Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Z kraju i ze świata - Zamęczony koń na drodze do Morskiego Oka

Audiolka - Sro Lip 29, 2009 9:40 pm
Temat postu: Zamęczony koń na drodze do Morskiego Oka
Po prostu koszmar!!! Nie słyszałam o tym wcześniej, dopiero dzisiaj.
tekst

film

temidaaa - Sro Lip 29, 2009 9:47 pm

trąbią o tym od dwóch dni. Ciekawe tylko co z tym zrobią? Zawiadomienie do prokuratury już poszło, pozostaje czekać na wyniki śledztwa.
Moim zdaniem, to te zwierzęta są maksymalnie eksploatowane. Sama będąc w Zakopcu zrezygnowałam z przejażdżki wozem, widząc jak te zwierzęta się męczą :( Ale właściciele są tylko nastawieni na zysk i nic więcej...

Audiolka - Sro Lip 29, 2009 9:52 pm

e jaki zysk...to przecież "kultura i tradycja Zakopanego"....tak bynajmniej słychać od fiakrów...
ewcia29 - Sro Lip 29, 2009 9:53 pm

Tragedia! Moim zdaniem powinno być zaostrzone prawo!!! Ludzie znęcają się, katują i męczą zwierzęta :evil: ! Takich Katów powinno to samo spotkac co zwierzęta! Przecież one dają nam tyle miłości i radości :cool: Mam nadzieje że coś wkońcu zrobią a nie jak zawsze dostanie 2 lata w zawieszeniu!
temidaaa - Sro Lip 29, 2009 9:57 pm

ewcia29 napisał/a:
Tragedia! Moim zdaniem powinno być zaostrzone prawo!!!

w sumie to wystarczyłoby, żeby sądy wymierzały chociaż maksymalne możliwe kary, zawsze byłby to już jakiś postęp, bo do zmiany to długa droga, a nasz kochany sejm ma co innego na głowie...

Agnieszka19 - Sro Lip 29, 2009 10:44 pm

Dlatego ja nigdy nie kozystam z takich "atrakcji" !! ! Nie lubie jak zwierzęta są wykorzystywane do robienia pieniedzy...
MalaJu - Czw Lip 30, 2009 8:17 am

zwięrzeta pociagowe moga uciągnąć naprawdę duzo i to ich nie zabija. zabija za to brak jedzenia, wody i stanie na słoncu przez caly dzien. Tyle ze nigdy nie wiemy, czy kon, ktorym chcemy sie przejechac, jest w dobrej kondycji. a wlasciciele, wiadomo, czasem w pogoni za pieniadzem, gubią rozsadek i serce.
BTW - a wiecie jaki wkurzony musi byc teraz ten wlasciciel???? :twisted: a niech ma, idiota...

Mariola - Czw Lip 30, 2009 9:48 am

MalaJu napisał/a:
a niech ma, idiota...
właśnie!! niech ma. a może jemu nie dawać pić i jeść przez jakiś czas, to zobaczy wtedy jak to jest fajnie.
Pusiak - Czw Lip 30, 2009 10:06 am

Biedny koniś.... a tego właściciea to ja bym @$#^$^%&^*^%$%$$#@%$#^ :evil: :evil:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group