Forum Weselne miasta £odzi
Forum weselne, wesele i ¶lub w £odzi i woj. ³ódzkim

Sprawy ¶lubno-weselne - G³odna Panna M³oda?

szept - Sob Lip 26, 2008 5:06 pm
Temat postu: G³odna Panna M³oda?
Znaj±c reakcjê mojego organizmu na wszelkie dotychczasowe sytuacje stresowe typu egzaminy,wyst±pienia itp., zastanawiam siê,czy cokolwiek prze³knê,kiedy obudzê siê tego WA?NEGO ranka.
Z jednej strony wiem,¿e g³upot± by³oby przez ca³y dzieñ nic nie zje¶æ,bo jak dojd± nerwy,to klapnê przed o³tarzem. Z drugiej strony ¿o³±dek skrêca siê w ósemkê,kiedy my¶lê o jedzeniu.

Wy te¿ tak macie,czy mia³y¶cie?
Jak sobie radzicie z "¿o³±dkowym stresem"?

kochecka - Sob Lip 26, 2008 5:23 pm

:D te¿ tak mam :lol:
i te¿ mia³am takie obawy.Rano w dzieñ wesela zjad³am jedn± kanapkê, pó¼niej po fryzjerze i kosmetyczce drug± (ale zjad³am nie dlatego ¿e bylam g³odna ale dlatego ¿e wszyscy mi marudzili ¿e muszê co¶ przek±siæ chocia¿), wypi³am szklankê wody a na weselu dos³ownie parê ³y¿ek roso³u (nawet po³owy nie zjad³am), 2!!! kluski ¶l±skie i jeden kês prosiaka - to wszystko :D i powiem szczerze ¿e w ogóle nie czu³am g³odu :lol: a ka¿dy kês jedzenia wchodzil mi z wieeelkim trudem :lol: dopiero w poprawiny poczu³am nieco g³ód - wiêc zjad³am krem z pieczarek i kawa³ek szynki ze sto³u wiejskiego :lol: i tak wytrwa³am a¿ do poniedzia³ku - kiedy wreszcie powróci³ normalny apetyt.

by³am w szoku - bo mimo iz wiem jak reagujê na stres - to wiem te¿ ¿e normalnie jem dosæ du¿o i my¶la³am ¿e przy tak d³ugim okresie czasu bez porz±dnego posi³ku to ja padnê - ale muszê przyznaæ ¿e energii do tañca i zabawy mi nie brakowa³o :lol: :D

gosc - Sob Lip 26, 2008 7:45 pm

ja mogê siê podpisaæ pod postem Kocheckiej
uwielbiam je¶æ i generalnie jadam regularne posi£ki co 3-4 godzin a w dniu wesela prawie wcale nie jad£am - rano ¶niadanie, przed wyj¶ciem do fotografa mama wmusi£a we mnie kromkê chleba i odgrzanego kotleta (¿ebym co¶ ciep£ego zjad£a) a potem na sali zjad£am pierwszy obiad a potem prawie nic, dopiwero nad ranem parê £y¿ek barszczu. Nie mam pojêcia co by£o na stole staropolskim i jak smakowa£a p£on±ca szynka.
Najad£am siê dopiero w niedzielê po po£udniu. Ale g£odu nie czu£am i tañcowa£am do bia£ego rana.

EwaM - Sob Sie 02, 2008 10:30 pm

Ja na szczê¶cie zjad³am normalne ¶niadanie (przygotowane przez brata) i zupê pomidorow± na obiad, ale na weselu praktycznie nie tknê³am nic. Trochê roso³u, dwie frytki, dwa kêsy miêsa i dopiero du¿o pó¼niej kawa³ek chleba z pieczonym schabem. Na porpawinach jad³am wiêcej, ale jeszcze nie tak jak zwykle.
kryszka - Wto Sie 05, 2008 2:31 pm

Zjad³am normalne ¶niadanie, po fotografie, a przed ko¶cio³em by³am ju¿ koszmarnie g³odna, ale nie dali mi nic zje¶æ, bo siê pobrudzê albo wytrê makija¿. :twisted:

Na weselu jad³am normalnie, choæ nie wszystko uda³o siê zje¶æ do koñca, bo go¶cie, tañce itp. obowi±zki.

asia84 - Wto Sie 05, 2008 2:37 pm

Na ¶niadanie zjad³am banana :| Nastêpny posi³ek to rosó³, jakie¶ 2 miêska. Nic wiêcej nie jad³am do poprawin, na których skosztowa³am tylko ¿urku :roll: Przez te dwa dni ¿y³am tylko mi³o¶ci± :mrgreen: :cool:
Gabro - Wto Sie 05, 2008 9:44 pm

Ja zjad³am normalne ¶niadanie. Potem by³ roso³ek. W ci±gu wesela jedynie truskawki i tort. "Odbi³am sobie" na poprawinach :)
magda26 - Sro Sie 06, 2008 12:26 pm

Je¶li chodzi o mnie to przed ceremoni± w ogóle nie my¶la³am o jedzeniu, stres zrobi³ swoje. Mamie uda³o siê wmusiæ we mnie rano niewielk± ilo¶æ ¶niadania, ale za to obiadu wcale nie tknê³am. Na weselu pierwsze danie zniknê³o w ca³o¶ci, za¶ nastêpne tylko skuba³am. Na poprawinach te¿ niewiele jad³am, dopiero w poniedzia³ek mój apetyt wróci³ do normy :D
Pamcia - Wto Sie 12, 2008 12:20 pm

Ja w dniu ¶lubu zjad³am tylko kilka herbatnikow i kawe, ¿o³adek mi sie nagle skurczyl i nie bylam w stanie nic jesc, pierwszego obiadu na weselu nie tknelam...stresowalismy sie pierwszym tancem i tak naprawde dopiero po nim zaczelismy sie czuc normalnie, ale mimo wszystko nie jadlam na weselu prawie wcale :/
Pusiak - Wto Sie 19, 2008 1:42 pm

kryszka napisa³/a:
Zjad³am normalne ¶niadanie, po fotografie, a przed ko¶cio³em by³am ju¿ koszmarnie g³odna, ale nie dali mi nic zje¶æ, bo siê pobrudzê albo wytrê makija¿. :twisted:

Na weselu jad³am normalnie, choæ nie wszystko uda³o siê zje¶æ do koñca, bo go¶cie, tañce itp. obowi±zki.


Podpiszê siê pod tym, tyle, ¿e ja ju¿ po makija¿u i fryzurze nie zd±¿y³am nic zje¶æ :)

555 - Sro Sie 20, 2008 11:17 pm

ja w ogole nie pamietam, co jadlam od rana.. wiem, ze na pewno w usc wypilam lampke szampana, a potem na przyjeciu zjadlam obiad i danie cieple, i chyba nawet kilka zimnych zakasek.. na pewno kawaleczek tortu.. ale nie wypilam ani jednego kieliszka wodki..
misia-misia - Sob Sie 23, 2008 4:44 pm

ja pamiêtam, ¿e rano zjad³am ¶niadanie. Potem z obiadem by³o gorzej ... wszyscy jedli a ja nie mog³am.... ¶ciska³o mnie w ¿o³±dku.
Potem na weselu te¿ ma³o jad³am, bo jako¶... by³o wiêcej rzeczy na g³owie :)

Agha - Pi± Sie 29, 2008 12:52 pm

Hmm, ja obudzi³am siê z przeczuciem, ¿e jestem w 100% zrelaksowana. Zjad³am ¶niadanie, potem po siedzeniu u kosmetyczki i fryzjerki tez zg³odnia³am, ba³am siê tylko podczas obiadu, aby mi siê makija¿ nie rozmaza³.
Na salê dojechali¶my po 21, lekki stresik, pó¼na pora oraz ponad pó³godzinna jazda odkrytym samochodem sprawi³a, ¿e z przyjemno¶ci± zjad³am rosó³ i drugie danie :-)

Ma³aMi1 - Pi± Wrz 12, 2008 12:25 am

ja na ca³ym swoim weselu zjad³am tylko rosó³ :) w ogóle g³odna nie by³am ;)
fiona83 - Pi± Wrz 26, 2008 9:51 pm

Cytat:
ja na ca³ym swoim weselu zjad³am tylko rosó³


Ja podobnie. Niestety ¿o³±dek nad ranem upomnia³ siê o jedzenie i po powrocie do domu jad³am chleb z mas³em, bo strasznie mnie mdli³o :)

ava - Pi± Wrz 26, 2008 10:07 pm

Dziewczyny jak Wy zjad³y¶cie tylko rosó³, to ja chyba nic na swoim weselu nie zjem, bo roso³u nie lubiê :mrgreen:

Ciekawa jestem, czy Wasi mê¿owie te¿ tak nic nie jedli? Bo mój S. kiedy¶ powiedzia³, ¿e nie mo¿e doczekaæ siê naszego wesela- kiedy spyta³am dlaczego, odpowiedzia³- bo tam bedzie tak duuu¿o pysznego jedzenia :lol: romantyczny, prawda? A tu siê mo¿e okazaæ, ¿e zje tylko trochê roso³ku :mrgreen: (bo on akurat lubi)

Ma³aMi1 - Pi± Wrz 26, 2008 10:38 pm

mój m±¿ podobnie jak ja jad³ niewiele.... ale za to po weselu w hotelu Focus udaj±c sie na noc po¶lubn± zaczêlismy j± od ¶niadania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
fiona83 - Pon Wrz 29, 2008 10:33 am

ava napisa³/a:
czy Wasi mê¿owie te¿ tak nic nie jedli?


Mój jad³ normalnie i bardzo go podziwia³am. :)

juta79 - Czw Pa¼ 02, 2008 2:42 pm

Ja obiecywalam sobie przed weselem ze bede jesc i sprobuje jak najwiecej potraw sie da.
No i sprobowalam co nieco ale doslownie tylko sprobowalam. Rosol poszedl caly spowrotem, drugie danie tez doslownie dziubnelam(moj moz twierdzi ze nie zjadlam bo bylam zbyt zajeta rozmowa ze swiadkowa :lol: ) sprobowalam jeszcze klusek slaskich chyba 2, kilka lyzek barszyku czewonego i jednej salatki.
Dobrze ze zimne przekaski moglam sprobowac nastepnego dnia bo naprawde byly dobre.
Za to moj malzonek wsuna wszystko co dawali na cieplo i jeszcze mial miejsce na to co stalo na stolach :P

MalaJu - Pon Pa¼ 13, 2008 11:18 pm

zjadlam obiad prawie normalnie. tzn tyle, ile zmiescilo sie pod sukienke z gorsetem :lol:

potem juz w zasadzie nie jadlam, ani nie pilam (przez cale wesele wypilam dwa kieliszki wina i kieliszek Sprite), ale to dlatego, ze nie bylo kiedy. aha, tort jadlam! kawaleczek, ale pamietam chociaz, jak smakowal :wink:

Kociad³o - Nie Lut 15, 2009 10:54 am

u mnie g³odna panna m³oda nie wchodzi w grê - nawet jak siê denerwujê to muszê je¶æ czy chce czy nie - chocia¿ ma³e ilo¶ci - i w dniu ¶lubu i na weselu bêdê wszamywaæ po troszeczku - bo inaczej bêdzie ¼le - mój ¿o³±dek jak nie dostaje regularnie chocia¿ ma³ych ilo¶ci zaczyna mnie boleæ i siê o nie dopominaæ wiêc mino wszystko bêdê siê pilnowaæ.
Audiolka - Nie Lut 15, 2009 11:47 am

Od soboty od godziny 10 do niedzieli do godziny 10 zjad³am ³y¿kê roso³u, kawa³ek ziemniaka i kawa³ek torsu. No nie mog³am nic zje¶æ, za to po weselu poch³ania³am jak odkurzacz :)
izunia_82 - Nie Lut 15, 2009 1:40 pm

Ja do ¶lubu i wesela zjad³am tylko jedn± kanapkê bo nie mia³am czasu, a poza tym mia³am stresa (a wtedy nie mogê nic je¶æ) i by³am pó¼niej strasznie g³odna, ale nadrobi³am na weselu i poch³ania³am wszystko co tylko mog³am. :)
dominiqsz - Nie Lut 15, 2009 2:18 pm

Ja podobnie, w pi±tek jeszcze normalnie jad³am, ale w sobotê tak mnie zablokowa³o ¿e mama wmusi³a we mnie tylko jedn± kromkê chleba. Po ¶lubie, pierwszym tañcu ... stres siê skoñczy³ i apetyt obojgu nam powróci³ :)
kryszka - Nie Lut 15, 2009 4:00 pm

Audiolka napisa³/a:
kawa³ek torsu

mê¿a? :cool:

Kati - Nie Lut 15, 2009 4:25 pm

kryszka napisa³/a:
kawa³ek torsu

mê¿a? :cool:
_____________


Umieram :x_rot :x_rot :x_rot

Hatifnatka - Nie Lut 15, 2009 7:06 pm

¶lub, mimo stresu,nie odebra³ mi apetytu. po powrocie od fryzjera i makija¿ystki spokojnie zjad³am ¶niadanie (by³am ju¿ porz±dnie g³odna!), po czym z równie niezm±conym spokojem umy³am z±bki i ponownie pomalowa³am sobie usta. na weselu wszystko jad³am normalnie,nawet pierwszy posi³ek,mimo lekkiego stresu a propos pierwszego tañca. g³odna na pewno nie by³am :smile:
owieczka_foto - Nie Lut 15, 2009 7:23 pm

Zupe³nie normalnie... tak jak ka¿dego innego dnia, bo w ogóle na codzieñ jem ma³o.
Tajgete - Sro Lut 25, 2009 11:05 pm

Rano zjad³am ¶niadanie, pó¼niej na weselu jedynie pi³am soki i wodê, bo bardzo du¿o tañczy³am. "Odblokowa³am" siê ko³o 23 :wink:
Ambrozja - Czw Lut 26, 2009 7:12 pm

Taj, ja chyba bym pad³a :? strasznie du¿o jem, a jak nie mam czasu zje¶æ to zaraz boli mnie g³owa i mi s³abo
Tajgete - Czw Lut 26, 2009 7:45 pm

Ambrozja, ale ja mam tak samo - muszê je¶æ albo ¼le siê czujê. Ale tutaj zadzia³a³y emocje. Jak opad³y ko³o 23 to by³am g³odna jak wilk. No i soki s± przecie¿ do¶æ syc±ce i kaloryczne.

A co ciekawsze, mia³am chyba tak mocno zakodowany problem z sukni± przy siusianiu, ¿e od 16 do 5 rano nie czu³am w ogóle potrzeby skorzystania z toalety :lol:

Ambrozja - Pi± Lut 27, 2009 12:02 am

Hmm, to mo¿e mnie te¿ ¿o³±dek z wra¿enia jednak ¶ci¶nie :) a co do toalety to chcia³abym mieæ tak samo. Nie wyobra¿am sobie siusiania w mojej tiulowej kiecce :?
caixa - Pi± Lut 27, 2009 6:47 pm

No ja tez siê martwiê bo co tam dzieñ ¶lubu ja z nerwów pewnei nie bêdê jad³a na tydzieñ przed :? W dniu ¶lubu na pewno kto¶ (patrz mama :D ) we mnei co¶ w wmusi. Oczywi¶cie ja ze ¶ci¶niêtym gard³em to duzo nie zdzia³am. Ach ten stres... :roll:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group