprawinach panie kucharki spakowały nam potrawy i przystawki które zostały (tego nie było mało).
Nasze przyjęcie weselne wraz z poprawinami udało się w 100%, a na to składa się:
25% - organizacja- obsługa;
25% - menu;
25% - dobry zespół muzyczny;
25% - wspaniały nastrój gości;
i tego na naszym weselu nie zabrakło.

My rodzice Panny Młodej chcemy podziękować właścicielce p. Monice za profesjonalizm, za wspaniałą organizację, smaczne potrawy, pyszne ciasta, wyśmienity stół wiejski, za zainteresowanie nami na przyjęciu weselnym i poprawinach.
Podziękowanie także dla pań kucharek i kelnerek.

GORĄCO POLECAMY CENTRUM BANKIETOWO-NOCLEGOWE MALAGA

EP Mucha - Czw Wrz 25, 2014 12:45 pm

My organizujemy wesele w przyszłym roku w MALAGA COUNTRY CLUB 8)
Cieszą nas te pozytywne opinie które zdecydowanie przeważają i nastawiamy się na super zabawę !

Rolcia - Nie Paź 12, 2014 8:47 pm
Temat postu: wesele 9.08.2014
Witam,
wesele i poprawiny organizowaliśmy 9.08.2014 r na 84 osoby.
Jeżeli chodzi o okres przygotowań to właścicielka była bardzo pomocna i realizowała Nasze pomysły. Dodatkowo udostępniała Nam sale na próbę pierwszego tańca kiedy tylko potrzebowaliśmy. Wybór układu stołów na ten wieczór (okrągłe czy prostokątne) należał do Nas.
Na początek ważna uwaga dla osób, które szukają fotografa do tej sali. Lokal bardzo specyficzny, jeżeli chodzi o dobrą jakość zdjęć ze względu na tapetę na ścianie. Absorbuje ona bardzo dużo światła i na zdjęciach wychodzi lekko żółtawa. Niezbędny jest dobry fotograf z niezłym sprzętem. U nas niestety tego zabrakło.

Jeżeli chodzi wesele to był to bardzo gorący dzień, ponad 30 stopni. Klimatyzacja dała radę. Jednym minusem jest to, że klimatyzatory znajdują się tylko po jednej stronie sali i osoby siedzące w pobliżu mówiły, że jest zbyt zimno. Jedzenie smaczne, świeże. Wszystko to co zostało ustalone (dania główne i przystawki). Szynka ze stołu wiejskiego przepyszna. Tort o smaku cherry dobry, dodatkowo 3 rodzaje ciast. Ja osobiście ich nie próbowałam, ale goście mówili że dobre. Herbata i kawa do woli. Obsługa miła, dyskretna i zawsze w pobliżu.
Słowem, wszystko tak jak być powinno, nie można się do niczego przyczepić.

Z poprawinami natomiast było trochę gorzej. Menu zostało dodatkowo ustalone (zupa i danie główne ) natomiast kuchnia w tej cenie nie przygotowała nic świeżego z przystawek. To co stało na stole to były resztki z wesela, które dodatkowo bardzo szybko się skończyły i goście nie mieli czym "przegryzać". Sytuacja analogiczna z ciastem, to co zostało z wesela było na poprawinach, nie zostało nic dokrojone. Było tylko kilka kawałków, nawet nie starczyło do wszystkich gości. Chyba było wyliczone tylko na wesele. A szkoda, bo upieczenie ciasta nie wymaga zbyt dużego wysiłku. Na przyszłość polecam dokładnie dogadać się w sprawie menu. Na sam koniec to co zostało z jedzenia zostałp zapakowane dla Nas do domu.

Reasumując, razem z mężem polecamy ten lokal na wesele. Naprawde w pierwszy dzień nie było się do czego doczepić, było miło i co najważniejsze goście się dobrze bawili.

Dodatkowo zaraz po poprawinach spontanicznie wpisaliśmy się w księgę gości na sali weselnej, więc wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury.

magdalenaz - Pią Gru 19, 2014 9:11 am

Witam wszystkich forumowiczów. Ja dopiero teraz ochłonęłam po całym wydarzeniu weselnym. Zbiorę myśli i chętnie podzielę się swoimi wrażeniami.

[ Dodano: Pią Gru 19, 2014 2:32 pm ]
Witam, 4 października tego roku odbyło się nasze wesele. Z pośród wielu sal, które oglądaliśmy wybór padł na salę Malaga. Bardzo spodobał nam się elegancki (pałacowy) wystrój sali, duża przestrzeń z wysokimi sufitami, bajecznie zdobionymi ornamentami i żyrandolami oraz pokaźny, piękny parkiet do tańczenia. Warto wspomnieć również o toaletach utrzymane w tym samym klimacie, czyściutkie i pachnące do samego końca imprezy.
Stoły, na których znajdowały się dekoracje z żywych kwiatów można było ustawić w różnej konfiguracji. My zdecydowaliśmy się na okrągłe - niestety przy uzgadnianu okazało się, że się nie zmieszczą i właścicielka zaproponowała stoły prostokątne, z czego nie do końca byłam zadowolona. Ostatecznie rozwiązanie takie okazało się dla nas najbardziej optymalne (wesele na 127 osób), goście mogli się swobodnie poruszać.
Jeśli chodzi o obsługę, też nie można im niczego zarzucić: gorące posiłki serwowane dla wszystkich gości w jednym czasie, częsta wymiana talerzy na czyste, kawę i herbatę mimo, że na osobnym stoliku, kelnerzy donosili również (dla chętnych) na miejsce - ku wielkiemu zadowoleniu mojej babci i kilku innych starszych cioci . Wszystko bardzo smaczne i apetycznie podane, a jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do ilości jedzenia to chyba powinien się zastanowić nad operacją zmniejszenia żołądka bo te ilości były nie do przejedzenia !! !
Czytając inne wpisy na forum czasami mam wrażenie, że niektórzy ludzie na własne życzenie psują sobie ten wyjątkowy dzień – w myśl zasady, że woda na herbatę była za gorąca a orkiestra grała za głośno .
Reasumując: my jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumienie możemy polecić tę salę innym, profesjonalna impreza, która pozostawiła pozytywne wrażenia na wszystkich naszych gościach. POLECAM !! !

evelinka88 - Nie Kwi 19, 2015 7:25 pm

Hej :)
Organizowałam na tej sali chrzciny mojego synka i mogę tylko wszystkich ostrzec przed wyborem tego miejsca. Napewno cena 125zl od osoby nie byla adekwatna do tego co znajdowało się w usudze. Opieram swoją opinię nie tylko ze swojego doświadczenia ale również po konsultacji z gośćmi. Właścicielkę obchodzi tylko zysk nie zwracajac uwagi ile dla Ciebie znaczy ten wazny dzień....pozatym juz samym wyglądem odstrasza...jedyne co mnie skusiło to przepiękna sala.
Jedzenie.
Dania główne były zjadliwe, co nie znaczy, że na najwyższym poziomie, jak Pani zaznaczyła w umowie. Kotlety duzej wielkości świadczą o najtańszym mięsie, do którego można mieć zastrzeżenia co do świeżości. Przystawki to MASAKRA TOTALNA....szkoda się rozpisywać. ...sałatka brokółowa to warzywa polane sosem...niby ser feta to chyba najtańsze gówno jakie moźna było kupić... banany przekrojone na pół żeby zrobily się czarne i odechciało Ci się jeść. .ananas stary z poprzedniej imprezy poprostu zeschnięty...o ile sernik był dobry to jabłecznik sama guma...itp itd
Organizacja.
Ogród miał być do naszej dyspozycji, jednak pare dni przed imprezą okazało się, że jest taka możliwość ale tylko na chwilę zrobić zdjęcia. Parking na tyłach sali był zamknięty. Musiałam upominać się o lody których nie podano bo Pani zapomniała uwzględnić je w umowie.
MOGE TAK SIĘ ROZPISYWAĆ ALE MUSZĘ KĄPAĆ SYNKA...odradzam małych imprez, czuję się poprostu oszukana...

EP Mucha - Sro Lip 15, 2015 8:37 pm
Temat postu: COUNTRY CLUB MALAGA - wesele
Witamy ponownie! :)
Już po weselu, teraz możemy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. Impreza odbyła się 4 Lipca w namiocie na około 90 osób. Wybór tego miejsca padł pierwszego dnia poszukiwań sali weselnej. Klimatu wewnątrz nie da się opisać słowami, sami musicie się przekonać odwiedzając to miejsce. Według nas jest tam przepięknie i elegancko. Super miejsce bez dodatkowych nakładów finansowych przeznaczonych na "upiększanie" sali. Podczas naszego wesela temperatura w ciągu dnia sięgała 35 stopni :zly: (Lepsze to, niż deszcz) Na sali byliśmy po godzinie 19. Klimatyzacja działała od samego początku. W pierwszych chwilach było bardzo ciepło, ale w ciągu godziny sytuacja została opanowana, należało tylko pamiętać o zamykaniu drzwi wejściowych. Ogród piękny, oświetlony, do całkowitej naszej dyspozycji. Jeśli chodzi o jedzenie, nie mamy żadnych zastrzeżeń. Wszystkie uzgodnione dania były podane. Świeże, w odpowiednich ilościach, bardzo smaczne. Tort cherry polecam w 100 % !! Ciasta pyszne, owoce świeże. Stół wiejski rewelacja, oczywiście ciągle oblegany przez gości :) Deser lodowy z polewą owocową był jak zbawienie. Chciałabym też poruszyć kwestię obsługi kelnerskiej. Wszyscy byli bardzo mili i pomocni. Toalety były sprzątane na bieżąco. Panie na kuchni bardzo przyjazne! Na stołach nawet raz nie brakowało napojów. Wszelkie zbędne naczynia po posiłkach od razu znikały. Na koniec wszystko zostało nam spakowane na wynos. Zostało nam tego dość dużo, starczyłoby jeszcze na poprawiny w tym samym miejscu :) Nie wyobrażam sobie, jak komuś wcześniej mogło tego jedzenia zabraknąć. Pani Monika pomogła we wszystkim, o co prosiliśmy. Dostaliśmy też wcześniej instrukcję, jakie ilości poszczególnych alkoholi powinniśmy przewidzieć na planowaną liczbę gości. Było to bardzo pomocne. Współpracę i kontakt wspominamy bardzo miło, rzeczowo i profesjonalnie. Przede wszystkim bezstresowo! I tego wszystkim życzymy podczas organizacji wesela.. Nasi goście chwalili jedzenie i obsługę. Miejsce też zrobiło na nich duże wrażenie. Z naszej strony możemy tylko POLECIĆ współpracę z całą załogą COUNTRY CLUB MALAGA.

agnieszka285 - Wto Sie 25, 2015 1:17 pm
Temat postu: Re: Sala MALAGA
Witam.
Nasz ślub odbył się 6 czerwca. Wesele mieliśmy w sali Malaga na ulicy Kolumny w Łodzi. Z czystym sumieniem możemy polecić tą salę. Bardzo pozytywnie i konkretnie przebiegała nasza współpraca z Panią Moniką, właścicielką sali. W każdej kwestii mogliśmy liczyć na to, że nam doradzi, podpowie i pomoże. Bardzo miło wspominamy fakt, iż Pani Monika podczas wesela osobiście do nas podeszła i złożyła życzenia. Jedzenie również bardzo pozytywnie nas zaskoczyło. Było bardzo pięknie wszystko podane na stołach, jak również było bardzo smaczne. Wystrój sali w 100% spełnił nasze oczekiwania. Wybór sali dla nas był bardzo trafny i dlatego jeszcze raz polecam salę Malaga. Pozdrawiam :-)

Isildur888 - Pon Wrz 14, 2015 11:17 am

Witam,
Wesele odbyło się 5 września 2015 na sali i było świetnie. Nam się bardzo podobało i goście też bardzo sobie chwalą :) . Było około 80 osób, jedzenie smakowało chociaż wiadomo jak to Para Młoda nie ma nawet czasu żeby zjeść :P . Ogólnie godne polecenia.

juliacz - Pon Lip 18, 2016 8:40 am
Temat postu: Malaga Country Club - 4.06.2016 r. :)
Witam wszystkich poszukujących sali :)

Nasze wesele odbyło się w Maladze Country Club przy ul. Kolumny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiadomo, że takie przyjęcie jest bardzo ważne i każdemu z nas zależy, by wszystko wypadło bardzo dobrze, dlatego też przed tym dniem za dużo myślimy i zamartwiamy się. A według mnie trzeba po prostu zaufać tym, którzy tym zajmują się profesjonalnie.
Pamiętajmy, że nam się może wydawać, że coś będzie fajne itd., ale dajmy szansę, by ktoś nam coś zasugerował, skoro od lat się tym zajmuje.
Nie byliśmy pewni, jaką zupę wybrać. Myśleliśmy o rosole, ale będąc na weselach w różnych miejscach rosół zazwyczaj nie był zbyt dobry, a do tego chłodny. Pani Monika zasugerowała, by decydując się na rosół wybrać bulionówki i wówczas zupa będzie gorąca. I tak rzeczywiście było, poza tym rosół był naprawdę bardzo dobry!!! Co do innych potraw nie mogę za dużo powiedzieć, gdyż prawie nic nie zjadłam :) bo tyle się działo, ale rodzina i goście bardzo chwalili posiłki, ich różnorodność i smak. Tak więc drodzy młodzi :) nie martwcie się, to są zawodowcy i na pewno zrobią wszystko, by Wasza uroczystość się udała.
Zdecydowaliśmy się też wymienić jeden z posiłków na grill i to też był bardzo dobry pomysł :)
Bardzo dobre były też ciasta (zwłaszcza sernik) no i nasz tort :) przepyszny!!! Z bitą śmietaną i owocami i truskawkami, był naprawdę lekki :)
Nie mam też zastrzeżeń do obsługi wesela. Wszyscy byli bardzo mili, uśmiechnięci i profesjonalni.
A teraz może coś o sali...wybraliśmy właśnie tę, gdyż jest to jedyna tego typu sala w Łodzi :)
Namiot naprawdę robi wrażenie, był pięknie udekorowany, kwiatki na stole w wazonie nie zabierały dużo miejsca, więc gościom było wygodnie (pytałam o to, gdyż byłam tego ciekawa). Wybraliśmy stoliki okrągłe i doprawdy wszystko wyglądało b. elegancko!! Goście byli zaskoczeni salą i chwalili nasz wybór, kiedy ich informowaliśmy, że będzie to namiot zupełnie inaczej to sobie wyobrażali, a to jest tak naprawdę piękna i nowoczesna sala, z normalną posadzką, która - co jest bardzo istotne - nie jest śliska. W sali jest bardzo dużo miejsca, tak więc Wasi goście będą mogli swobodnie tańczyć :)
Jeśli szukacie sali, polecamy Wam Malagę :) a jeśli czekacie na swój wielki dzień i wybraliście Malagę, to śpijcie spokojnie, na pewno przyjęcie uda się idealnie.
Pozdrawiamy
Julia i Maciej :)

antrix - Pon Sie 29, 2016 7:25 pm
Temat postu: Wesele - Malaga
Hej,

Widzę, że temat tej sali trochę ucichł. Może jednak ktoś z Was robił wesele / był na przyjęciu jako gość na sali Malaga? Czy smak oraz ilości jedzenia rzeczywiscie są takie słabe jak opisujecie? Jak z obsługą i z samą salą? Klimatyzacja daje rade? Po zdjęciach stwierdzam, że sala jest prześliczna. Przypomina mi trochę salę Amber, jednak tam jest o wiele mniej miejsca do tańca niż tutaj :(

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź :)

Berniowa - Czw Paź 06, 2016 3:08 pm

Organizowaliśmy razem z mężem nasze wesele w Maladze 10.09.2016 r. Chcieliśmy podzielić się swoją opinią.
POLECAMY organizację wesela w Maladze.
Pani menager bardzo miła i zawsze pomocna. Służyła dobrą radą przy ustaleniach. Bardzo miła obsługa, która spełniała zachcianki gości i doglądała wszystkiego na bieżąco. Jedzenie bardzo smaczne, z uwzględnieniem różnorodności dań dla niektórych gości i Pana Młodego. Pokoje czyste i schludne.
Jeśli zastanawiacie się gdzie zrobić wesele to wybierzcie Malagę.

Aga__AA - Pią Lip 21, 2017 5:21 pm

Cześć:) Czy ktoś już sie orientował jaka jest cena od talerzyka w sezonie 2017/2018?
cotumka - Nie Lip 23, 2017 2:18 pm

Aga__AA, ja się orientowałam na 2019 rok :-) powiem szczerze, że mnie cena zwalila z nóg :smile: napisz do nich, to dostaniesz cennik na aktualny sezon :-) akurat kontakt z managerem jest bardzo dobry, więc w zasadzie od razu powinni Ci odpisać :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group