Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - Zajazad "Rubin"

minio3367 - Sob Lut 17, 2007 8:39 pm
Temat postu: Zajazad "Rubin"
Mam pytanie czy ktoś mial tam przyjecie albo wesele? Co mozecie o tym zajezdzie powiedziec?
jpuasz - Nie Lut 18, 2007 7:39 pm

Wesele tam nie miałam ani na żadnym przyjęciu nie byłam, ale jak jeździliśmy oglądać różne sale, to tam byliśmy. Moja opinia tutaj (nie chce mi się kopiować :P )
monika-1812 - Wto Mar 13, 2007 1:00 pm
Temat postu: Re: Zajazad "Rubin"
Jesli chodzi o Rubin w Woli Krzysztoporskiej to ja tam byłam. Rewelacja!!! Jedzenie super, sala ładnie zaaranżowana, obługa świetna. Serdecznie polecam!
nieszka - Wto Mar 13, 2007 1:54 pm

jezeli Rubin przy ul.Rudzkiej, to moge powiedziec ze jedzenie maja dobre, ale jak wygladaja przyjecia weselne to nie wiem.
W pierwotnej wersji mialam tam miec, ale lista gosci sie zwiekszyla i zrezygnowalam, ale miejsce na male przyjecie jest cudowne

aness - Czw Sie 30, 2007 7:46 pm

dzwoniłam i niestety sala tylko do 40 osób,maja sie rozbudowac ,czekaja na zezwolenie,ale w ciagu 2 lat napewno nie powieksza sali....
minio3367 - Pią Sie 31, 2007 9:13 am

Mam wesele 8 wrzesnia napisze jak bylo. :D
kryszka - Czw Lis 08, 2007 6:41 pm

minio3367 - i jak?
Agha - Pon Sty 14, 2008 1:17 pm

Witam,
będąc w Wodniku, pani poleciła mi noclegi w Rubinie. Bardzo ładny zajazd, czysty zadbany, z przepięknym ogrodem. Przeszło nam przez mysl, aby tam zrobić wesele, jednakże Pan nam odradził - co najwyżej chrzciny czy jakaś mała uroczystośc na max ale naprawdę max 40 osób. Co prawda mielibyśmy do dyspozycji apartament z kuchnią, sypialnią, łazienką i jadalnią oraz tarasem z bezpośrednim wyjściem na ogródek.

Rubiś - Nie Mar 02, 2008 9:29 pm

Ja mam małe wesele w czerwcu (na 37 os.) więc opowiem jak było.Muszę powiedzieć że po dokładych oględzinach tego miejsca jest ono naprawdę śliczne..latem musi wyglądać jeszcze lepiej!Sala jest idealna dla max.40 osób i zostaje miejsce do tańczenia.Urzekł mnie ogród oraz możliwość otwarcia drzwi balkonowych z ładnym podestem w trakcie przyjęcia.Jest bardzo czysto i elegancko.Znajdują się miejsca do parkowania.Ogólnie super!Największym minusem jest to że nie ma już wolnych terminów.
anita-gb - Wto Kwi 08, 2008 9:38 am
Temat postu: :)
06.09.08. odbywać się będzie tam moje przyjęcie ślubne. Planujemy 30 gości. Cały obiekt jest prześliczny, zadbany i naprawdę elegancki. Mimo iz jak dla mnie to drugi koniec Łodzi to nie zamieniłabym go na żaden inny :)
Kejti - Wto Kwi 08, 2008 12:13 pm

My niestety nie mogliśmy owego przybytku brać pod uwagę, ponieważ jest za malutki...

Aczkolwiek na małe przyjęcie, "Rubin" nadaje się doskonale, jeśli ktoś nie preferuje folklorystycznego ducha imprez. Lokalizacja przyjemna i spokojna, troszkę zadupie, ale jak nikomu to nie przeszkadza...
Ogólnie wszystko ładnie wygląda, poza tym, że wszystko jest troszeczkę tym przepychem przesycone, w pomieszczeniach i tak malutkich stwarza cień przytłaczającego wrażenia.
Ogólnie na +

Rubiś - Sob Lip 05, 2008 12:01 pm

Właśnie jakiś czas temu odbyło się tam moje przyjęcie weselne i musze powiedzieć,że jestem zachwycona.Obsługa staneła na wysokości zadania,menu było dokładnie takie jakie zamiawiałam,smaczne i ciepłe.Jednym słowem wszystko było dopięte na ostatni guzik.Stoły ładnie udekorowane a ogród piękny....ogólnie wszystko na wielki plus,małe przyjęcia tylko tam! Podaje adres do zdjęć z mojego wesela htt p:picassaweb.google.pl/anula1985 ,musiałam zrobić błąd w adresie ponieważ nie mogę jeszcze wpisywać linków poprawcie sobie.Pozdrawiam.
strelicja - Wto Lip 29, 2008 5:00 pm
Temat postu: przyjęcie w Rubinie
Zastanawiam się nad zorganizowaniem małego przyjęcia w Rubinie. Jakie są koszty? ile płaci się za osobę?


edit: usunęłam zbędny cytat
kryszka

Butterfly84 - Sro Paź 07, 2009 7:48 pm

Witam :-) Chciałbym odświeżyć wątek o Zajeździe Rubin i zadać pytanie: czy organizują tam całonocne wesela, chociażby do 4 rano czy tylko do późnego wieczora, tj. do 22? I czy ktoś może wie, ile obecnie wynosi cena za osobę? Pozdrawiam.
pszczółka - Sro Mar 24, 2010 9:35 pm

Dzwoniłam tam dzisiaj.
Bardzo miła pani poinformowała mnie, że liczba osób na przyjęcie weselne powinna być w przedziale 15-35 osób.
Ceny na 2010 rok: 150zł/talerzyk
Ceny na 2011 rok: może być 160-170zł/talerzyk.

Mam kilka pytań:
1. jakie miałyście menu? Czy smakowało?
2. j. w. dot. godzin przyjęcia
3. Czy tam nie jest za cisno? tzn. czy przy tańcach nie wpadaliście na siebie lub gosci siedzących przy stołach?
4. Czy dekoracja jest stała, tzn. nic nie zmieniamy, nie dodajemy?

[ Dodano: Pon Mar 29, 2010 10:39 pm ]
Nie mogę edytować, więc napiszę, co dziś widziałam w Zajeździe RUBIN:
Okolica malownicza (zajazd położony w lasku), budynek wizualnie bardzo ładny (nie ma się czego doczepić). Wewnątrz znajduje się restauracja i to w niej odbywają się przyjęcia - młody człowiek z recepcji powiedział, że na około 20 osób. Dodam od siebie, że maksymalnie na 25 osób.
Stoły były przygotowane do kolacji (liczyłam krzesła - przy jednym stole 16 sztuk, przy chyba trzech mniejszych - po 4 sztuki). Wszystkie stoliki były rozstawione po całej sali, za dużo nie było miejsca na mijanie się dwóch osób. Czysto, schludnie, pachnąco:-)
Restauracja doświetlona jest oknem wychodzącym na taras... który kończy się na podjeździe dla samochodów, ale 2-3 osoby zmieszczą się, by zapalić papierosa.
Widziałam na zdjęciach tańce w reestauracji i mogę stwierdzić jedno: jeśli komuś wystarczy na to powierzchnia 1.5x2.5m przy dwudziestu gosciach, to zajazd jest świetnym miejscem na przyjęcie.
Niestety, wesela jako takiego tam nie widzę - chyba, że obiad bez tańców, komunię czy chrzciny.

ania2011 - Pon Lut 21, 2011 5:29 pm

czy ostatnio ktos tam robil przyjecie? jakie opinie? ceny?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group