Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - Jak zacząć sprzedawać ubranka na chrzest?

Resonantser - Czw Wrz 03, 2020 3:07 pm
Temat postu: Jak zacząć sprzedawać ubranka na chrzest?
Witam wszystkich. Takie pytanie, warto zainteresować się stworzeniem sklepu do sprzedaży ubranek dla dzieci?? Niestety przez pandemie, sprzedaż mocno leży. Wiele osób przekłada chrzty co wiąże se z tym ze towar zalega... Czy internet to jedynie wyjście?
bartos90 - Sro Wrz 09, 2020 12:55 pm

Internet nic nie zmieni skoro ludzie odwołują te imprezy
Taliczan - Nie Wrz 20, 2020 2:58 pm

Proponuję na początku sprzedawać np. przez OLX, Allegro i przetestować czy będzie zainteresowanie.

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

zareczonawlipcu - Czw Kwi 01, 2021 10:46 pm

U mnie nikt chrzcin nie odwoływał - w przeciwieństwie do wesel. Moim zdaniem może to wypalić, o ile tylko zadba się o dobrą promocję sklepu. Lepiej zainwestować w pomoc profesjonalistów i zacząć być widocznym w sieci, niż robić wszystko samemu. Przeglądam wiele grup dla mam i zauważyłam, że największy problem jest ze znalezieniem ubranek na pogodę przejściową (wczesna wiosna, późna jesień). Niełatwo jest znaleźć, jakiś płaszczyk dla maluszka, który będzie pasował do okazji, a jednocześnie nie będzie kosztować majątku.
czarnamagia - Pią Sie 06, 2021 9:21 am

mozna zobaczyc na fazymazy ladne ubranka na chrzciny
oliwciaxaks - Sro Sie 18, 2021 2:39 pm

Moi znajomi zaczęli sprzedawać znajomym, a później jakoś dzięki nim rozrosła się firma :)
JonasPaul - Sro Sie 25, 2021 10:27 pm

Powinieneś przynajmniej próbować sprzedawać znajomym lub, jeśli jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem, na darmowych giełdach. A później wyciągnąć wnioski na podstawie trafności i sprzedaży.
stanbara - Wto Wrz 28, 2021 6:57 am

Wielkie dzięki za porady, własnie takiego tematu szukałem.
czarnamagia - Wto Lis 23, 2021 9:41 am

przede wszystkim najwazniejsze są ladne zdjecia, prezentacja w internecie jest najwazniejsza, kompletowanie ubranek w zestawy.





Eleganckie ubranka na chrzciny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group