Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Archiwum - Prezenty gwiazdkowe 2012

Prowansja - Pią Lis 02, 2012 1:15 pm
Temat postu: Prezenty gwiazdkowe 2012
Wszystkich świętych już za nami, sklepy pomału rozkręcają się z akcją bożonarodzeniową. Dziś już widziałam w Pepco bombki i choinki, natchnęło mnie to do założenia tego wątku. Niby do świąt jeszcze miesiąc i trochę ponad 3 tygodnie ale planować można zacząć, tym bardziej że niektórzy kupują też prezenty Mikołajowe(np.ja).
A tu link do wątku ubiegłorocznego, może znajdziecie tam jakieś inspiracje http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14068

anett.k - Pią Lis 02, 2012 1:29 pm

Ja też już zaczęłam kupować. Zawsze zaczynam kupować wcześniej bo rodzinka nie mała i tak w 1 miesiącu byłby to spory wydatek.

W aktualnym katalogu AVON jest sporo na prawdę nie drogich zestawów.
Nie jestem ich konsultantką wiec to nie reklama

Prowansja - Pią Lis 02, 2012 2:06 pm

Tesco ma już katalog z zabawkami http://itesco.pl/pobierz/...k/hm/online.swf
W ofercie tygodniowej Tesco jest też jedna strona z zestawami kosmetyków.

Kati - Pią Lis 02, 2012 2:15 pm

My dorośli w rodzinie nniejszym zrzekliśmy się prezentów :) Prezenty dostanie młody, planujemy zrobić zrzutę na zestaw pociąg towarowy z Duplo :)
Prowansja - Pią Lis 02, 2012 2:19 pm

Planuję kupić córce na Mikołaja ten komplecik, widziałam dziś w Pepco i bardzo mi się spodobał

Patrycja11 - Pią Lis 02, 2012 3:03 pm

Kati napisał/a:
y dorośli w rodzinie nniejszym zrzekliśmy się prezentów


to tak jak u nas,
Kati napisał/a:
Prezenty

dostaną dzieci. Znaczy mój syn i siostry córka.

A sam temat tych właśnie prezentów spędza mi sen z powiek.

Nie mam kompletnie żadnego świetnego pomysłu co mógłby chcieć mój syn.

justine81 - Pią Lis 02, 2012 4:40 pm

Ja już zamówiłam prezenty dla naszych rodziców i dla babć i będą to kalendarze ze zdjęciami Maciusia i jego kuzynki Emilki :)
Baaaardzo się cieszę, że mam to już z głowy - zostają mi tylko prezenty dla dzieci :)

Bian - Pią Lis 02, 2012 4:44 pm

justine81 napisał/a:
Ja już zamówiłam prezenty dla naszych rodziców i dla babć i będą to kalendarze ze zdjęciami Maciusia i jego kuzynki Emilki

U nas pewnie będzie podobnie :)

justine81 napisał/a:
prezenty dla dzieci

Spędza mi to sen z powiek już teraz. Dzieciarnia się rozrasta, w najbliższej rodzinie to póki co pięcioro w wieku od pół roku do 10 lat, w tym nasza córa. Plus po świętach jedziemy do Białegostoku i też coś wypada kupić tamtejszym maluchom z też w sumie bliskiej rodziny męża, czyli dochodzą jeszcze trzy dziewczynki i synek przyjaciół :cool:

My sobie z mężem pewnie też coś sprezentujemy nawzajem, a dla dorosłej części rodziny pewnie jakieś drobiazgi, ale jeszcze totalnie o tym nie myślałam.

Prowansja - Pią Lis 02, 2012 5:33 pm

Ja dużo prezentów nie mam: mąż, córka, rodzice, siostra, szwagier i chrześniak razem 7(lub 6 jeżeli kupiłabym coś dla rodziców razem). Siostra z reguły mówi mi co by chciała więc nie będę wymyślać. Tacie na Mikołaja kupię jakąś kawę, mamie coś z kosmetyków, mężowi spodnie albo bluzę sportową. Nie wiem co dla szwagra i chrześniaka(zapytam siostry, może mi coś podpowie).
Marcka - Pią Lis 02, 2012 5:58 pm

Bian napisał/a:
justine81 napisał/a:
Ja już zamówiłam prezenty dla naszych rodziców i dla babć i będą to kalendarze ze zdjęciami Maciusia i jego kuzynki Emilki

U nas pewnie będzie podobnie :)

u nas właśnie taki będzie prezent dla dziadków Emilci ;) a macie może namiary gdzie najtaniej można zamówic takie kalendarze?
a my z mężem sprawiamy siebie na święta zmywarkę :D
dla reszty się okaże co się zakupi ;)

justine81 - Pią Lis 02, 2012 7:12 pm

Marcka, napisałam Ci na priv - my zamawialiśmy Cewe - dość drogo ale to na papierze foto.
Znalazłam tak na szybko - http://gruper.pl/x.php/1,...CFc6V3godQV4A6Q
Tylko za przesyłkę chcą aż 20zł :?

gohnia - Pią Lis 02, 2012 7:46 pm

U mnie w rodzinie pożyczamy pomysł ze szkoły, tzn. będziemy losować komu kupujemy prezent. Dzieci sa wyłączone z gry więc też już rozglądam się za zabawkami :wink:
PaulinaPS - Pią Lis 02, 2012 7:51 pm

U nas jest zasada każdy każdemu więc prezentów będzie do zrobienia ponad 12. Dla młodszego brata już mam, dla siostry młodszej mam połowę prezentu, dla bratanka też cos jest, ale z nim to zawsze szaleję i kupuję mu ze 2 albo 3 bo nie mogę się powstrzymać:) dla większości pomysł jest. Tylko nie wiem co mamie bo kosmetyków ma pełno a ma wymagania, musi być cos przydatnego ale osobistego i tu jestem w kropce bo nie moge nic takiego znaleźć
klarysa - Sob Lis 03, 2012 11:46 am

Bian, może zamiast drogich gotowych zabawek to coś do pisania, malowania, układania, czyli wszelkie farby, kredki, plasteliny, puzzle. Największy wybór takich rzeczy jest w Gust-polu.
gebka - Sob Lis 03, 2012 12:05 pm

Ja Julce chce kupic zestaw Lego Friends taki większy.

A do męża strony każdy swojemu dziecku kupuje sam wrzucamy do worka i rozdaje mikołaj. Moim rodzicom kalendarz z Jula a babciom od strony męża zdjęcie w dużym formacie wszystich wnucząt razem

mietka - Sob Lis 03, 2012 12:47 pm

My niestety mamy do kupienia mnóstwo prezentów...
Dla rodziców (w sumie 6 osób) dla babć i dziadków (4) rodzeństwa (też 4)
Na szczęście te prezenty raczej symboliczne, ipadów sobie kupować raczej nie będziemy :D

No i dla dzieci.. A tych mamy całkiem sporo...

słonko - Sob Lis 03, 2012 3:24 pm

U nas jak od kiedy pojawiły się maluchy - losowanie wśród dorosłych + prezenty dla dzieciaków, tj. Weroniki i mojej bratanicy. Do tego przyjaciółka i jej 5-letnia córka, moja 15-letnia chrześnica...aaaaa :? , teściowie (drobny upominek , bo oni nie praktykują większych prezentów), no i my dla siebie nawzajem.
Pomysłów póki co brak :?

Malena - Sob Lis 03, 2012 4:15 pm

My powoli robimy rozeznanie - staram się kupić prezenty wcześniej, w listopadzie.

U nas dorosli raczej nie kupują sobie prezentów - my kupimy tylko rodzicom po prezencie i mojemu bratu i bratowej. Mamy 7 dzieci w rodzinie i to na nich skupiamy się prezentowo. Do tego drobiazgi dla przyjaciół.

Zabawki często oglądamy najpierw w Smyku na żywo i zamawiamy potem duzo taniej w necie. Planuję jak zawsze kupić prezenty raczej praktyczne i rozwijające, bo maluchy to mają już prawie wszystko z zabawek na topie...Wyszukamy dla dziewczynek coś do lepienia z gliny/robienia bizuterii/rysowania/projektowania ubranek/ksiązki (dziewczynki mają 10,7,4 i 2, a dla chlopaków jescze nie wiemy, a mamy ich w wieku 12, 4 i 3 lat...

Polecam Wam taką stronkę, ciekawe inspiracje wg mnie i praktyczne też:
http://www.zabawkowicz.pl/

Bian - Sob Lis 03, 2012 5:14 pm

Malena napisał/a:
Polecam Wam taką stronkę, ciekawe inspiracje wg mnie i praktyczne też:
http://www.zabawkowicz.pl/

Oj znam, znam, często zaglądam, bo dostaję newsletter :) Czasami mają prawdziwe cudeńka :)

klarysa napisał/a:
zamiast drogich gotowych zabawek to coś do pisania, malowania, układania, czyli wszelkie farby, kredki, plasteliny, puzzle. Największy wybór takich rzeczy jest w Gust-polu.

klarysa no właśnie pod tym kątem będę szukać, bo takich gotowych zabawek mają full, nawet te najmłodsze :P

Mój mąż zamiast szukać prezentów dla innych to on się zastanawia co chce ode mnie :P :twisted:

caixa - Sob Lis 03, 2012 6:59 pm

Ehhh. Jedyne co jest pewne to :
1. dla mnie i dla męża rodzice będą kupować rękawice narciarskie
2. dla męża kupię gogle bo tego mu jeszcze tylko będzie brakować
3. dla córy planujemy hulajnogę

i właściwie to wszystko co mam przemyślane :wink: . Moi rodzice niestety z tych co "wszystko mają". No może brakuje im kindla. I nad tym się zastanawiam ostatnio.

mietka - Sob Lis 03, 2012 8:03 pm

caixa napisał/a:
brakuje im kindla


ja oszczędzam ten prezent na 60-tkę mamy :)

caixa - Sob Lis 03, 2012 8:28 pm

mietka, to dobry prezent na "taka" okazję. Niestety do 60-tki rodziców nam baaardzo daleko.
malinka1984 - Sob Lis 03, 2012 8:36 pm

U nas w sumie prezent dla rodziców wybrany jeden wspólny urządzenie wielofunkcyjne z blenderem, mamie się przyda w kuchni a tacie do ucierania owoców na wino :) no i tyle a zostali mi mąż, siostra z przyszłym szwagrem i babcia a no i teściowa :D
Hatifnatka - Sob Lis 03, 2012 8:42 pm

u nas pomysłów na razie brak, poza tym, że dziadkowie dostaną kalendarze ze zdjęciami naszego synka. zostają dwie szwagierki, szwagier, teściowie, moja Mama i siostrzenica Męża... no i przyjaciele i dzieci przyjaciół (ale to drobiazgi).
chyba czas porządnie wziąć się za szukanie pomysłów na prezenty.

Pepsi - Nie Lis 04, 2012 11:49 am


M_and_M - Nie Lis 04, 2012 12:01 pm

u nas drobiazgi, dla Mam tylko coś konkretniejszego. natomiast my zazyczylismy sobie po jednym większym prezencie takim składkowym od wszystkich :)
Debussy - Nie Lis 04, 2012 12:10 pm

Ja w tym roku nie mam kompletnie pomysłu (tzn. mam dla rodziców bilety na "Łajzę" do Teatru Muzycznego, ale to jednak za mało.. przydałoby się coś dokupić)
Dla męża to już zielonego pomysłu nie mam, tzn. myślałam o czymś związanym z jego ulubioną drużyną piłkarską - podkładka pod mysz, do tego może pościel? Ale czerwona pościel nie bardzo pasuje do niebieskich ścian sypialni - i bądź tu człowieku mądry :razz:

I fajnie byłoby się z tymi prezentami uporać do końca liistopada i mieć ze łba 8)

Kupuję w tym roku (podobnie jak w poprzednim):

Mężowi
Rodzicom
Teściowej
Babci mojej
Babci męża

Bo mam nadzieję w takim gronie spotkać się na Wigilii :)

kakonka - Nie Lis 04, 2012 12:15 pm

póki co prezent mam tylko dla 9- miesięcznego syna szwagierki dla całej reszty nawet pomysłów brak ;/
Emi - Nie Lis 04, 2012 12:41 pm

Ja również nie mam pomysłu :( jedynie wiem co dostana moje dzieciaki.
Adaś lego z "zygzakiem i szpiegiem" Ania żyrafę Sophie

kochecka - Nie Lis 04, 2012 12:45 pm

ja mam jak na razie pomysł tylko dla Maksia i najprawdopodobniej za jakiś tydzień pojedziemy go kupić - kuchnia i akcesoria do gotowania by Ikea.
A reszta? Jeszcze się nie zastanawiałam.

Selene - Nie Lis 04, 2012 1:14 pm


podrozniczka - Nie Lis 04, 2012 1:21 pm

My i maz mamy dosc duze rodziny wiec mamy sporo wydatkow.
W rodzinie meza:
8 osob doroslych (tu przewaznie kupujemy parom po 1 prezencie)
8 osob w wieku 16-23 (wiem wiem 18-23 to tez dorosle ale chodzi mi o pokolenia)
3 dzieci
U mnie w rodzinie prezenty kupujemy dla:
mamy, taty, cioci, brata, bratowej, bratanicy, bratanka, chrzesnicy, kuzynowi i 3 dzieci. Poza tym drobiazgi dla cioc, wujkow i kuzynow.
Do tego dochodza prezenty dla przyjaciol i ich dzieci tu i w Polsce.
Na koniec prezent dla meza i dla naszych dzieci.
Mam juz:
ksiazke dla taty
dzbanek dla bratowej oczywiscie z Wedgwooda
album na zdjecia dla dziewczynki dla znajomych ktorym urodzila sie coreczka 2 miesiace temu
aquadoodle na jednego dziecka w rodzinie meza
butelka na ciepla wode do lozka wygladajaca jak mis dla cioci

Kiedy kupie reszte nie mam pojecia szczegolnie jak dzidzia sie pojawi na swiecie bede troche ograniczona

Prowansja - Nie Lis 04, 2012 1:31 pm

podrozniczka napisał/a:
aquadoodle

aż musiałam sprawdzić co to takiego, pomysłowe :)
podrozniczka napisał/a:
butelka na ciepla wode do lozka wygladajaca jak mis

znaczy się termofor?

gohnia - Nie Lis 04, 2012 2:38 pm

Prowansja napisał/a:

podrozniczka napisał/a:
aquadoodle

aż musiałam sprawdzić co to takiego, pomysłowe :)


Tez sprawdziłam ;) Fajna sprawa!

tulipan87 - Nie Lis 04, 2012 3:02 pm

U nas też póki co brak pomysłów :roll: Skupiamy się głównie na dzieciach(4), dorosłym ( w sumie 14 osób) kupujemy symboliczne prezenty.
Dla chrześnicy planuję zestaw do sprzątania, lalkę z nosidełkiem, bądź kasę sklepową z koszykiem i akcesoriami, bo ma korbę na każdy z tych tematów :smile:
Bratankowie męża napiszą pewnie list do Mikołaja, bo ciężko kupić im coś czego nie mają.
Zostaje tylko mój własny, osobisty syn, który i tak nie czai o co chodzi w tych świętach, a jednak prezent dla niego spędza mi sen z powiek.

Bian - Nie Lis 04, 2012 3:09 pm

podrozniczka napisał/a:
aquadoodle

gohnia napisał/a:
Tez sprawdziłam Fajna sprawa!

I ja :P Podoba mi się :) I nawet mam jednego kandydata do takiego prezentu :)

podrozniczka no faktycznie duża rodzina plus przyjaciele - jest komu kupować prezenty :)

PaulinaPS - Nie Lis 04, 2012 3:25 pm

podrozniczka napisał/a:
aquadoodle
też sprawdziłam, kiedyś były takie tablice magnetyczne na podobnej zasadzie.
Ja na razie męczę sie nad pomysłami i ciężko mi idzie. Dla taty juz mam, mamie nie wiem co, Starszy brat chyba dostanie płytę z jakimś koncertem tylko trzeba zawiązać konspirację z bratową czy czasem takiego nie ma. Bratowa tu też konkretnego pomysłu brak ale myślę nad zestawem rajstopy z polarem i pasek albo kosmetyczkę. Bratanek uwielbia Auta więc pewnie jakąś zabawkę licencyjną i koszulkę w tym motywie którą już mam. Pomysły na prezent dla starszej siostry nie mam, chciałam jakieś kosmetyki ale ostatnio ma na wszystko uczulenie wiec nie będę kombinować w tym kierunku. Młodsza siostra dostanie cienie do powiek, bo ciągle zabiera mi moje. Młodszy brat ma już perfumy i tym sposobem został mi mój N. który zażyczył sobie torbę sportową. A no i PT. ale dla niej niech się N martwi :)

Prowansja - Nie Lis 04, 2012 3:59 pm

Wymyśliłam prezent dla mamy(tylko nie wiem czy na Mikołaja czy na Gwiazdkę)-perfumy Shopping Time, bardzo fajny flakonik a i pachnie ślicznie, podobno to taka podróbka Versace Bright Crystal

podrozniczka - Nie Lis 04, 2012 4:16 pm

Prowansja napisał/a:

podrozniczka napisał/a:
butelka na ciepla wode do lozka wygladajaca jak mis

znaczy się termofor?


Dzieki Prowansja za nic nie moglam sobie przypomniec tego slowa :smile:
A ten termofor jest podobny do tego


CIesze sie ze aquadoodle przypadl Wam do gustu jako pomysl gwiazdkowy. Ben dostal taki zestaw na urodziny (wersja Rainbow) i do tej pory to tego wraca. NIe mowiac o tym ze niczego tym nie brudzi.

PaulinaPS - Nie Lis 04, 2012 4:27 pm

podrozniczka, misiek jest super, gdzie taki kupiłaś? Moja siostra to zmarzluch więc dla niej idealne :)
Stokrotka812 - Nie Lis 04, 2012 5:29 pm

U mnie tez mnóstwo prezentów do kupienia, a pomysły mam tylko na nieskończoną ilość prezentów dla Franka :)
Hosiole - Nie Lis 04, 2012 9:20 pm

My musimy kupić prezenty:
- Stasiowi- zestaw narzędzi do majsterkowania
- córce mojej siostry- na pewno garnuszek klocuszek (ale pewnie na tym się nie skończy)
- dziadkowie męża x2- ?
- moja babcia- ?
- teściowie- tu się zastanawiam nad jakimiś biletami (może teatr)
- moja mama- spódnica (już kupiona)
- przyjaciele

Patrycja11 - Pon Lis 05, 2012 8:59 am

Prowansja, mój tato miał perfumerię Christophera Darka. Potwierdzam pięknie pachną i ładnie wyglądają :)
taja - Pon Lis 05, 2012 2:16 pm

o reeety, ja nawet nie pomyslałam jeszcze o prezentach !! ja staram się kupować dobre kawy, książki, kosmetyki (ale jak wiem jakie dana osoba potrzebuje) najwiekszy problem będzie z mężem, jak zawsze. i chyba w tym roku dam mu syna i niech spada.

własnie..... kurcze... należałoby się zacząć za jakimis drobnostkami rozglądac, tym bardziej, że przed świetami moge na to siły nie mieć...

zapomniałam po prostu o świetach :) :cool:

asia7 - Pon Lis 05, 2012 2:32 pm

taja napisał/a:
zapomniałam po prostu o świetach


akurat Tobie to wolno :) myślę, że nikt by Ci tego za złe nie miał jakbyś w ogóle zapomniała o prezentach :p (szczególnie, że masz spore szanse spędzenia Świąt na porodówce :smile: )

Ja zupełnie jeszcze nie mam weny co do prezentów, póki co pochłania mnie myślenie o wyprawce :roll:

taja - Pon Lis 05, 2012 2:34 pm

asia7 napisał/a:
póki co pochłania mnie myślenie o wyprawce
to było powodem mojego zapomnienia :)
Prowansja - Pon Lis 05, 2012 4:41 pm

Chyba od środy Carrefour rusza z katalogiem zabawkowym ale w internecie go jeszcze nie ma.
paulinkaaMU - Pon Lis 05, 2012 8:17 pm

taja napisał/a:
i chyba w tym roku dam mu syna i niech spada.


padłam :smile:

u nas prezentów go kupienia sporo:
- dla nas nawzajem (prawdopodobnie kupimy sobie po jakimś ciuchu, nawet domyślam sie, że będą to swetry, ale niespodzianki :wink: )
- dla rodziców
- dla rodzeństwa (brat i siostra męża i mój brat)
- dla dziadków - na pewno drobiazgi (mamy ich razem pięcioro), tylko co?
- dla dzieci w rodzinie - roczna chrześnica męża i czteroletnia siostrzenica - zabawki + 2 miesięczny synek kuzynki (urodził się właśnie w sobotę :wink: ) .

Jednym słowem szykuje się duuuuzo wydatków no i niestety wymyślania, bo pomysłów póki co brak :roll:

taja - Pon Lis 05, 2012 8:41 pm

paulinkaaMU napisał/a:
pomysłów póki co brak
to własnie odwieczny problem... a u nas do tego co napisałam, kupujemy jeszcze płyty dvd i płytyt z muzyka
ZoltyTulipan - Pon Lis 05, 2012 8:47 pm

a ja jako, że w tym roku spędzę także pierwszą Wigilię z rodziną mojego Ł. muszę się zastanowić co każdemu kupić :)
I tak pomyślałam (kiedyś dostała od cioci i bardzo mi się podobało) o malowanych bombkach :) Tzn. oprócz tradycyjnie pomalowanej bombki jest jeszcze Imię + data :) Wydaje mi się fajną pamiątką i każdy dostanie swoją :)
a o mojej rodzinie jeszcze nie myślałam... :(
Może im kupię taki koszt podarunkowy z Almy z ulubionymi przysmakami :)

ppola - Pon Lis 05, 2012 8:48 pm

A my sobie zażyczyliśmy wspólny prezent i wczoraj został zamówiony ekspres do kawy :smile:
No i tyle pomysłów a ludzi do obdarowania dużo oj dużo :roll: ale wiem jedno nie zgodzę się tym razem na składkowy prezent dla teściowej, sami coś kupimy i już.

misiao1983 - Pon Lis 05, 2012 9:09 pm

Spodobała mi się ta mata aquadoodle, chyba wykorzystam pomysł :)
Prowansja - Pon Lis 05, 2012 9:47 pm

misiao1983 napisał/a:
chyba wykorzystam pomysł :)

ja chyba też, czytałam właśnie na Allegro,że ten flamaster wypełnia się wodą przynajmniej dziecko mi nie pomaże po ścianach

Ambrozja - Wto Lis 06, 2012 1:38 pm

Ja w sumie nie muszę kupować wiele prezentów, bo tylko rodzicom i Boskiemu, ale za to mama i Boski prezent muszą mieć podwójny, bo w Wigilię mają imieniny :wink:

No i może jeszcze jakiś drobiazg dla 2 koleżanek, ale na to to już nie mam zupełnie pomysłu :-?

anuszkaa - Wto Lis 13, 2012 9:24 am

jak narazie prezent dla szwagierki

a dla mamy wielofunkcyjna szczotka parowa do czyszczenia i prasowania

Ambrozja - Wto Lis 13, 2012 1:33 pm

No to ja wymyśliłam, że moja mama na gwiazdkowo-imieninowy prezent dostanie


PaulinaPS - Wto Lis 13, 2012 10:51 pm

uffff ja mam większość prezentów z głowy, w tym roku postawiliśmy na książki, płyty z muzyczka i koncertami wg. gustu. Zostały mi jeszcze dwie kobitki : siostra i bratowa i czekam na jakieś podpowiedzi od zainteresowanych
Deco-Strefa - Sro Lis 14, 2012 12:16 am

słonko napisał/a:
U nas jak od kiedy pojawiły się maluchy - losowanie wśród dorosłych + prezenty dla dzieciaków
Ze strony rodziny M jest dokładnie tak samo (już od kilku lat). Poza tym w tym roku pojawił się pomysł, aby prezent dla dzieciaków tez był składkowy - zobaczymy jak się sprawdzi.

Oczywiście od nas Antoś dostaje osobny prezent.
Ze strony mojej rodziny nie ma losowania, ale dla dorosłych to raczej symboliczne prezenty.

Mimo to wychodzi u nas: 12 prezentów dla dorosłych, 5 dla dzieci, 6 dla przyjaciół

Konkretnych pomysłów na razie nie mam niestety

agacionek - Sro Lis 14, 2012 12:10 pm

My dorosłym tzn rodzicom dziadkom po drobiazgu- podobnie jak taja kosmetyki, kawa herbata.
Teraz widziałam w tesco takie zestawy: "herbata, jakieś dobre ciastka, kubek" itd. Koszt ok 40 zł. Samemu można zrobić dużo taniej i ładnie zapakować :)

Problem z mężem, bo tydzień wcześniej ma urodziny więc muszę dwa prezenty wymyslić...

No i mamy 3 chrześniaków- chyba największy wydatek...

magda26 - Sro Lis 14, 2012 12:13 pm

Chwilowo tylko pomysł dla dzieci:
Tośka:

Chrześnica moja i chrześniak M.:

Jeszcze został mój chrześniak...dla niego coś z Cars-ów.

marthussia - Czw Lis 15, 2012 11:06 am

Ja również mam problem z prezentami. Na szczęście na prezenty dla rodziców składamy się z moim rodzeństwem więc troszkę taniej zawsze wyjdzie. Nie mniej jednak nadal brak pomysłów na te prezenty :(
justine81 - Czw Lis 15, 2012 12:04 pm

Ja wczoraj odebrałam kalendarze - wyszły cudowne, na papierze foto, w rozmiarze A3 panorama, super :) Czyli mam z głowy prezent dla mojej mamy, 3 babć, teściowej i teścia :)
Zostały dzieci:
7-letnia dziewczynka, 3-letnia dziewczynka, 6 miesięczna dziewczynka, no i mój Maciuś.
Dla najmłodszych zastanawiam się nad szczeniaczkiem uczniaczkiem lub gąsięnnicą gawędziarką :)
No i jeszcze prezent dla mojej siostry i jej męża mi został ... tu może być problem..

Patrycja11 - Czw Lis 15, 2012 1:40 pm

a ja zamówiłam kalendarze, bo stwierdziłyśmy z siostrą że skoro tata przylatuje na święta to od razu sobie go zabierze. A ponieważ zamawiałam już któryś z rzędu to miałam 30% zniżki+przesyłka gratis, więc za dwa kalendarze wyszły nam śmieszne pieniądze.

Dla Leny kupujemy wózek dla lalek Hello Kitty, laptopa i jeszcze jakąś zabawkę i zapewne coś jeszcze tylko moja siostra musi coś wymyślić,
Dla Gaba rowerek biegowy, zestaw samochodzików, traktorek i być może laptopa.
Dla mojego męża perfumy david beckham signature bo zauważyłam że mu się już kończą.

Dla siostry i szwagra pomysłów BRAK !! :?

Bian - Czw Lis 15, 2012 5:36 pm

Dla Hani pacynka-krowa jako dodatek do głównego prezentu, na który mam milion pomysłów:


I podobnie dla młodszego chrześniaka M. pacynka-słonik:

magda26 - Pią Lis 16, 2012 9:02 am

Bian Tośka ma właśnie krowę i słonia i jest nimi zachwycona, zresztą ja też :razz:
poison_moon - Pią Lis 16, 2012 12:06 pm

W zeszłym roku o tej porze miałam już 90% prezentów i to było fantastyczne uczucie :) A w tym roku d... blada, ani prezentów, ani pomysłów, a do obdzielenia kupa ludzi:
Baśka - dostanie prezent mikołajkowo-imieninowo-gwiazdkowy jak tylko dotrze do nas z paybacka - kuchnia Tefala
mąż - nie mam pojęcia
siostra - komplet szalik + czapka, ew. szalik + rękawiczki
mama - nie mam pojęcia
teściowa -j.w.
teść - książka o Tolku z Dywizjonu 303 (już zakupiona)
szwagier - ksiązka (Zrób sobie raj Szczygły)
szwagierka - nie mam pojęcia
bratanek męża - j.w.
bratanica męża - jakaś biżuteria?
moi dziadkowie - kalendarz ze zdjęciami Baśki
moja chrzestna i jej mąż - nie mam pojęcia
kuzyn - j.w.
kuzynka - biżuteria?

magda26 - Pią Lis 16, 2012 1:29 pm

Ja dodam, że mam już wszystkie prezenty dla dzieci :smile: poszalałam wczoraj na Allegro i zakupiłam co trzeba.
Zostali:
rodzice - kalendarz z Tośką i dalej nie mam pomysłu...
babcie - coś dla zdrowotności typu: Geriavit, Biovital...
mój brat i szwagierka - kasa (połączone z imieninami i urodzinami, więc chcą coś sami sobie kupić), coś ze słodyczy, aby coś jednak było pod tą choinką
siostra M - ?? ?

momo - Wto Lis 20, 2012 8:18 am

A ja prezentowo mam pytanie do naszych Pań fotograf :) mąż chciałby dostać album ze zdjęciami jakiegoś znanego fotografa, ale ja znam tylko A. Lebovitz, A. Geddes i W. Wantucha. Dwie pierwsze odpadają, bo to chyba nie klimat męża, a ostatni - bo ja się nie zgadzam :P w związku z tym możecie mi podrzucić jakieś inne nazwiska, albo konkretne pozycje? Dzięki :)
Bian - Wto Lis 20, 2012 11:07 am

Uff główne prezenty dla najmłodszej dwójki zamówione.

Hania dostanie żółwia Alberta


A Bartuś Dino Bazyla


Z kolei moja chrześnica (niecałe 7 lat) dostanie Style Me Up (gumki do włosów do samodzielnego zrobienia) i książkę z serii Zaopiekuj się mną, bo od dwóch miesięcy ma swojego kotka :)



justine81 - Wto Lis 20, 2012 11:48 am

Bian napisał/a:
dostanie Style Me Up

ale to fajne :) widziałam na Allegro, że jest więcej rzeczy z tej serii, chyba pomogłaś mi rozwiązać problem z prezentem dla chrześnicy męża :) Dziękuję dobry człowieku!

anooleczka - Wto Lis 20, 2012 1:18 pm

U nas krucho z kasa w tym roku.
Wigilia jest u nas wiec postanowilismy male prezenciki zrobic wszystkim.
Podarujemy kazdemy czekoladki wedla (w pijalniach sa super czekoladki- bombki, aniolki itp.)w torebeczkach.

Torebki:



Wyliczylismy, ze bedzie nas to kosztoalo ok 250zl calosc.
Kazdy dostanie cos milego i nie bedzie to kolejna rzecz, ktora do niczego sie nie nadaje :p

Karola5 - Wto Lis 20, 2012 1:53 pm

anooleczka, możecie też zrobić ciasteczka winietki:

http://www.tchibo.pl/Zest...p400022300.html

anooleczka - Wto Lis 20, 2012 1:54 pm

Karola5, dzieki za pomysl :)
mietka - Wto Lis 20, 2012 7:11 pm

już wiem co kupię mojemu mężowi


w końcu nie będą się poniewierać po całym domu :)

naszym dzieciom kupujemy drobne prezenty, bo dostaną ich tyle, że i tak nie ogarną co od kogo, to tak tylko, żeby znalazły coś rano pod choinką.
dla Helenki kupiona


Franio zażyczył sobie walizkę na autka


a oprócz tego będzie bardziej praktycznie, bo musimy im kupić meble na zabawki do pokojów, bo już czas, żeby wszystkie zabawki wyniosły się z jadalni..

teściom chcę kupić jakiś zestaw obiadowy, albo sztućce, bo zawsze jak jest więcej osób u nich, to jest problem z nakryciami :D

gohnia - Wto Lis 20, 2012 7:19 pm

mietka, pomyślałam, że kupujesz mężowi zestaw zegarków :wink: Taki organizer to dobry pomysł na prezent... muszę się nad nim poważnie zastanowić!
taja - Wto Lis 20, 2012 7:33 pm

gohnia, pomyślalam tak samo :smile:
mietka - Wto Lis 20, 2012 7:38 pm

gohnia, taja, jak zobaczyłam mój wpis to rzeczywiście tak wygląda :) zeestaw zegarków już niezły posiada, ja je chcę jedynie ogarnąć w jednym miejscu :)
taja - Wto Lis 20, 2012 7:39 pm

to dla mojego przydałby się organizer na perfumy.... :roll:
ppola - Wto Lis 20, 2012 8:02 pm

mietka napisał/a:
ja je chcę jedynie ogarnąć w jednym miejscu
dobrze że podkreśliłaś że TY chcesz je ogarnąć bo Twój mąż no nie wiem ;P
mietka - Wto Lis 20, 2012 8:58 pm

ppola, :smile: :smile: :smile:


wiesz... prezent dla Franka też służy ogarnięciu wszechobecnych autek :)

Hosiole - Wto Lis 20, 2012 9:15 pm

mietka, a gdzie taki organizer można zamówić?
mietka - Wto Lis 20, 2012 9:49 pm

znalazłam różne na allegro. jeszcze się nie zdecydowałam tylko czy na 6 czy na 10...
ewa.krzys - Sro Lis 21, 2012 8:01 am

Aż przejrzałam wątek w poszukiwaniu pomysłów na prezenty i nadal pusta, niestety...

Prezent dla Mamy - jakieś perfumy,
Prezent dla Taty - na pewno jakieś perfumy,
Prezent dla Siostry - sama sobie coś wybierze,
Prezent dla Szwagra - na pewno perfumy.
Prezent dla Teściowej - nie mam pojęcia,
Prezent dla Teścia - nie mam pojęcia,
Prezent dla Męża - NIE MAM POJĘCIA,
Prezent dla mojej 4-letniej chrześnicy - nie mam pojęcia,
Prezent dla 2-letniej chrześnicy K. - nie mam pojęcia.

Czyli czas zacząć myśleć o czymś :roll:

M4rcysi4 - Sro Lis 21, 2012 10:59 am

mietka, spadłaś mi z nieba z tym organizerem :smile: Ja biedna nie wiedziałam, że coś takiego jest i dwa lata temu kupiłam tylko taką pierdołę

Teraz jednak już się nie mieszczą i wiem co kupić :smile:
Niech Ci dzieci zdrowo rosną! :mrgreen:

Karola5 - Sro Lis 21, 2012 1:14 pm

dziewczyny korzystałyście może z takiej zakładki do książek? zastanawiam się na prezent czy to praktyczne:

ppola - Sro Lis 21, 2012 1:26 pm

Karola5 napisał/a:
czy to praktyczne:
nie mam pojęcia ale jest piękne :dribble:
Karola5 - Sro Lis 21, 2012 2:07 pm

ppola, są różne wzory... :smile:
http://modna.pl/zak%C5%82adki

ppola - Sro Lis 21, 2012 2:34 pm

Karola5, dzięki to chyba mam prezent dla teściowej :smile:
Bian - Sro Lis 21, 2012 2:55 pm

ppola dobra myśl :) Moja teściowa pochłania mnóstwo książek, też by jej się przydało i zapewne spodobało :)

A my od teściów zażyczyliśmy sobie sokowirówkę :smile:

justine81 napisał/a:
chyba pomogłaś mi rozwiązać problem z prezentem dla chrześnicy męża

justine81 no to super :)

paulinkaaMU - Sro Lis 21, 2012 11:24 pm

Karola5, te zakładki są śliczne :smile: pomysł na prezent...hmm dla mnie na pewno byłaby idealna 8)
Prowansja - Czw Lis 22, 2012 1:17 am

Wreszcie ruszyłam z zakupem prezentów, póki co skupiam się na mikołajkowych i mam:
dla mamy

dla taty

dla szwagra

zostali mi jeszcze:mąż,córka, siostra i chrześniak.

taja - Czw Lis 22, 2012 7:57 am

myślałam, myślałam i dla męża wymyśliłam rękawiczki do prowadzenia samochodu. takie zimowe, z gumą, muszę teraz takie poszukać
Prowansja - Czw Lis 22, 2012 1:31 pm

I kolejne prezenty mikołajkowe:
dla chrześniaka

dla córki

jeszcze jakąś zabawkę jej kupię do tego i będzie git, myślałam o takim bączku

widziałam takie w Carrefour

Karola5 - Czw Lis 22, 2012 2:20 pm

ja jeszcze myślę nad czymś takim -Kubek termiczny w kształcie obiektywu


ppola - Czw Lis 22, 2012 2:23 pm

Karola5, na gruponie właśnie jest :)
Prowansja - Czw Lis 22, 2012 2:44 pm

Karola5 napisał/a:
-Kubek termiczny w kształcie obiektywu

bardzo fajny :)
A ja wymyśliłam dla męża spodnie dresowe, mam już z Pumy na oku(tzn.na aukcji). To już tylko siostra mi została.

Misiak87 - Czw Lis 22, 2012 2:45 pm

Zastanawiam się nad reklamowaną grą, dla chrześnicy:


taja - Czw Lis 22, 2012 2:50 pm

rekawiczki znalazłam w himountain, oby w sklepie były, bo w necie są.
a dla mamy chcę jakiś osobisty drobiazg... taki jakiś szczególny, tak aby wiedziała, że ja kocham... ale jeszcze nie wymysliłam co to...

RenataGobrowicz - Czw Lis 22, 2012 2:56 pm

Świetny pomysł z tym kubkiem termicznym, być może dla męża go sprawię:)
Dla chrześniaka kupiłam już Solarny robot czyli zestaw do samodzielnego składania robotów zasilanych światłem. Myślę , że mu się spodoba:)

Hatifnatka - Czw Lis 22, 2012 3:02 pm

kalendarze ze zdjęciami synka już do mnie dotarły i zamówienie z Merlina też. więc już prawie mam skompletowane prezenty tegoroczne :)
wrzucam dla inspiracji:

dla szwagierki:



dla drugiej szwagierki:



dla szwagra:



dla pary przyjaciół:



dla siostrzenicy Męża:



dla córeczki przyjaciół:


tulipan87 - Czw Lis 22, 2012 3:05 pm

Mateusz od moich rodziców dostanie

+ niespodziankę

Od chrzestnej ( prezent "na wyrost", ale nie chcę ingerować w pomysł mojej siostry :) )


A od nas jako dodatek do czegoś (jeszcze nie wiem czego)

Karola5 - Czw Lis 22, 2012 3:58 pm

tulipan87, ten konik to dla was? ;P
tulipan87 - Czw Lis 22, 2012 4:03 pm

Karola5 napisał/a:
tulipan87, ten konik to dla was?

Jak by był żywy to bym się nie obraziła :)
Ale ten ma podobno służyć mojemu dziecku :)

Karola5 - Czw Lis 22, 2012 5:27 pm

tulipan87, w obecnym wieku to chyba chętnie będzie go obśliniał? :smile: :)
ava - Czw Lis 22, 2012 6:42 pm

tulipan87, moja siostrzenica dostała takiego konia na biegunach na pierwsze urodziny, a dopiero od jakiegoś czasu (obecnie ma niecałe 17 miesięcy) korzysta z niego w odpowiedni sposób :wink:
M_and_M - Czw Lis 22, 2012 7:38 pm

ppola napisał/a:
Karola5 napisał/a:
czy to praktyczne:
nie mam pojęcia ale jest piękne :dribble:


w temacie takich zakładek to znalazłam też tu: http://www.kolczykarnia.p...i-do-ksiazek/38
przed chwilką odebrałam przesyłkę z bizuterią, muszę przyznać ze jestem bardzo miło zaskoczona, że zdjęcia tak dobrze oddają rzeczywisty wygląd

mietka - Czw Lis 22, 2012 9:23 pm

No dobra, Helenka "napisała" list do Mikołaja.. a właściwie wymieniła jednym tchem, co koniecznie musi dostać pod choinkę...

Roszpunkę z długimi włosami..


lakę, która pije mleczko i się śmieje


Barbie wróżkę...
(ta już kupiona)


Kopciuszka w karecie....


i różowy grzebień... taki jaki ma księżniczka...

hmmmm... widział gdzieś ktoś taki grzebień?



a tymczasem Franciszek....

wyrzutnia do autokuli..


walizeczka na autka z torem wyścigowym


wspomniał jeszcze o kilku autkach...

PaulinaPS - Czw Lis 22, 2012 9:46 pm

mietka napisał/a:
i różowy grzebień... taki jaki ma księżniczka...

hmmmm... widział gdzieś ktoś taki grzebień?

ja widziałam w rossmanie były w zestawie ze szczoteczka do włosów dla niemowląt taką miękką z włosia były słodko różowe i niebieskie :)

mietka - Czw Lis 22, 2012 10:01 pm

PaulinaPS napisał/a:
były w zestawie ze szczoteczka do włosów dla niemowląt taką miękką z włosia


hmmm.. tyle, że Helenka ma bardzo długie i gęste włosy, nie wiem czy jej będzie odpowaiadał.. .no i jak ją znam powinien mieć brokacik i cekinki :D

PaulinaPS - Czw Lis 22, 2012 10:05 pm

to można ta szczoteczkę wyjąć z zestawu, ja to kupuje, bo myję tą szczoteczka twarz :)
W tesco na widzewie i w tulipanie są stoiska z akcesoriami do włosów, tak też coś takiego widziałam :)

mietka - Czw Lis 22, 2012 10:25 pm

PaulinaPS, dzięki :) muszę poszukać :)
Ela_i_Adam - Czw Lis 22, 2012 10:43 pm

mietka a tą walizkę na autka to gdzie kupiłaś? mojemu by się przydała bo ginie pod samochodami i są wszędzie :lol:
mietka - Pią Lis 23, 2012 8:03 am

Ela_i_Adam napisał/a:
walizkę na autka to gdzie kupiłaś?


jeszcze nie kupiłam, na allegro jest

marlena89 - Pią Lis 23, 2012 8:41 am

mietka, taką znalazłam i nawet z Roszpunką :smile:
http://allegro.pl/hm-rosz...2768720527.html
http://allegro.pl/hm-hell...2768720536.html

mietka - Pią Lis 23, 2012 9:53 am

marlena89, dziękuję :)
Kati - Pią Lis 23, 2012 1:50 pm

Polecam jak ktoś nie wie co kupić dziecku... moje uwielbia



http://shopping.groupon.pl/d-13383237-Lampka-nocna

na grouponie po 55 zł

Elaes_87 - Pią Lis 23, 2012 2:22 pm

Kati, No właśnie się nad nim zastanawiam. Tylko nie wiem czy na początku nie będzie jej rozpraszał uwagi... Na allegro sa tańsze z tego co kojarze
ppola - Pią Lis 23, 2012 3:30 pm

W Rossmanie też jest tańszy ;)
tulipan87 - Pią Lis 23, 2012 3:38 pm

Karola5 napisał/a:
tulipan87, w obecnym wieku to chyba chętnie będzie go obśliniał?

ava napisał/a:
moja siostrzenica dostała takiego konia na biegunach na pierwsze urodziny, a dopiero od jakiegoś czasu (obecnie ma niecałe 17 miesięcy) korzysta z niego w odpowiedni sposób

Wiem, że Mateusz jest jeszcze na to za mały, dlatego napisałam, że to "prezent na wyrost" :)

Karola5 - Pią Lis 23, 2012 4:27 pm

tulipan87, napisałam to raczej żartobliwie :smile:
ja jeszcze myślę nad:

lub

Debussy - Sob Lis 24, 2012 10:17 am

No ja narazie mam następujące pomysły:

Mama i tata -> bilety do Teatru Muzycznego na:



(my oczywiście też na to idziemy)

Mama -> masażer karku:


Tata -> i tu jeszcze nie wiem.. albo e-papieros:

albo duża paczka jakiejś dobrej kawy ziarnistej:


No i mąż... największa zagwostka. Narazie wymyśliłam:




Tylko nie wiem czy można to kupić w jakimś stacjonarnym sklepie? :wink:

Teściowa:
narazie tylko książka:



i może jeszcze jakiś zestaw do makijażu, np.


I dla babć, chyba standardowo:


+ jakieś bombonierki

bambolea - Sob Lis 24, 2012 10:56 am

Debussy, takie gadżety widzewskie to chyba tylko w sklepie kibica.
misia-misia - Sob Lis 24, 2012 7:57 pm

u nas też już ruszyło się w sprawie prezentów. Majcia dostanie od nas:
-książeczki do kąpieli




- komplet z Bambi: sukieneczka, opaska i rajstopki


no i pewnie coś jeszcze będzie...

Debussy - Sob Lis 24, 2012 8:26 pm

bambolea napisał/a:
Debussy, takie gadżety widzewskie to chyba tylko w sklepie kibica.


W przyszłym tygodniu tam podjadę :wink:

A dzisiaj kupiłam w Rossmannie dla teściowej, zestaw do malowania:


siajba - Nie Lis 25, 2012 9:00 pm

Poszukuje prezentu dla małego chłopczyka 8 miesiecznego. Podsuniecie coś praktycznego. :razz:
Hosiole - Nie Lis 25, 2012 10:02 pm

Mamy kolejne prezenty "odhaczone" :smile:
Staś dostanie trójkołowy motor na akumulator, wszyscy dziadkowie i babcie Biovital w świątecznym zestawie z kubkiem, a mąż jeansy (oczywiście z flagą ;P ).
Córeczka kuzynki "garnuszek klocuszek".
Do kupienia został prezent dla mojej mamy i dla teściów...

mietka - Nie Lis 25, 2012 10:23 pm

Hosiole napisał/a:
oczywiście z flagą


niemożliwe!!! :smile: :smile: :smile:

marlena89 - Sro Lis 28, 2012 11:22 am

W naszej rodzinie jest tak, że prezenty dostają tylko najmłodsi. Tak więc chrześniak mój otrzyma:
Lalka dla chrześnicy T (ta pomarańczowa):

i

W związku z tym, że synek mojego brata (2,5roku) lubi na wszystkim "siatat" i robić "bim bim" :D

my kupujemy koparkę a babcia samochód.

Bian - Sro Lis 28, 2012 11:34 am

U nas kolejne prezenty 'odhaczone' :)

Dla synka chrzestnego Hani Ciasto-plasto:


Dla dwóch z czterech moich przyjaciółek prezenty główne zamówione. Jedna dostanie zakładkę do książki, a druga wisior. Oprócz tego wszystkie dostaną ręcznie robione kule musujące do kąpieli.




My z mężem kupujemy sobie bilety na przyszłoroczny koncert Iron Maiden :smile: :smile: :smile: A od moich rodziców dostaliśmy kasę na mopa parowego :)

Selene - Sro Lis 28, 2012 11:48 am


tulipan87 - Sro Lis 28, 2012 9:59 pm

marlena89, w ubiegłym roku kupiłam chrześnicy lalkę z tej serii. Wykonana jest całkiem nieźle, tylko zawiodło mnie to, że np. nie można zmienić jej fryzury( kupiłam taką uczesaną w 2 kitki), bo włosy są tak przyklejone, że nie ma takiej możliwości.
No i Zuzię chyba "przeraża" naturalność tej lali, bo do zabawy wybiera typowe bobasy :)

marlena89 - Sro Lis 28, 2012 10:10 pm

tulipan87, właśnie ja chciałam normalnego bobasa, no ale pannica sobie tą zażyczyła... A co śmieszniejsze w aukcji jest napisane, że ze względu na długie włosy lalki można czesać :cool:
tulipan87 - Sro Lis 28, 2012 11:13 pm

marlena89 napisał/a:
A co śmieszniejsze w aukcji jest napisane, że ze względu na długie włosy lalki można czesać :cool:

bo pewnie można skoro mają rozpuszczone włosy :) tylko ja sobie wybrałam taką specyficzną :)

ppola - Czw Lis 29, 2012 8:55 am

Bian napisał/a:
My z mężem kupujemy sobie bilety na przyszłoroczny koncert Iron Maiden
tez sobie zazyczyłam ten prezent :smile:
anuszkaa - Czw Lis 29, 2012 9:42 am

tesciowej kupuje bieznik na lawe i vita buerlecithin.
chrzesnica meza dostanie bon umpominkowy do jakiejs sieciowki
mezowi kupuje



a tata, tesc i brat jeszcze nie wiem

martka - Czw Lis 29, 2012 1:30 pm

My już jesteśmy właściwie na finiszu zakupów gwiazdkowych:
- moja mama - książka:


- mój tata - nóż do grzybów (dzięki inspiracji misia-misia z lat ubiegłych :) )
- teściowa - kocyk polarowy + książka kucharska:


- teściu - koszula
- dzieciaki - różne gadżety typu skarbonki/puszki, breloczki do kluczy, tabliczki na drzwi + słodycze


- siostra R. z mężem - album na 300 zdjęć

- i nasz Julian - traktor, którym miał okazje pobawić sie u znajomych i oszalał na jego punkcie :)


momo - Czw Lis 29, 2012 2:07 pm

martka, z nieba mi spadłaś! Znajomi mieli ten traktor, Anielka była zachwycona, a ja jeszcze bardziej :P niestety nie pamiętali, gdzie go kupili, a ja nigdzie nie mogłam znaleźć :roll: dzięki! Kolejna rzecz do dopisania na liście prezentów dla dziewczynek :P
Patrycja11 - Czw Lis 29, 2012 2:09 pm

momo, ja kupiłam taki właśnie tylko bez Pana w traktorku, w kiosku koło domu za 14,99 :)

Gab baaaaaaaardzo go lubi :)

momo - Czw Lis 29, 2012 2:12 pm

Patrycja11 napisał/a:
w kiosku koło domu za 14,99 :)


szczęściara :razz:

martka - Czw Lis 29, 2012 2:31 pm

Patrycja11, ale gra/jezdzi/swieci też ten Twój traktor? bo my kupiliśmy go za 70 zł, więc chyba jednak czymś muszą się różnić :)
Julek uwielbia naciskać w nim odgłosy zwierzątek i czeka jak się powie co to za zwierzątka i potrafi tak 12345343 razy pod rząd :smile:

Patrycja11 - Czw Lis 29, 2012 2:37 pm

martka, skoro za 14,99 z kiosku koło domu to chyba oczywiste jest ze nie jest on Fisher Pricea tudzież innej wypasionej firmy.
Jeździć jeździ, nie świeci i nie gra, ale mojemu dziecku w zupełności taki wystarczy.

martka - Czw Lis 29, 2012 2:49 pm

Patrycja11, a już się przestraszyłam, że troszkę przepłaciliśmy ale ufff :)
MadMar - Czw Lis 29, 2012 5:46 pm

ja nie mam jeszcze koncepcji na prezenty :(
Mężowi chcę sprawić e-papierosa
A pozostałym jeszcze nie wiem

Największy problem jak co roku to chrześniak Męża- 9 lat i ma wszystko :(
No i jeszcze chrześnica 18 miesięcy

Malena - Pią Lis 30, 2012 1:44 am

Ja na razie znalazłam fajny prezent na początek grudnia i odliczanie do Świąt - kalendarze adwentowe! Pamiętacie te z dziecińśtwa z okienkiem? Teraz jest mnóstwo rodzajów, ponizej link z kilkoma pomysłami, można samemu zrobić też.
Ja zakupiłam Mikołaja dla chrześnicy i chrzesniaka i postanowiłam napisać 24 wierszyki o odliczaniu do Wigilii z różnymi zadaniami, zagdkami świątecznymi i nie tylko - mama będzie im codziennie otwierała jedną szufladkę, czytałą wierszyk, który na końcu stanie się całością + w srodku będzie cukierek:) Odliczanie od soboty 1 grudnia:)



różne kalendarze
http://www.zabawkowicz.pl...towe---top.html

mietka - Pią Lis 30, 2012 8:25 am

wczoraj udało mi się "odhaczyć" prezenty mikołajkowe dla dzieci, w końcu jak Mikołaj wpadnie w nocy po listy, to musi cos na parapetach zostawić (jak byłam mała tez tak rodzice robili ;)
dla Frania mam

a dla Helci

martka - Pią Lis 30, 2012 8:27 am

Malena napisał/a:
Pamiętacie te z dziecińśtwa z okienkiem?

jasne!co roku je dostawałam na Mikołajki i zawsze mnie korciło, żeby szybciej otworzyć te wszystkie okienka :smile: I ta większa, wyczekana czekoladka kryjąca się pod 24.12 :D Tak mi te kalendarze utkiwły w pamięci, że sama co roku kupuje je naszym dzieciakom w rodzinie. Już pewnie sobie dzieciaki zakodowały, że od cioci Marty to zawsze go dostaną :)

Malena, a ten ikeowski Mikołaj jest super!

Zuza12345 - Pią Lis 30, 2012 10:23 am

my wczoraj zaczęliśmy bój świąteczno - prezentowy
... jest ciężko..

dla chłopca 2 - latka


dla dziewczynki lat 7... mam nadzieje ze nadal jest na tym samym etapie co we wrześniu..


i samochodzik z telefonem na sznurku z przyciskami.. dla dziecka... jeszcze nie wiemy którego..

brakuje prezentu dla piatoklasisty, dla dziewczynek: 1,2 i 3 lata :(

Prowansja - Nie Gru 02, 2012 3:30 pm

Ja jeszcze walczę z prezentami mikołajkowymi ale już kupiłam 2 ostatnie:
dla męża

dla siostry:

i do tego kolczyki.
Teraz mogę się myśleć o prezentach gwiazdkowych.

Hosiole - Nie Gru 02, 2012 5:16 pm

Z racji tego, że uległam namowom i kupiłam sobie na mikołajki:


to i przy okazji mam gwiazdkowy prezent dla mamy :smile: :


i dla teściowej podkład Lancome w kompakcie :wink:

i kolejny drobiazg dla Lilii:

ava - Nie Gru 02, 2012 6:44 pm

martka napisał/a:
Tak mi te kalendarze utkiwły w pamięci, że sama co roku kupuje je naszym dzieciakom w rodzinie
He, he, a ja od kilku lat kupuję je dla siebie :D
mietka - Nie Gru 02, 2012 6:46 pm

Hosiole napisał/a:
uległam namowom i kupiłam sobie na mikołajki:


jest cudowny, prawda :)

Hosiole - Nie Gru 02, 2012 8:10 pm

mietka napisał/a:
jest cudowny, prawda :)

Prawda, namówiłam też mamę na niego i wczoraj poszła i sobie kupiła :smile:
Szaleństwo :wink:

misiao1983 - Nie Gru 02, 2012 8:58 pm

Dla syna
Dla 4letniej siostrzenicy
Dla 9cio i 13 letniej siostrzenicy wspólny prezent
Dla 16letniego siostrzeńca będzie karnet do kina.

Karola5 - Nie Gru 02, 2012 10:57 pm

zamówiłam na prezent:
kalendarze

kubek

dla mam:


Kati - Pon Gru 03, 2012 4:16 pm

kilka pudełek lego dla Misia :lol:
caixa - Pon Gru 03, 2012 7:16 pm

No to ja już mam:
dla Kai - hulajnoga


dla moich rodziców podróżników -
kosmetyczka


i waga ręczna do bagażu


teść zgodnie z listem do Mikołaja dostanie komplet bielizny ciepłochronnej


brat i bratowa zażyczyli sobie bon upominkowy do IKEA

dla bratanicy zamówiłam projektor


a mąż dostanie ukochane perfumy


mam jeszcze kilka drobiazgów do zakupienia ale i tak jestem z siebie dumna, że tak szybko decyzję podjęłam 8)

mietka - Pon Gru 03, 2012 8:08 pm

caixa, a dla mnie? :smile: :smile:
caixa - Pon Gru 03, 2012 8:13 pm

mietka, przecież wyraźnie napisałam, że mam jeszcze kilka rzeczy do kupienia ;P .
paulinkaaMU - Pon Gru 03, 2012 10:04 pm

ja właśnie miałam prosić o pomoc w znalezieniu pomysłu na prezent dla 4-latki, która jest fanką wszelkich princess i wszystkiego, co różowe, ale misiao1983 chyba już mój problem rozwiązała - świetny namiot, idealny dla księżniczki :D
Bian - Wto Gru 04, 2012 5:41 pm

Właśnie zamówiłam - od moich rodziców dla starszej wnuczki, czyli córki mojego brata :smile:

poison_moon - Wto Gru 04, 2012 7:46 pm

paulinkaaMU, Baśka ma bardzo podobny i uwielbia w nim siedzieć (mimo, że jeszcze nie zdaje sobie sprawy że to zamek księżniczki :wink: )
MadMar - Wto Gru 04, 2012 8:04 pm

My w końcu kupiliśmy dla 1,5 rocznej chrześnicy męża
przyznam szczerze, że chyba łatwiej kupić coś 4-5 letniej dziewczynce jakoś mi się wydaje więcej różnych fajnych zabawek :)

Ale fajnie było pobuszować w zabawkach- dawno tego nie robiłam :)

Malena - Wto Gru 04, 2012 8:23 pm

Nasze poczynione świąteczne zakupy:

-dla chrześnicy i chrześniaka (lat 3 i 4) - po zestawie 2 książek Wojtka Mikołuszki(bardzo je polecam, są świetne - ten naukowiec jest okcem 3 dzieci i sam spisał ich najciekawsze pytania, by stworzyć te książki)




-dla bratanka lat 3,5 - puzzle Auta z Zygzakiem


-dla chrześnicy lat 4 - tutu


-dla bratanicy lat 7 - kocha Monster High, więc zestaw - szkicownik modowy, piórka do włosów i błyszczyki



-dla brata i bratowej książkowo + wino będzie


-dla mnie i męża mieszkaniowo - blachy



zostały prezenty dla rodziców i babci i jednej bratanicy.

ps: kto ma pomysł na prezent dla 11-latki, która lubi plastykę i rysuje, ale ma już wszystkie zestawy do robienia biżuterii, garnków, gipsowych malowanych figurek itp...

mietka - Wto Gru 04, 2012 9:17 pm

Malena napisał/a:
po zestawie 2 książek Wojtka Mikołuszki(


ale fajne!!! dzięki Malena :)

Malena napisał/a:
dla chrześnicy lat 4 - tutu


będzie zachwycona :)

wiolancia - Czw Gru 06, 2012 9:11 am

A dla mnie mąż i teściowa wybrali prezenty korzystając z nocnej(70%) wyprzedaży w Media Expert.
Od teściowej blender

Od mężulka radio samochodowe

paulinkaaMU - Czw Gru 06, 2012 1:31 pm

Malena napisał/a:
-dla chrześnicy lat 4 - tutu


sliczna :D aż musialam pogooglać, co to (w sensie "tutu" słyszę pierwszy raz). Malena, a jaka jest przybliżona cena takiej spódniczki?

mietka - Czw Gru 06, 2012 6:17 pm

paulinkaaMU, ok. 40 zł. można też kupić piękne tiulowe spódniczki w h&m. helena ma chyba z 8 w różnych kolorach, bo najbardziej takie lubi i nosi prawie codziennie... :) im bardziej "puchata" tym lepiej :D

[ Dodano: Czw Gru 06, 2012 6:20 pm ]
ale najpiękniejsze są te

niestety nawet w promocji (200zł) uważam że są ciut za drogie :D

Malena - Czw Gru 06, 2012 7:27 pm

paulinkaaMU napisał/a:
Malena, a jaka jest przybliżona cena takiej spódniczki?

150zł dla dziewczynki, firma OCh Tutu :) ja dostanę mały rabat, dlatego się zdecydowałam.co ciekawe - robią też wersje 'dla dużych dziewczynek" - dorosłe tutu za 350zł).

wiem, że drogo, ale robią rewelacyjnie, tiul jest dobrej jakości i świetnie wykanmne, wiele warstw - może tak szybko się nie podrze. Koleżanki córka biega już bardzo długo w takiej spódniczce.

paulinkaaMU - Czw Gru 06, 2012 10:07 pm

Malena, dzięki :) trafiłam na ich stronę internetową i obstawiałam tak w ok.150-200zł :wink: Niestety akurat dla 4-latki w naszej rodzinie planujemy kupić drobiazg do 60-70zł, ale chrześnica T. ma już 1,5 roczku, więc może za rok.. :wink:

mietka, ta, którą wkleiłaś, zabójcza, sama bym taką chciała :smile:

misia-misia - Czw Gru 06, 2012 10:23 pm

ja już mam w zasadzie wszystko...
W tym roku skromnie, ale liczy się gest :)

Dla mamy:


dla taty:


dla mamy i taty wspólnie:
w trosce o ich serduszka


dla Majki:








dla brata: (urodzinowo i świątecznie)



mietka - Pią Gru 07, 2012 8:33 am


Zuza12345 - Pią Gru 07, 2012 11:08 am

misia-misia, gdzie mozna dostac ten kubek.. bo jak patrzyłam na allegro to czas dostawy po wiekszości nieznany

mietka, Helenka ma super bluzeczke :) klasa :)

caixa - Pią Gru 07, 2012 7:19 pm

Zuza12345 napisał/a:
Helenka ma super bluzeczke :) klasa


Też H&M :D ...

Malena - Sob Gru 08, 2012 1:20 am

mietka napisał/a:
na pewno zachwycą małą damę

slicznie Hella wygląda! przyłączam się do zachwytów nad całą stylizacją, cóż za rockowy charakter:)

kinix21 - Sob Gru 08, 2012 2:07 am

dla mamy:

plus jakieś słodkości

dla T.

plus

i druga część mikołajkowego prezentu, która nie dotarła na czas


dla Tośki


i łopatka, bo mi się złamała

dla wujka


dla babci

plus szukam jakiegoś zestawu dobrych mydeł

agulka1989 - Sob Gru 08, 2012 10:33 am

A u nas w tym roku będzie bardzo skromnie (zakładając, że w ogóle będziemy cokolwiek komukolwiek kupować)... Niestety, czasem bywa i tak.
malinka1984 - Sob Gru 08, 2012 9:11 pm

Dla mamy:


Dla taty:


Dla teściowej:
pościel tylko że foty nie mogę znaleźć w necie

Dla siostry i szwagra:




lmyszka - Sob Gru 08, 2012 9:17 pm

A ja w czarnej d... :(
misia-misia - Sob Gru 08, 2012 9:46 pm

Zuza12345 napisał/a:
misia-misia, gdzie mozna dostac ten kubek.. bo jak patrzyłam na allegro to czas dostawy po wiekszości nieznany


ja zamawiałam z allegro właśnie.

Ale podobne są w Manufakturze w toys4boys, tam na górze. Trochę droższe i bardziej "plastikowe" no i bez logo. Ale jeśli ci ta logo nie zależy to mogą być.

motylica - Sob Gru 08, 2012 10:00 pm

u nas póki co w planach bo jeszcze nic nie zakupione:

mąż


hanna


zofia

(lub cos podobnego)

rodzice


babci i teściowej pewnie jakies kosmetyki o słodkości z "krakowskiego kredensu"

wiolancia - Nie Gru 09, 2012 1:04 pm

Dla męża(sam sobie wybrał :smile: )

Dla moich rodziców:fotoksiążka
Dla babci fotokalendarz,taki jak ten z misiem tylko oczywiście ze zdjęciem Aluni

agulka1989 - Nie Gru 09, 2012 2:02 pm

wiolancia, gdzie zamawiałaś ten fotokalendarz?


edit: dobra, już wiem :) wypatrzyłam znak wodny na zdjęciu :)

A przyszedł już? Zadowolona jesteś?

wiolancia - Nie Gru 09, 2012 3:32 pm

agulka1989 dopiero dziś zamówiłam.Sprzedawca ma bardzo dobre opinie,mam nadzieję,że wszystko będzie OK.Jutro pewnie dostanę projekt,a jak kalendarz dotrze to dam Ci znać. :)
misia-misia - Nie Gru 09, 2012 4:26 pm

wiolancia napisał/a:
Dla babci fotokalendarz


My też dla babci i dziadka zamówiliśmy fotokalendarz.
Tyle że nasz jest 12 kartkowy, z 12 zdjęciami Majki, na każdy miesiąc inne zdjęcie.

niesia2708 - Nie Gru 09, 2012 5:06 pm

Dla Mamy kosmetyki plus body bo zmarzluch jest :)
Dla taty piżama,
dla męża koszula polarowa.

Powinnam jeszcze coś kupić siostrzeńcom,ale nie mam pomysłu. 3 chłopców- 4,6 i 7 lat. Mają tyle cioć i wujków, że zabawek mają masę. Książki, gry, puzzle były ostatnio więc nie wiem.

Malena - Nie Gru 09, 2012 5:21 pm

agulka1989 napisał/a:
u nas w tym roku będzie bardzo skromnie (zakładając, że w ogóle będziemy cokolwiek komukolwiek kupować)... Niestety, czasem bywa i tak.

Agulka, nie martw się - wiadomo, że bywa różnie, najważniejsza jest atmosfera i bliscy, a nie im większy prezent tym lepszy - może jeszcze uda się jakieś drobiazgi dla siebie nawzajem kupić? A jak nie to grzaniec pod kocykiem i życzenia, to jest najważniejsze w świętach. Ja to bym chciała kupić co roku wszystkim mnóstwo prezentów, ale mamy w rodzinie duzo dzieci, więc dorośli sobie nie kupują. A jak słyszę w pracy od koleżanek, że kupują wszystkim - ciociom, babciom, kuzynom, dzieciakom, sobie - to też bym chciała, może kiedyś.

monika_zyga - Nie Gru 09, 2012 8:16 pm

Ja się ogranęłam prawie ze wszystkim w ten weekend i strasznie się cieszę, że mam z głowy
U nas każdy piszę listy co chce dostać, więc nie ma problemu z pomysłami

Teściowa-suszarka, koszula nocna, portfel
Teściu-termowentylator do samochodu i kosmetyki do auta
Rodzice-odtwarzacz CD+mama-bluzka,tata-książka "Atlas chmur"
Siostra-piżama
Mąż-perfumy+śmieszne bokserki
Siostrzenica-zestaw lekarza, gra z literkami do nauki angielskiego
Szwagier-zapalniczka z grawerem+kosmetyki

anooleczka - Pon Gru 10, 2012 7:49 am

Dla siostry


aguuuunia44 - Pon Gru 10, 2012 11:44 am


motylica - Pon Gru 10, 2012 6:03 pm

ja sobie dziś prezent już kupiłam :wink:


Ewa_Ewi - Pon Gru 10, 2012 6:21 pm

Malena napisał/a:
u nas w tym roku będzie bardzo skromnie
mysle, ze w sytuacji ograniczonych srodkow mozna pomyslec o samodzielnym przygotowaniu prezentow np. kulinarnie http://ugotuj.to/przepisy...rob_to_sam.html Ja osobiscie wolę dostać fajny szal-komin zrobiony na drutach czy kolczyki niz nietrafioną rzecz z sieciowki. Handmade jest jednoczenie takim miłym, osobistym prezentem, w którego wykoannie trzeba sie zaangażować i "wysilic", dlatego - bardziej wartościowym.
mietka - Pon Gru 10, 2012 6:39 pm

Ewa_Ewi napisał/a:
Ja osobiscie wolę dostać fajny szal-komin zrobiony na drutach


nooo jak ja bym Ci taki szal zrobiła to wolałabyś dostać nawet krawat albo kalesony :)


Jak się ma zdolności to można kombinować i czas jeszcze trzeba mieć. Dużo czasu.

Ja już finiszuję. Zostały mi do kupienia 3 prezenty :)

Bian - Pon Gru 10, 2012 6:50 pm

mietka napisał/a:
Ja już finiszuję.

Ja na szczęście też.

Kalendarze dla rodziców musimy tylko odebrać. Teraz na dniach kupiliśmy prezenty dla trzech dziewczynek z rodziny M., z którymi pewnie zobaczymy się po świętach. Tak symbolicznie.

Dla dwóch młodszych:


Dla czterolatki puzzle:


My z mężem w tym roku to samo :P Bilety na:


Z większych prezentów pozostało nam kupić dwa, z symbolicznych trzy.

anooleczka - Wto Gru 11, 2012 8:02 am

No to mam komplet:

My- stacja pogody



Rodzice (jedni i drudzy), Siostra B, Szwagier B, Babcia B, Moja Babcia- aniolki z czekolady w przeslicznych torebkach z karnecikami :p





Moja siostra- stojak na bizu




Dodatkowo na urodziny/imieniny (w okresie swiat)

Dla moich rodzicow


Dla mamy

wiolancia - Wto Gru 11, 2012 11:55 am

Dla mojego chrześnika:

Dla Ali:

Dla chrześnicy męża

momo - Wto Gru 11, 2012 12:04 pm

Nie będę ukrywać, że ten wątek uratował mnie przed głowieniem się nad kilkoma prezentami :D

I tak: mąż - zegarek i książka o fotografii
mama - obrus
tata - koszulka z okazji 50. urodzin i fotoobraz ze zdjęciem wszystkich jego dzieci
siostra - skarpetokapcie
bracia - eleganckie koszule
druga siostra - zakładka do książki (w stylu zamieszczonej przez Karola5 i anooleczka )
żona taty - książka Jerzego Stuhra "Tak sobie myślę..."
chrześnica - tu ukłon w stronę Bian, zestaw Style me Up do robienia spinek (właśnie przyszło, jestem trochę rozczarowana, więc dokupię jeszcze jakąś książkę - jaką?? Co czytają teraz 10 - latki? Czy to już czas na "Zmierzch"? :P )
nasze dziewczynki - odtwarzacz CD i zestaw audiobooków i płyt z piosenkami.

Wszystko właściwie zamówione, codziennie odwiedza mnie kurier :) mąż ma jeszcze swoją rodzinę do ogarnięcia, ale to już jego problem :P kupiłam tylko wody toaletowe dla jego siostrzenicy i bratanicy, z resztą niech sobie radzi sam.

anooleczka, inspirując się Twoim postem, chciałam zapakować w te ikeowe torebeczki własnoręcznie zrobione ciasteczka, ale w mojej Ikei (Janki) nigdzie nie mogłam tego znaleźć :/ w którym miejscu to leży?

anooleczka - Wto Gru 11, 2012 12:10 pm

momo, wszystkie rzeczy do pakowania zawsze lezaly zaraz przed kasami..
Ja nie bylam jeszcze w Porcie w Ikei, ale mam nadzieje ze jeszcze sa :)

risonia - Wto Gru 11, 2012 12:18 pm

U mnie już kupionę prezenty dla dzieciaków :)
dla mojej chrześnicy - Maniek tir i autka ( no taki prezęt chciała ) a dla jej malutkiej siostrzyczki mata edukacyjna
dla drógiej chrześnicy , branzoletka i kolczyki
dla siostrzyczek chrześnicy lala barbi i zestaw lego dla dziewczynki

dla chrześniaka męża Maniek laweta i autka dla jego siostry zestaw lego i dla brata też lego


Dla rodziców i teściów oraz babci kalendarz ze zdjęciami Basi

Został i tylko prezent dla męża i dla Basi

momo - Wto Gru 11, 2012 12:23 pm

anooleczka napisał/a:
wszystkie rzeczy do pakowania zawsze lezaly zaraz przed kasami..


aha, no to w Jankach nie było...

Zuza12345 - Wto Gru 11, 2012 12:23 pm

dla córki znajomych słonik

juz przekazany na ręce dziecka..

mała zadowolona - my również :)

Bian - Wto Gru 11, 2012 1:06 pm

momo napisał/a:
Style me Up do robienia spinek

momo no ten zestawy takie niewielkie są. Ja też dokupiłam książkę i tunikę z Endo dla chrześnicy, żeby zestaw prezentowy powiększyć :P

momo napisał/a:
Czy to już czas na "Zmierzch"?

Hmmm jak dla mnie jeszcze trochę za wcześnie, chociaż teraz dzieci tak szybko dojrzewają, że cholera wie :P A może coś z cyklu o Mikołajku?

momo - Wto Gru 11, 2012 1:22 pm

Bian napisał/a:
zestawy takie niewielkie są


zdecydowanie, nosiłam się z zamiarem kupienia jeszcze tego z gumkami do włosów, ale teraz już wiem, że nawet dwa nie dadzą rady :)

Bian napisał/a:
może coś z cyklu o Mikołajku?


no właśnie coś ostatnio słyszałam, że jakiś nowy się pojawił, może rzeczywiście to dobry pomysł :)

Kati - Wto Gru 11, 2012 2:17 pm

Kupiliśmy sobie na gwiazdkę



klarysa - Wto Gru 11, 2012 2:18 pm

momo, a nie Harry Potter dla tej 10-latki? Nie znam się na tak dużych dzieciach, ale Harry'ego chyba nawet w szkole się przerabia, więc może się przydać.
Kati - Wto Gru 11, 2012 2:20 pm

klarysa napisał/a:
Harry'ego chyba nawet w szkole się przerabia
na co się przerabia ? :wink:

nie, Harry nie jest omawiany :) ))

Debussy - Wto Gru 11, 2012 3:36 pm

Dla męża:

Bokserki trójpak z H&M i Big Bird z Reserved:







i zapachowo:




Moi Rodzice -> bilety do Teatru Muzycznego na :



Mama:
ksiązka:


i masażer karku:



Teściowa:
książka:


Zestaw do makijażu:



Babcia Nr 1:




Babcia Nr 2:






Nie mam nadal pomysłu dla taty... ten e-papieros to chyba nie jest jednak dobry pomysł... :roll:

Selene - Wto Gru 11, 2012 3:55 pm

Kati napisał/a:
klarysa napisał/a:
Harry'ego chyba nawet w szkole się przerabia
na co się przerabia ? :wink:
nie, Harry nie jest omawiany :) ))


Ja miałam go w liście lektur dodatkowych, ale to tylko u mnie w szkole dawno temu ;)

Mój PM dostał talony na dosyć sporą sumę (z okazji świąt od szefa) do Tesco i liczę na to, że dzięki temu coś mi się uda zakupić, ewentualnie dogadam się z mamą w kwestii wymiany na gotówkę ;)
pojawił się nowy pomysł jeśli chodzi o mamę - siostra proponuje jej kupić obraz do salonu, bo po nowym roku planuje totalną zmianę wystroju. Znalazłyśmy miejsce gdzie można kupić coś bardzo ciekawego, ale obawiam się nie trafić w jej wizję. Dlatego wybieram się w najbliższych dniach zapytać o możliwość wypisania jakiejś karty podarunkowej, żeby sobie sama wybrała :)

klarysa - Wto Gru 11, 2012 5:40 pm

Kati napisał/a:
klarysa napisał/a:
Harry'ego chyba nawet w szkole się przerabia
na co się przerabia ? :wink:

No przerabia się na lekturę. ;) Ale dobrze, że nie.

wiolancia - Sro Gru 12, 2012 1:31 pm

Debussy te bokserki z Wielkim Ptakiem są mega :smile:
paulinkaaMU - Sro Gru 12, 2012 11:01 pm


Debussy - Czw Gru 13, 2012 10:20 am

Aaaa!! Mąż mi dobrze podpowiedział i chyba mam już prezent dla taty :smile:
Tata jest maniakiem Krety, był tam już trzy razy i planuje czwarty, a więc... dzisiaj lecę do Empiku w poszukiwaniu następujących pozycji książkowych z tematyki kulinarnej:





Oby coś było, a jak nie, to może zdążę zamówić? :-)

M4rcysi4 - Czw Gru 13, 2012 11:18 am

Debussy, jak zamówisz dziś to jeszcze przyjdzie :wink:
aguuuunia44 - Czw Gru 13, 2012 12:48 pm


Hatifnatka - Czw Gru 13, 2012 1:45 pm

Okruszek od nas dostanie:






Debussy - Czw Gru 13, 2012 3:35 pm

No i udało się :) Byłam w Empiku i kupiłam tą książkę :



Ale jeszcze wpadł mi w oko i kupiłam kubek dla męża:



i wychodzi na to, że nie wiedziałam co mężowi kupić, a dostanie najwięcej prezentów :roll:

tulipan87 - Czw Gru 13, 2012 3:35 pm

Hatifnatka, mamy tę przebijankę z ostatniego zdjęcia. Kupiliśmy na później, bo była w atrakcyjnej cenie, ale ostatnio Młody ją wygrzebał z szafki i mamy go z głowy średnio na godzinę. Oczywiście nie używa młoteczka, ale wkłada i wyjmuje te klocki.
Bian - Czw Gru 13, 2012 4:42 pm

Odebraliśmy dzisiaj w Foto Jokerze kalendarze - wyszły super :)

No i dzieciaki mamy obkupione już wszystkie. Dla córki szwagra:


Dla syna szwagra - chrześniaka męża:


Został do kupienia drobiazg dla mojego brata i dla jednej z przyjaciółek.

Zuza12345 - Czw Gru 13, 2012 6:23 pm

wczoraj



oraz

dla mojej siostry, która robi prezenty dla rodziców i teściów z tego co zrozumiałam stroik albo świecznik

monika_zyga - Czw Gru 13, 2012 7:50 pm

Zastanawiam się nad dokupieniem dla siostrzenicy 3,5 roku słodziaka śpiewaka, chyba w zeszym roku to był hit, a teraz będzie w realu za 17 zł.
To chyba dobra cena?
Czy dobry pomysł na ten wiek?

misia-misia - Czw Gru 13, 2012 9:25 pm

My dzisiaj odebraliśmy już ostatni prezent - dla rodziców i brata - fotokalendarz. Wyszedł genialnie!! jestem mega zadowolona :)
Prowansja - Pią Gru 14, 2012 12:14 am

Ja też dziś pokupiłam co nieco i została mi już tylko siostra. Mam:
dla męża

dla córki

dla siostrzeńca

dla mamy

dla taty

dla szwagra

jeszcze mu dokupię do tego bombonierkę owoce morza bo bardzo lubi i tacie też cos słodkiego do tych kaw.
Jeszcze siostra i koniec.

cotumka - Pią Gru 14, 2012 10:44 am

a ja jak zwykle jeszcze jestem w lesie z prezentami...... :wstyd:
agnies89 - Pią Gru 14, 2012 11:12 am

dla mojego przyszłego małża ;D



dla taty



dla mamy



dla przyszłej teściowej jakaś pościel

dla chrześnicy A.



dla babci, dziadka, brata A. i jego dziewczyny nie mam nawet pomysłu ;/

kakonka - Pią Gru 14, 2012 11:29 am

w tym roku nie szalejemy i prezenty kupujemy tylko dla dzieci i siebie :P
dla siostrzeńca K.


dla chrześniaka K.


dla K.
(na starość będzie trenował spostrzegawczość :P )
drugi chrześniak K.


bratanek:

siostrzeniec:

Jeszcze coś dla mojej mamy sióstr i babci. i brak pomysłu I najważniejszy prezent - dla naszego Synka :P

mietka - Pią Gru 14, 2012 11:52 am

Podsumowując....
Dla Helenki.

dla Franka, mojego "prawie chrześniaka" i jego brata po walizie

dla małej siostry męża

dla Helci od jednej babci

i od drugiej

dla Frania...
jedna babcia

i druga


(bo to też ja musiałam wymyślić :) )

dla męża



dla wszystkich 3 naszych babć kalendarze z bachorkami

dla mojej mamy
kieliszki do wina, oooo takie



dla taty chyba płyta


no i coś dla teściowej jeszcze musze kupić. ale to jutro

aaaaa jeszcze dla mojej bratanicy

marciami - Pią Gru 14, 2012 1:12 pm


becky232 - Pią Gru 14, 2012 7:59 pm

Ja dopiero zamierzam się wybrać na zakupy - jak zwykle będę je robiła z dzikim tłumem.
majonez46 - Pią Gru 14, 2012 8:10 pm

a ja już wszystko mam ... dla maluchów klocki lego ... dla mojej perfum a dla rodziców zestaw świeczek i dla taty zestaw śrubokrętów dla drugich podobne. Udało mi się przed tłumem kupić :P
wiolancia - Sob Gru 15, 2012 9:08 am

Dla teściowej książka:

Cienie do brwi:

i ramka ze zdjęciem Aluni,ale nie mogę znaleźć zdjęcia.

A dla teścia dekoder do telewizora:

Karola5 - Sob Gru 15, 2012 10:48 am

Dla brata:

caixa - Sob Gru 15, 2012 1:02 pm

No ja już mam prawie wszystko. Został bon dla opiekunki Kai. :-)
Prowansja - Sob Gru 15, 2012 1:59 pm

Ostatni brakujący prezent kupiony, kolczyki dla siostry

jeszcze jej kupię coś słodkiego i koniec kupowania prezentów :)
Kupiłam jeszcze do kaw dla szwagra

i dla córki
książka podobna do tej

motylica - Sob Gru 15, 2012 8:19 pm

mały update u moich dzieci:

od szwagra dostaną:







od nas:


i szukamy dwóch dużych lalloopsy 8)

od dziadków:




uff!

M4rcysi4 - Sob Gru 15, 2012 8:32 pm

Mama:torebka,
Tata: szczoteczka elektryczna i zestaw kosmetyków adidas,
Teściowa:skórzana kosmetyczka + zestaw kosmetyków do włosów Gliskur,
Teść: zestaw głośnomówiący- bluetooth,
Nie mam jeszcze dla męża i chrześniaka :smile:

Patrycja11 - Nie Gru 16, 2012 9:13 am

Czas więc i na moje podsumowanie prezentowe:

Rodzice
- fotokalendarze

Dla Gabrynia:

od mojej siostry (dzięki Deco-Strefa :* )



od nas:



Od mojego taty:



Dla Leni:

od nas:





Od mojego taty:


Zuza12345 - Nie Gru 16, 2012 12:03 pm

+ parę cienkich pasków(zielony i beżowy)

dla chrześnicy



dla teściów szklanki do whisky i nie tylko komplet 24 sztuki

i dla siostry symbolicznie bo miało nie być ale sadze ze i tak coś zrobi .. figurkę duża mikołaja z śmieszna zakręconą czapką

paulinkaaMU - Sro Gru 19, 2012 8:55 pm


M4rcysi4 - Sro Gru 19, 2012 9:36 pm


motylica - Czw Gru 20, 2012 11:07 am

dla córek szwagra [x2]:


oraz


a dla naszych jeszcze:



misiao1983 - Pią Gru 21, 2012 10:33 am

Dla 16 latka , bo nie ma czegos takiego jak karnet do kina wrrrrr....
Prowansja - Pią Gru 21, 2012 12:34 pm

misiao1983 napisał/a:
bo nie ma czegos takiego jak karnet do kina wrrrrr....

jak to nie ma, Cinema City ma vouchery, wiem bo mąż z pracy dostaje.

misiao1983 - Pią Gru 21, 2012 12:40 pm

Prowansja napisał/a:
Cinema City ma vouchery, wiem bo mąż z pracy dostaje.
no wlasnie tylko dla firm
momo - Pią Gru 21, 2012 1:57 pm

misiao1983 napisał/a:
Dla 16 latka , bo nie ma czegos takiego jak karnet do kina wrrrrr....


misiao1983, łączę się w bólach, też chcieliśmy kupić - mocno się zdziwiłam, że nie ma takiej możliwości

mietka - Pią Gru 21, 2012 7:13 pm

kolejne prezenty, które kupiłam lub o których wiem, że dostaniemy



















domek do pomalowania




spódniczkę z hm w kropeczki


więcej nie pamiętam....

momo - Pią Gru 21, 2012 7:59 pm

mietka napisał/a:
więcej nie pamiętam....


Za wszystkie szczerze żałuję, proszę o naukę...?? :P

Dobrze, że mieszkasz w domku mietka :D ja dziewczynkom dobierałam prezenty pod względem tego, gdzie je później postawię/schowam :roll:

mietka - Pią Gru 21, 2012 8:12 pm

momo napisał/a:
Za wszystkie szczerze żałuję


raczej żałuję, że nie mogłam sobie pozwolić na kupno tego....


ale trochę drogie...

momo, mamy bardzo dużą rodzinę, dużo rodziców, babć, rodzeństwa, kuzynów, chrzestnych, także to, że udało mi się w "inspiracjach" przemycić pościel i płyty dvd to i tak spory sukces :)

a moja mama kupuje moim dzieciom meble na zabawki :D

[ Dodano: Pią Gru 21, 2012 8:14 pm ]
a w tej naszej wielkiej rodzinie oprócz naszej dwójki jest tylko jedno dziecko - moja bratanica, także wszyscy skupiają się na tej trójce....

anooleczka - Czw Gru 27, 2012 11:21 am

Dla dzieci od 1,5 roku (tak mi sie wydaje) polecam ksiazke Nacijnij mnie
http://babylandiaa.blogsp...isnij-mnie.html

Super zabawa.. nawet dorosli sie bawia

agacionek - Czw Gru 27, 2012 1:39 pm

Ok nie doczytałam ;)
MadMar - Czw Gru 27, 2012 1:41 pm

agacionek, http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15691 :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group