Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - Campoverde

Yen_na - Wto Lis 13, 2012 7:12 pm
Temat postu: Campoverde
Campoverde Ośrodek, na północ od Nowosolnej.
Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym ośrodkiem? Oprócz strony internetowej nie mogę znaleźć na jej temat żadnych opinii :)

Jacek_W - Sro Gru 05, 2012 2:03 pm

Szczerze powiem, że pojechałem tam na żywioł, sala którą wcześniej rezerwowaliśmy wystawiła nas, ale nie żałuję. Obsługa bardzo miła i grzeczna, przyjęcie było raczej kameralne 70 osób przy stołach okrągłych z open barem, dodatkowo dj i wieczorem taniec ognia (jakoś tak :P ), super widowiskowe :) . Całość zorganizowana w niecały tydzień w sierpniu z noclegami - jedzenie bardzo dobre (duże porcje), pokoje ładne i dobrze wyposażone, cały obiekt nowy więc tego się spodziewałem. Słabo z oznaczeniem dojazdu. Obiekt blisko miasta ale w wystarczającym oddaleniu od arteri żeby było miło i kameralnie.
DagamaraS - Pią Wrz 20, 2013 8:40 pm

Witam

chciałam się zorientować czy może jeszcze ktoś korzystał z tego ośrodka? Jedna opinia to trochę mało, szukam właśnie sali wiem, że z terminami u nich elastycznie ale chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej, najlepiej od kogoś kto był :) Może jakieś zdjęcie (ale nie folderowe)

pozdrawiam

Dorotagra - Wto Paź 28, 2014 1:35 pm

miałam wesele w maju tego roku. Sala zauroczyła mnie również odrazu, tak jak piszecie, elastyczne menu które może ulec modyfikacji , obsługa wykwalifikowana, dobre jedzenie NIE ŻAŁUJE , ze wybrałam właśnie campoverde.pl

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group