Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - Gospoda "Starówka" w Starowej Górze

Pecetka - Pon Lis 30, 2009 12:58 pm
Temat postu: Gospoda "Starówka" w Starowej Górze
Cześć,
Czy ktoś z Was był na weselu lub innym przyjęciu w gospodzie "Starówka" w Starowej Górze? Jakieś spostrzeżenia, uwagi? Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam.

misia111 - Wto Gru 01, 2009 12:23 pm

Czy mówimy o tym miejscu?

http://www.gospoda-starowka.pl/

Jeżeli tak, to mogę powiedzieć, że jako restauracja miejsce to jest sprawdzone. Wyroby mięsne są bardzo dobre, pochodzą z ZPM Grot (jest to również właściciel lokalu). Tylko lokal trochę mały jak na wesele...

Pecetka - Wto Gru 15, 2009 11:37 am

Zgadza się, jedzenie jest przepyszne. Na naszym weselu i tak nie będzie więcej niż 50 osób, poza tym jest jeszcze ogród a wesele w czerwcu więc myślę, że nie będzie ciasno.
konkret42 - Sro Sty 20, 2010 4:27 pm

jedzenie - smaczne - potwierdzam!
anetka-klem - Sro Sty 20, 2010 10:38 pm

Byłam w Gospodzie na obiadku - duuuużo i smaaacznie !
Zosia1311 - Czw Mar 17, 2011 6:25 pm
Temat postu: starówka
Zrobiliśmy tam uroczystość rodzinną i nigdy więcej, tego błędu nie popełnimy.Posiłki podawali nie na czas, goście chodzili niezadowoleni a ja musiałam pracować za obsługę- tłumaczenie kierownika, że to czas urlopu, ktoś na zwolnieniu- mnie nie przekonuje tyle, że jedzenie było dobre ale ja nie mogłam go spróbować bo cały czas musiałam coś robić albo chodzić do kuchni i ,, prosić" aby podali to czy tamto na czas. Nie należy do miłych wysłuchiwanie od gości skarg. Nasza reklamacja została zlekceważona więc ostrzegam wszystkich przed organizowaniem imprez okolicznościowych w tym lokalu.
emiiskaa - Wto Mar 31, 2015 7:09 pm

nie polecam restauracji - byliśmy tam na obiedzie w sobote, biedny Paweł się zatruł. może i ładnie, ale więcej tam nie wstąpimy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group